מלונות ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו - מידע כללי

פאלאצו וקיו (Palazzo Vecchio), ״הארמון הישן״ הוא מבין המוזיאונים החשובים ביותר בפירנצהאיטליה, היושב בתוך בניין העיריה. הארמון נקרא בעבר ארמון הסיניורה (פאלאצו דלה סיניורה) על שם המועצה השולטת על רפובליקת פירנצה שהתקיימה במאות ה-11 עד ה-16. כיכר הסיניורה (Piazza della Signoria), שהארמון נמצא על אחת מצלעותיה והיא מבין אתרי המאסט של העיר, נקראת בעצם על שם הארמון. הכיכר ידועה כמוקד פוליטי, תרבותי ותיירותי חשוב עד היום, ובזמננו משמשת כמקום מפגש של מקומיים ותיירים כאחד, מתקיימים בה אירועים רבים והיא מוקפת בפסלים של טובי האמנים המקומיים.

באזור כיכר הסיניוריה כ-2000 מקומות אירוח, כ-10% מהם הם מלונות. זהו האיזור המבוקש והיוקרתי של העיר העתיקה (שכולה פופלרית ביותר ללינה בפירנצה) ובו לא תתקשו למצוא מלונות בכל דרגות הכוכבים. ניתן למצוא פה מלונות בדירוג של 1-5 כוכבים, ובנוסף  B&B ואכסניות. כמו כן יש מגוון דירות אירוח באזור.בין המלונות המומלצים ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו ניתן לציין את מלון ברניני פאלאס (Hotel Bernini Palace)מלון FH קלצאיולי (FH Hotel Calzaiuoli)מלון דלה סיניוריה (Hotel della Signoria) – מלון זה מציע חניה במחיר נמוך יחסית לעיר, מלון סנטה קרוצ’ה (Hotel Santa Croce), ומלון בוואריה (Hotel Bavaria) – מלון זה מציע חניה במחיר נמוך יחסית לעיר.

מלונות ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו - המלצות כלליות

  • אזור כיכר הסיניורה, שגלריית אופיצי נמצאת בה, הוא מבין המבוקשים ביותר ללינה, ובכלל בתוך העיר העתיקה שכולה מבין הפופלריים. דבר זה גורם לכך שהמחירים גם נראים בהתאם, ואם אתם מחפשים מלונות בתקציב נמוך יותר עדיף לחפש מלונות ליד תחנת הרכבת או להעזר בעמוד מלונות לחופשה זולה בפירנצה.
  • אזור זה עמוס ביותר בתיירים, הרחובות מלאים במיוחד בקיץ- בעונה החמה של יעד זה. יש להיות מודעים לכך כאשר בוחרים בית מלון באזור. אם דבר זה מפריע לכם עדיף לבחור מלון במקום אחר.
  • אזור זה בעייתי במיוחד לרכבים פרטיים- אסורה הכניסה בכלל לרכבים לתחומי הגרעין המרכזי של העיר העתיקה ומי שנכנס בכל זאת מסתכן בקנסות גדולים. בשל סיבה זאת הוא אינו מומלץ למי שמתכנן להשכיר רכב ומחפש חניה (למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצההשכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה). בנוסף מכך לחלק מהרחובות אין גישה לרכבים בכלל- לא מוניות ובכלל לא אוטובוסים- ולכן לא ממש מתאים לבעלי מוגבלות בתנועה, להם אנחנו ממליצים לחפש מלון בחלק אחר של העיר או לחפש בקפדנות מלון שנמצא בתוך רחוב שנגיש למוניות (למידע נוסף על- מלונות למוגבלי תנועה בפירנצה).

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל