מלונות ליד תחנת סנטה מריה נובלה - מידע כללי

תחנת סנטה מריה נובלה היא אחת משתי תחנות הרכבת של פירנצה, ובדרך כלל משמשת את רוב התיירים המגיעים לעיר ברכבת מפני שהיא קרובה ביותר למרכז העיר ולעיר העתיקה. התחנה נמצאת במרחק הליכה מהגרעין ההיסטורי של העיר, וממש קרובה לכנסיית סנטה מריה נובלה, שעל שמה נקראת התחנה.

זהו לא אזור אטרקטיבי במיוחד למלונות פאר ובוטיק, ולכן לא ממש תמצאו בו מלונות 5 כוכבים, מה שתואם גם לכך שהאזור קצת יותר זול ממרכז העיר- הגרעין ההיסטורי של העיר העתיקה. לעומת זאת בדרגות 2-4 תוכלו למצוא בשפע, ומגון גדול של B&B ואכסניות.בין המלונות המומלצים ליד תחנת רכבת סנטה מריה ניתן לציין את מלון ג’יי קיי פלייס פירנצה (J.K. Place Firenze)מלון אטלנטיק פאלאס (Atlantic Palace)מלון גראנד הוטל באליוני (Grand Hotel Baglioni)מלון סיטי (Hotel City)מלון פיוריטה (Hotel Fiorita) ומלון מרגרט (Hotel Margaret).

מלונות ליד תחנת סנטה מריה נובלה - המלצות כלליות

  • האזור שממש צמוד לתחנת הרכבת אינו נעים כל כך, והוא למעשה החלק הכי פחות אטרקטיבי מכל פירנצה להתמקם בו (אלא אם כן חשובה לכם קרבה לתחנת הרכבת ואז מדובר בסיפור אחר)- הרחובות סואנים וגדושים בתנועה ואין בו את אווירת ימי הביניים של הגרעין ההיסטורי. אך גורם זה הופך את האזור גם לזול יותר משאר המקומות בעיר (שהיא גם ככה די יקרה)- ואת האכסניות הזולות יותר ניתן למצוא בעיקר סביב רחוב Via Faenza. האזור הדרומי יותר- מכנסיית סנטה מריה נובלה דרומה עד הנהר – נחמד יותר (וגם קצת יקר יותר).
  • בשל כך שהאזור לא ממש נעים, האזור לא מאוד מתאים למשפחות, ואלו יכולות לחפש מלונות בגדה הדרומית בה המחירים דומים לאזור תחנת הרכבת אך היא נעימה יותר ולא מפוקפקת. הרחבנו על כך בעמודים הייעודיים- מלונות ללינה זולה בפירנצה ומלונות למשפחות בפירנצה. לעומת זאת האזור יכול להתאים לתרמילאים ולמי שמטייל עם תקציב נמוך.
  • למרות החסרונות שצוינו לעיל, היתרון במיקום זה בנוסף למחיר הנמוך הוא הקרבה לאתרי התיירות המרכזיים של העיר העתיקה. אזור זה נמצא במרחק הליכה מהעיר העתיקה, ולכן קרוב יותר מהאופציה הזולה השניה- מלונות בגדה הדרומית של פירנצה.

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל