קרוב לבנגקוק עם טבע פראי וחופים קסומים

מידע כללי

המסלול בקצרה: בנגקוק > השוק הצף >קנצ’נבורי > בנגקוק > קו צ’אנג > בנגקוק

בבנגקוק תוכלו לשלב בין מקדשים, מוזיאונים מעניינים וקניות בשווקים ומרכזי קניות מרהיבים, בקנצ’נבורי תוכלו לערוך טיולים למפלים מרהיבים, ליהנות מאווירה כפרית ולרכב על פילים, וכמובן, אי אפשר בלי בטן גב ושנירקולים בחופים הקסומים של קו צ’אנג, רק 6 שעות נסיעה מבנגקוק.

**פרסומת**גשר נהר קוואי המפורסם בקנצ’נבורי
(צילום מקורי)

המסלול בהרחבה

בנגקוק: שער הכניסה לתאילנד כמו גם לאסיה כולה, מציעה לכם הכל מהכל. מקדשים מרהיבים כמו מקדש הבודהה השוכב, מרכזי קניות מפנקים כמו סיאם סנטר ושווקים מרשימים כמו שוק סוף השבוע ועוד. זמן מומלץ: 1-3 ימים

השוק הצף: אחד מאתרי התיירות המפורסמים ביותר של בנגקוק שמייצג תרבות מסחר שהולכת ונעלמת מתאילנד. מומלץ להגיע מוקדם יחסית על מנת לערוך ביקור נינוח יחסית ללא המוני התיירים שמגיעים מאוחר יותר מבנגקוק. זמן מומלץ: חצי יום.

קנצ’נבורי: פנינת חמד ירוקה, רק שעתיים נסיעה מבנגקוק, שמהווה אלטרנטיבה מסויימת לטיול בצפון תאילנד. הכפר הרגוע מספק שפע של אטרקציות כמו טיולים למפלים באזור, רכיבה על פילים, שייט נהרות ועוד. זמן מומלץ: 3 ימים.

בנגקוק: חוזרים לבנגקוק, בדרך לקו צ’אנג. זמן מומלץ: 1 ימים.

קו צ’אנג: האי השני בגודלו בתאילנד, מציע לכם חוויית איים מושלמת, עם צלילות, שנירקולים ובטן גב מפנק, רק 6 שעות נסיעה מבנגקוק. זמן מומלץ: 3-5 ימים.

בנגקוק: חוזרים לבנגקוק, משלימים קניות וביקורים במקדשים, שווקים, שייט תעלות ועוד, לפני הפרידה מתאילנד. זמן מומלץ: 1-3 ימים.
המלצות "הכל על"

  • מומלץ להקדיש לביקור בבנגקוק לפחות 4 ימים, ניתן לפצל זאת לתחילת וסיום הטיול, אך חשוב להבין שפחות מזה לא יספיק כדי למצות את העיר.
  • ​את הביקור בשוק הצף ניתן להחליף גם בביקור באיותאיה.
  • ​את הביקור בקו צ’אנג ניתן להחליף לביקור בקו סאמט או בפאטאיה שנמצאים הרבה יותר קרוב לבנגקוק. (תחלופה טובה למי שאינו מעוניין בנסיעה בת 6 שעות לכל כיוון לקו צ’אנג).

 

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב