מידע כללי

זוג המגיע למילאנו, ועל אחת כמה וכמה לחופשת ירח דבש או לציון מאורע חגיגי אחר, ירצה בוודאי שהשהות שלו תהיה במלון מפנק ככל האפשר. עיר האופנה האיטלקית, יודעת לספק מלונות שמאפשרים חופשה כזו לא רק בסטייל, אלא בטופ של הטופ מבחינת שירותים ומתקנים. ריכזנו בעמוד זה רשימת מלונות המציעים חופשה מפנק ככל הניתן, שתגרום לכם להרגיש כמו מלכים.

ככלל מילאנו מאפשרת כמה סוגים של לינה לחופשה רומנטית. היא כוללת כמה מלונות ספא ברמה של חמישה / ארבעה כוכבים שמאפשרים להגיע למלון ולהתפנק ביחד, אחרי טיול בעיר או בילוי ערב באחת ממסעדות מילאנו המפורסמות. מלונות אלו מרוכזים ברובם במרכז העיר במיוחד סביב כיכר הדואמו.
במילאנו גם תוכלו למצוא לא מעט מלנות בוטיק קטנים וB&B קטנים ומשפחתיים עם חדרים זוגיים שיעניקו לחם חווית ביקור נעימה ובמקרים רבים אף אוירה משפחתית וחמה. בנוסף במילאנו יש גם לא מעט דירות המותאמות לזוג שמחפש לינה עם פרטיות מלאה, ללא עובדי ניקיון או קבלה. צורת לינה זו מאפשרת כמובן גם בישול רומנטי משותף ומעניקה מרחב לינה גדול יותר. דירות אלו אפשר למצוא בכל החלקים של מילאנו, גם במרכז וגם בחלקים פריפריאליים יותר.

**פרסומת**המלצות לחופשה רומנטית במילאנו

  • אם אתם לוקחים מלון – ודאו שהחדר שלכם כולל מיטה זוגית (נקרא חדר זוגי) ולא מיטות נפרדות (חדר טווין).
  • מבקרים בעיר לרגל ירח דבש / יום נישואין? הודיעו למלון. במלונות היוקרתיים יותר אולי תקבלו פינוקים קטנים על חשבון המלון (שמפניה או שוקולד איכותי).
  • כשאתם מזמינים מלון קטן יותר ופחות מפואר, מומלץ לבדוק בתגובות של אורחי המלון שאין מעבר של רעש בין החדרים- זה יכול לפגוע מאוד בפרטיות שלכם. בנוסף ניתן גם לבדוק באתרי ההזמנה תחת המתקנים שבחדר ולראות אם החדר אטום לרעש.
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל