מידע כללי

במילאנו שלושה אזורים מרכזיים לשופינג. הראשון, עם המחירים הסבירים יותר, הוא ברחוב בואנוס איירס, בו נמצא הריכוז הגדול ביותר של חנויות בשדרה אחת בכל אירופה. השני הוא סביב מלבן הזהב, והשלישי הוא באזור של גלריה ויטוריו עמנואל, שהיא הקניון העתיק בעולם. תוכלו לקרוא על יעדים אלו בהרחבה בעמוד- שופינג (קניות) במילאנו.

אם תרצו מלון מתאים ליד גלריית ויטוריו עמנואל, תוכלו להעזר בעמוד מלונות ליד הדואמו – שנמצא ממש צמוד לגלריה. במקרה של גלריית ויטוריו עמנואל מדובר הן במלונות יקרים מאוד והן בשופינג במחירים ממש מופרזים. אם תרצו ללון בשני האזורים האחרים, תוכלו למצוא על כך מידע בעמוד זה.
בעמוד זה ריכזנו בעבורכם רשימה של מלונות סביב שדרות בואנוס איירס ומלבן הזהב. יש להבין שיש הבדל מהותי בין שני אזורים אלה, והוא- המחיר. מלבן הזהב הוא איזור האופנה היוקרתי ביותר, ולא בכדי רוב מלונות חמשת הכוכבים של העיר נמצא בו. אם אתם מחפשים חופשה מפנקת ביותר, ברמת בוטיק ושופינג של אופנה מהמעלה הראשונה, ויכולים להרשות לכם את המחיר, קפצו לחלק בו אנחנו נותנים רשימה של מלונות במלבן הזהב (<-לחיצה על הלינק תקח אתכם לחלק הרצוי). היתרון של אזור זה הוא שהוא נמצא ממש קרוב ללב לבה של העיר, במרחק הליכה (של 10-15 דקות) מהדואמו, שהוא האתר המרכזי של מילאנו, ובתוך תחומי העיר העתיקה- שהיא המבוקשת ביותר ללינה.

לעומת זאת, המוקד שיעניין את רוב התיירים הישראליים לשופינג של ממש, הוא רחוב בואנוס איירס, מפני שחנויות הבוטיק והמעצבים במלבן הזהב לעומת זאת, מציעים מחירים כל כך גבוהים שלא מתאים לרוב הגדול של התיירים. גם אזור זה קרוב יחסית לעיר העתיקה של מילאנו- מרחק של 3 תחנות מטרו או חצי שעת הליכה. באזור זה קשה למצוא מלונות 5 כוכבים ראויים, אך תמצאו שפע מלונות 4 כוכבים, ומספר קטן והולך של 3 כוכבים, 2 כוכבים וכוכב אחד בהתאמה (ככל שרמת הכוכבים נמוכה יותר, באזור זה, יהיו ממנה פחות מלונות). רשימה של מלונות מומלצים באזור זה תמצאו פה בהמשך.

המלצות

  • אם אתם מתכננים להגיע אל מילאנו בתקופת השיא (קיץ) מומלץ להזמין כמה חודשים מראש על מנת להשיג מחירים טובים. לעומת זאת אם מגיעים בחורף אפשר לנסות למצוא חדרים ברגע האחרון עם הנחה משמעותית.
  • חודש אוגוסט היא בחירה גרועה למגיעים למילאנו (ובכלל לאיטליה) לשופינג, מפני שבחודש זה תושבים רבים יוצאים לחופשת הקיץ, העיר מתרוקנת ובתי עסק רבים נסגרים. ינואר ויולי לעומת זאת הם חודשים אידיאליים לקניות משום שבזמנים אלו מתקיימות מכירות סוף העונה, סאלדי. כדאי מאוד לעקוב אחרי מבצעים אלה, וברוב תחנות המידע לתיירים מחלקים מפות של העיר, שבחלקן האחורי תוכלו למצוא קופונים להנחות בקניות בעיר.

מלונות באזור מלבן הזהב

Armani Hotel Milano

מלון חמישה כוכבים ★★★★★ זהו אחד מהמלונות המומלצים במרכז העיר מילאנו למידע נוסף...

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל