ברנזונה סול גאדה | Brenzone sul Garda

מועצה אזורית במרכז הגדה המזרחית של אגם גארדה

מידע כללי

ברנזונה סול גארדה (Brenzone sul Garda) היא מועצה אזורית במרכז הגדה המזרחית של אגם גארדה בצפון איטליה. מועצת ברנזונה מורכבת מ-24 כפרים, כאשר אף לא אחד מהם נקרא ברנזונה, והחשובים ביותר ביניהם הם מאגוניאנו (Magugnano), סומאווילה (Sommavilla), פורטו (Porto), קסטלו (Castello), מרינגה (Maringa), אסנצה (Assenza) וקסטלטו (Castelletto).

שאר הכפרים במועצה הם קטנטנים ביותר, מורכבים ממספר מבנים והשמות שלהם מתחילים ב-קא׳ (Ca- משמעותו בית באיטלקית)- דבר המרמז על כך שהם כה קטנים שהם נקראים על שם בית אחת המשפחות בכפרפרון…

**פרסומת**נמל בעיירה בברנזונה סול גארדה (צילום: Eddy, רישיון)

מה רואים?

מועצה זו היא מבין הצעירות ביותר באגם, בשל כך התיירות בה עוד לא התפתחה לגמרי- דבר ההופך אותה למיוחדת באגם משום שהשפעות התיירות עוד לא שינו אותה והשאירו את הכפרים בה כמעט לא נגועים. כפרי הנמל במועצה זו מתקיימים בעיקר מדיג, וזה מקום מצוין ליהנות ממנות הדגים המקומיות.
מיקומה של מועצה זו, על הכביש הראשי שמקיף את האגם ממזרח, הופך אותה לסוג של תחנות מעבר בין הנוסעים בחלקו הדרומי של האגם לחלקו הצפוני. העיירות פה אומנם פחות מפותחות אך ניתן למצוא פה אופי של עיירות המשמשות כנקודת עצירה, או לביקור בחופים, או ברציפים, והן ללינה או ארוחה במסעדות הרבות שיש כאן.

סרטון על מועצת ברנזונה סול גארדה

**פרסומת**המלצות "הכל על"

מידע שימושי על ברנזונה סול גארדה

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי