מלונות בעיר העתיקה - מידע כללי

הגרעין הראשוני של העיר העתיקה הרומאית של פירנצה כולל את האזור או יותר מפונטה וקיו (הגשר הישן) שחוצה את נהר הארנו, צפונה עד לכיכר הדואמו. בכללי מדובר באזור יחסית קטן שניתן לכסות ברגל בקלות. העיר העתיקה היא הלב של פירנצה, כאן גלילאו גליליי, לאונרדו דה וינצ׳י ויריבו מיכלאנג׳לו, דנטה, מקיאוולי ושאר השמות המפורסמים המקושרים עם העיר פעלו. המלחמות בין ההיסטוריות בין משפחת מדיצ׳י המשפיעה לרפובליקה התרחשו כאן.

בעיר העתיקה פועלים כ-2,400 מקומות אירוח, מתוכם כ-280 מלונות. ככל שמתקרבים אל הגרעין המרכזי של העיר המחירים עולים, וככל שמרחיקים יורדים. למלונות ה-5 כוכבים אין ריכוז גאוגרפי מסוים, ריכוז מלונות ה-3 ו-4 כוכבים נמצא ממערב לדואומו. מלונות שני כוכבים מתרכזים ממזרח לתחנת הרכבת- שנשחשבת איזור פחות נעים ובשל כך זול יותר.בין המלונות המומלצים בעיר העתיקה של פירנצה ניתן לציין את מלון ברניני פאלאס (Hotel Bernini Palace)מלון דה לה ויל (Hotel De La Ville)מלון פריז (Hotel Paris)מלון וילאני (Hotel Villani) ומלון בוואריה (Hotel Bavaria).

מלונות בעיר העתיקה - המלצות כלליות

  • רוב אתרי התיירות של העיר נמצאים בעיר העתיקה וגם אתרי החובה של פירנצה, מה שמאפשר הגעה נוחה מהמלון אל האתרים בקלות ברגל. בשל סיבה זו והיות העיר העתיקה יפה וקוסמת מדובר באזור הפופולרי והמבוקש ביותר למלונות בפירנצה, ובשל כך גם המחירים יהיו מהגבוהים בעיר בהתאם. אם אתם מחפשים אזורים זולים יותר עדיף לפנות לכל אזור אחר בעיר- מלונות ליד תחנת הרכבת יהיו כנראה הזולים ביותר, ומלונות בסן מרקו פחות זולים אך באזור אטרקטיבי יותר.
  • יש לקחת בחשבון שאזור זה יכול להיות רועש בעונות השיא, מדובר בהמון אנושי של תיירים הנוהרים ברחובות, בצורה שקצת קשה לתאר ולא מבינים עד שמגיעים וחווים זאת… למי שנושא זה מפריע לו מומלץ לוודא שהחלונות בחדרי המלון אטומים לרעש, או אולי אפילו לבחור מלון באזורים אחרים. אזור סן מרקו לדוגמא הוא קרוב לגרעין ההיסטורי אך פחות הומה, למידע מורחב על מלונות באזור סן מרקו.
  • אזור זה בעייתי במיוחד לרכבים פרטיים- אסורה הכניסה בכלל לרכבים לתחומי הגרעין המרכזי של העיר העתיקה ומי שנכנס בכל זאת מסתכן בקנסות גדולים. בשל סיבה זאת הוא אינו מומלץ למי שמתכנן להשכיר רכב ומחפש חניה (למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצההשכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה). בנוסף מכך לחלק מהרחובות אין גישה לרכבים בכלל- לא מוניות ובכלל לא אוטובוסים- ולכן לא ממש מתאים לבעלי מוגבלות בתנועה, להם אנחנו ממליצים לחפש מלון בחלק אחר של העיר או לחפש בקפדנות מלון שנמצא בתוך רחוב שנגיש למוניות (למידע נוסף על- מלונות למוגבלי תנועה בפירנצה).

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל