מידע כללי

מילאנו, כעיר העסקים הבלתי מעורערת של איטליה ומעוז האופנה השיקית והנחשבת ביותר, היא עיר לא זולה. כחלק מהצפון המפותח של איטליה, המחירים פה הם מבין הגבוהים במדינה, אך גם פה ניתן למצוא מלונות זולים יותר אם רק יודעים איך ואיפה לחפש אותם.

ההמלצה הכללית לגבי הוזלת מחירי המלונות במילאנו היא להתרחק ממרכז העיר, משום שהמרכז הוא החלק המבוקש ביותר ולכן גם היקר ביותר. במילאנו פועלת מערכת מטרו וטראם נוחה ויעילה, ולכן אם מתרחקים מהמרכז ניתן עדיין להתנייד בקלות יחסית אל אתרי התיירות שבמרכז באמצעים אלו. חשוב לשים לב בהקשר זה לבחור מלון שנמצא בקרבת תחנת מטרו או טראם כדי שלא תצטרכו ללכת הרבה לתחנות כדי להתנייד אל האתרים שבעיר (למידע נוסף- מלונות מחוץ למרכז מילאנו).

**פרסומת**



ריכוז המלונות הזולים בדירוג של כוכב אחד או שניים נמצאים במספר אזורים.
ראשית ניתן למצוא אותם בעיקר באזור סנטראלה (Centrale) שגובל בתחנת הרכבת המרכזית מדרום. דוגמא למלונות כאלה הם מלון מית’וס (Hotels Mythos)מלון פאלאדיו (Hotel Palladio) ובי אנד בי בסט הוסטל מילאנו (B&B Best Hostel Milano). כמו כן ניתן למצוא מלונות כאלה לא רחוק בחלק הדרומי של אזור קאזורטו (Casoretto) שקרוב גם הוא לתחנה המרכזית. האזור האחרון שניתן למצוא בו מלונות זולים הוא בשולי העיר, דוגמא למלון כזה הוא מלון אורנאטו – גרופו מיני הוטל (Hotel Ornato – Gruppo MiniHotel). אופציה נוספת להוזלת עלויות היא לבחור בדירה מתוך מגוון אפשרויות של מלונות דירות המציעות פתרונות לינה נוחים ומשלתמים, דוגמאות למלונות דירות שכאלה הם: מלון הדירות בי.בי. הוטלס נאבילי (BB Hotels Aparthotel Navigli)מלון דירות ויסקונטי (BB Hotels Aparthotel Visconti) ומקום האירוח רזידנס מילאנו ביקוקה (Residence Milano Bicocca).

המלצות

  • אם אתם מתכננים להגיע אל מילאנו בתקופת השיא (קיץ) מומלץ להזמין כמה חודשים מראש על מנת להשיג מחירים טובים. לעומת זאת אם מגיעים בחורף אפשר לנסות למצוא חדרים ברגע האחרון עם הנחה משמעותית.
  • ההמלצות הכלליות לתיירים הם להמנע מאזור התחנה המרכזית בלילה, לכן בחירה של מלון באזור זה לא מתאימה לכולם. אך מי שמעט מהגרים ואזור פחות אטרקטיבי לעין לא מפריעים לו, יכול להשיג אחלה מחירים באזור זה שהוא מרכזי ונגיש מאוד למרכז.
  • רוב מלונות הדירות ברשימה זו יכולים להתאים גם למשפחות בשל המחירים האטרקטיביים, למידע נוסף – מלונות למשפחות במילאנו.
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל