1. עמוד הבית
  2. »
  3. לונדון 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. הנחות והמלצות לנוסעים ללונדון – לטייל בלי לקרוע את הכיס

הנחות והמלצות לנוסעים ללונדון – לטייל בלי לקרוע את הכיס

הנחות, דילים ומידע חשוב
לגולשי הכל על הטסים ללונדון

אף אחד לא רוצה לבזבז כסף מיותר בחופשה שלו, בעמודים הללו אספנו לכם גם הנחות ייחודיות וגם אפשרויות הזמנה פחות מוכרות שיעזרו לכם להינות מהמיטב שלונדון מציע עם קצת פחות קריעה של הכיס. סידרנו את המידע לפי תחומים שונים.

הנחה בלעדית לחמש האטרקציות הנמכרות ביותר בלונדון לפי גולשי הכל על

שימו לב: מבצעים אלו יכולים להתבטל בכל עת על ידי הספקים השונים, לכן בדקו לפני ההזמנה שהם עדיין פעילים. חלק מהמבצעים מסומנים כמומלצים על ידינו, ההמלצה ניתנת להנחות שנראות לנו משמעותיות מחד ולאטקרציות מומלצות ופופלאריות בלונדון מאידך.

סיור מאוחרי הקלעים של הארי פוטר (The Making of Harry Potter) בתוספת 5% הנחה לגולשי הכל על בשימוש בקופון ההנחה: HAKO5.

חבילה סופר פופולרית זו בעצם פותרת שתי בעיות של התיירים בלונדון המעוניינים לבקר באטרקציה. היא מאפשרת להזמין מראש כרטיסים לאטרקציה המבוקשת כדי להבטיח מקום בזמן המתאים לכם – קריטי במיוחד בעונות התיירות ובחגים בהם לפעמים זו הדרך היחידה למצוא כרטיסים זמינים. בנוסף, מדובר בדרך נוחה ופשוטה להגיע לאטרקציה שנמצאת מחוץ לעיר בלי להסתבך עם תחבורה ציבורית. רצוי להזמין לפחות שבועיים מראש, בקיץ אפילו חודש. למי שמעוניין לקרוא עוד, ניתן להכנס לעמוד סיור באולפני הארי פוטר בו סקרנו את האטרקציה בהרחבה

לחצו כאן להזמנה

כרטיסי כניסה למאדם טוסו בתוספת 5% הנחה לגולשי הכל על בשימוש בקופון ההנחה: HAKO5. מומלץ להזמין מראש כניסה על מנת לחסוך בזמן ההמתנה בכניסה.

למי שמעוניין לקרוא עוד, ניתן להכנס לעמוד מוזיאון מאדאם טוסו בו סקרנו את האטרקציה בהרחבה

להזמנה לחצו כאן

כרטיס ללא הגבלה לאוטובוס התיירים ושייט בנהר התמזה בתוספת 5% הנחה לגולשי הכל על בשימוש בקופון ההנחה: HAKO5. להזמנה לחצו כאן

כרטיסים למצודת לונדון ההזמנה מראש מומלצת מאוד בעיקר בקיץ, ועל מנת לחסוך במחיר האטרקציה (הנחה של 10-5% מהמחיר למזמינים אונליין נכון לבדיקה אחרונה ב2020).

למי שמעוניין לקרוא עוד, ניתן להכנס לעמוד מצודת לונדון בו סקרנו את האטרקציה בהרחבה בתוספת 5% הנחה לגולשי הכל על בשימוש בקופון ההנחה: HAKO5. להזמנה לחצו כאן

כניסה ללא תור לגני קיו – הגנים הבוטניים (Kew Gardens: Priority Entrance) בתוספת 5% הנחה לגולשי הכל על בשימוש בקופון ההנחה: HAKO5. להזמנה לחצו כאן

אטרקציות וסיורים פופלארים נוספים בלונדון

מומלץ מאוד להזמין מראש כניסה ללונדון איי על מנת לחסוך את התורים הארוכים. ההזמנה מראש מומלצת מאוד בכל עונות השנה, לכל סוגי המבקרים, ועל מנת לחסוך במחיר האטרקציה (הנחה של עד 5% מהמחיר למזמינים אונליין נכון לבדיקה אחרונה ב2020).

למי שמעוניין לקרוא עוד, ניתן להכנס לעמוד לונדון איי בו סקרנו את האטרקציה בהרחבה.

להזמנה עם 5% הנחה בהזנת קוד HAKO5

להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם

מומלץ להזמין מראש כניסה לסיור על מנת לחסוך את התורים ועל מנת לחסוך במחיר האטרקציה (הנחה של 30-10% מהמחיר למזמינים אונליין נכון לבדיקה אחרונה ב2020).

למי שמעוניין לקרוא עוד, ניתן להכנס לעמוד גן החיות של לונדון בו סקרנו את האטרקציה בהרחבה.

להזמנה עם 5% הנחה בהזנת קוד HAKO5

מומלץ להזמין מראש טיול יום לסטונהנג' הכולל גם הסעה וגם את הכניסה למתחם על מנת לשריין הסעה ובכך לחסוך את ההגעה העצמאית ולזכות בהדרכה על היעד. בקיץ מומלץ להזמין שבועיים מראש.

למי שמעוניין לקרוא עוד, ניתן להכנס לעמוד סטונהנג' בו סקרנו את האטרקציה בהרחבה.

להזמנה עם 5% הנחה בהזנת קוד HAKO5

להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם

מומלץ להזמין מראש כרטיס הנחה ללגולנד וינדזור (Legoland Windsor) עם תוספת 5% הנחה קוד הקופון HAKO5 על מנת לחסוך את התורים הארוכים. ההזמנה מראש מומלצת מאוד בכל עונות השנה, לכל סוגי המבקרים ובעיקר בקיץ. להזמנה לחצו כאן

חבילות מתאימות למי שמתכנן ללכת לשתי או יותר מהאטרקציות המוצעות בחבילה.

בין ההחבילות המומלצות ע"י הכל על:

  • מצודת לונדון ולונדון איי בתוספת 5% הנחה להזמנה לחצו כאן
  • מצודת לונדון וגשר גשר מצודת לונדון בתוספת 5% הנחה להזמנה לחצו כאן
  • מצודת לונדון וגני קיו בתוספת 5% הנחה להזמנה לחצו כאן
  • לונדון איי, אוטובוס התיירים ושייט בתמזה בתוספת 5% הנחה להזמנה לחצו כאן
  • לונדון איי ומאדם טוסו בתוספת 5% הנחה להזמנה לחצו כאן
  • סי לייף ומאדם טוסו בתוספת 5% הנחה להזמנה לחצו כאן

כל המידע על סיורים מודרכים בעברית בלונדון. להכיר את העיר לעומק – בעברית

סיורים מודרכים בעברית הם דרך נהדרת להכיר את העיר מזווית אחרת - אותנטית יותר, מקומית יותר ומעניינת יותר. בלונדון פועלים לא מעט מדריכים וחברות המציעים מגוון סיורים מודרכים בעיר. כך שלא משנה אם אתם מטיילים בזוג, כקבוצה או כמשפחה - תוכלו למצוא סיור המתאים לאופי הטיול שלכם. כדאי להזמין סיור מודרך מראש על מנת להבטיח את מקומכם. סיורים הם מצרך מבוקש ונחטפים במהירות ולכן מומלץ לבצע הזמנה מראש.

בין הסיורים המומלצים ע"י הכל על:

הנחה בלעדית לשמירת חפצים בלונדון

כולנו מכירים את השעות לפני ואחרי הטיסה שהחדר עוד לא מוכן או כאשר הטיסה מתוזמנת לאחרי שעת הצ’קאווט ואז יש עוד זמן לשרוף בעיר עם התיקים עוד עלינו. ישנה אפשרות לשמירת תיקים, מזוודות, חפצים וציוד במגוון תחנות ברחבי העיר לונדון שמאפשרת שקט לזמן הזה שכל כך יקר עבורנו.

בלעדי לגולשי הכל על שמירת מקום למזוודה שלכם בלונדון – שעתיים חינם בהזנת קוד קופון HAKOLAL

למימוש ההטבה:

כל שצריך לעשות הוא להזמין מקום דרך הקישור הזה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKOLAL. הקוד יקנה לכם שעתיים ראשונות חינם עבור כל התיקים שתפקידו בשמירה.

 

הנחה להשכרת רכב בלונדון

כדאי לשכור רכב בלונדון רק כשאתם מתכננים יציאה מהעיר לכיוון מרחבי אנגליה,סקוטלנד או ווילש. שימו לב שגם כשנוסעים לערים כמו ליברפול או מנצ’סטר עדיף לנסוע ברכבת ו/או באוטובוס ולוותר על הטרחה שבנהיגה ומציאת החניה.

כרטיסי הנחות וחבילות

כרטיסי הנחות לעיר לונדון משתלמים ביותר לחלק מהתיירים, ולפעמים לא משתלמים כלל לחלק אחר מהתיירים. מומלץ לבדוק היטב לפני הזמנה. על כל אחד מהכרטיסים יש לגולשי הכל על הנחה בלעדית של 5% בהזנת קוד קופון HAKO5. בנוסף ערכנו סקירה מקיפה למי שמעוניין לקרוא עוד.

כרטיס לונדון פאס כניסה חופשית עם דילוג על התור ל-60 אתרים, ביניהם: ווסטמינסטר אבי ולונדון טאוור, אוטובוס התיירים של לונדון, גן החיות של לונדון ושיט על התמזה. בנוסף, הכרטיס מעניק הטבות במסעדות ובחנויות ברחבי לונדון.

לחצו כאן להזמנה עם 5% הנחה בהזנת קוד HAKO5

לונדון סיטי קארד כניסה לאתרים מצודת לונדון, לונדון איי ושיט בתמזה. בנוסף, מקבלים מדריך קולי מעודכן על לונדון. 

לחצו כאן להזמנה עם 5% הנחה בהזנת קוד HAKO5

גו סיטי לונדון אקספלורר פאס בחירה של בין 2 עד 7 אטרקציות מתוך רשימה של מעל 65 אטרקציות. הכרטיס תקף ל-60 ימים מרגע השימוש הראשון.

לחצו כאן להזמנה עם 5% הנחה בהזנת קוד HAKO5

רויאל פאס כניסה ללא תור לאתרים המלכותיים של העיר –מצודת לונדון (Tower of London), ארמון המפטון קורט (Hampton Court Palace) וארמון קנזינגטון (Kensington Palace)

לחצו כאן להזמנה עם 5% הנחה בהזנת קוד HAKO5

חמשת המחזות זמר בלונדון שהכי נמכרים לפי גולשי הכל על

לחלק מההצגות מומלץ מאוד להזמין כרטיס מראש כדי להבטיח מקום בזמן המתאים לכם, במיוחד אם מדובר בהצגות גדולות או בתקופת הקיץ, ולחלק מההצגות ניתן להשיג כרטיס ברגע אחרון. למי שמעוניין לקרוא עוד, ניתן להכנס לעמוד הצגות ומחזות זמר בלונדון בו סקרנו את בהרחבה על הנושא.

כרטיסים למגוון הצגות ומחזות זמר, כרטיסים למחזות פופלריים בלונדון:

מומלץ להזמין מראש בעיקר בקיץ

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר באותו יום בו אתם מעוניינים לצפות בהצגה (או יום לפני), ולהזמין.
החיסכון במחיר יכול להגיע לעד כ 60 אחוז מעלות הכרטיס המקורי, כך שאם אתם מטיילים ספונטנים וגמישים במיוחד ולא ממש מפריע לכם איזו הצגה לראות אלא פשוט בא לכם ליהנות מהקסם של ההצגות בלונדון – זהו פיתרון מעולה עבורכם.