מידע כללי

עבור רוב התיירים הישראליים, מילאנו היא בעצם נקודת מעבר ששוהים בה לילה או שניים בטיול כולל יותר של צפון איטליה (שיכול לכלול את אגם קומו, אגם גארדהונציה ועוד). מילאנו היא עיר ענקית, מטרופולין מכובד בגודלו, אך המספר הקטן של אתרי המאסט שלה נמצאים בעיקר בעיר העתיקה שלה, שנמצאת ממש בטבורה. לכן עם בחירת מלון במרכז העיר תוכלו למעשה לבקר בקלות באתרים המרכזיים שלה, כמו הדואמוגלריית ויטוריו עמנואל וכנסיית סנטה מריה דלה גרציה (בה נמצא ציור הקיר המפורסם של לאונרדו- הסעודה האחרונה). אך לאזור זה יש גם מחיר (יקר) ומי שמעוניין לחסוך כסף או מגיע לעיר עם רכב בוחר לרוב ללון דווקא באזורים הפרפריאליים יותר של מילאנו (למידע נוסף- מלונות מחוץ למרכז העיר מילאנו).

במילאנו קיימים עשרות מלונות בכל דרגות הכוכבים, החל מהוסטלים ועד מלונות פאר. כמו כן  יש בעיר מגוון עצום של דירות נופש המתאימות מאוד למשפחות ולקבוצות, וחלק מהן (בשולי העיר) אפילו מציעות חניה חינם (למידע נוסף- מלונות עם חניה במילאנו). בסוג כזה של לינה מרווחים וילה ייחודית ונעימה במחירים משתלמים (למידע נוסף- מלונות לחופשה זולה במילאנו) ובבוקר נוסעים למרכז העיר בתחבורה ציבורית.

המלצות כלליות למלונות במילאנו

  • האיזור המומלץ ביותר ללינה במילאנו למרבית התיירים שמגיעים ללילה או שניים, אם מטיילים בלי רכב, הוא במרכז העיר ובפרט העיר העתיקה שנמצאת ממש במרכזה. החסרון של אזור זה הוא שהמלונות בו יקרים יותר מאשר מחוץ למרכז, למידע נוסף על מלונות במרכז העיר מילאנו.
  • אוהבי אומנות ומי שמגיע למילאנו במיוחד לסיורי גלריות, מי שמגיע בשביל כדורגל ומי שמגיע לשופינג בעיר- במקרה של לילה או שניים ההמלצות זהות לכל מה שנאמר לעיל (כלומר בעיר העתיקה אם נמצאים ללא רכב). במקרה ובו שוהים בעיר יותר משלוש-ארבע לילות, לא כדאי לבחור מלון בעיר העתיקה אלא מלון בחלק יותר פריפריאלי של העיר שנמצא קרוב לתחנת מטרו שתקשר בנוחות לכל חלק בעיר. הסיבה לכך היא שאמנם העיר העתיקה היא המוקד של מילאנו, אך מסיימים לחקור אותה ביום אחד או ביומיים לכל היותר, ושאר מוקדי התיירות הנוספים בעיר לא מרוכזים רק בעיר העתיקה.
  • מי שמגיע לעיר לצורך כנס, צריך לקחת בחשבון שרוב הכנסים לא מתקיימים בתוך העיר עצמה, יש הרבה אולמי כנסים שנמצאים בפריפריה של מילאנו, עד 20-25 דקות נסיעה ממרכז העיר. כמובן שבמקרה זה עדיף לבחור מלון באיזור של אולם הכנסים והיתרון הוא שהמחיר יהיה נמוך יותר מבעיר העתיקה. במקרה זה כדאי לבחור מלון הנמצא בקרבה לתחנת מטרו או טראם שמחברת בקלות למרכז העיר, כדי לאפשר הגעה נוחה לעיר העתיקה ולאתרי המאסט של העיר.
  • משפחות המטיילות במילאנו יעדיפו מלונות מחוץ למרכז העיר, שם אפשר למצוא חדרים גדולים יותר במחירים שפויים יותר ממרכז העיר. למידע נוסף על מלונות למשפחות במילאנו.
  • גם למגיעים עם רכב למילאנו מומלץ לחפש מלון רחוק ממרכז העיר ובשוליים, שם ניתן למצוא מלונות או דירות עם חניה, חלק קטן מהם אפילו בחינם. יש לזכור שאין כניסה עם רכב לעיר העתיקה בין כה וכה, למידע נוסף על השכרת רכב במילאנו ומלונות עם חניה במילאנו.
  • למרות שזה נשמע די תמוה, מומלץ לברר טרם ההזמנה האם קיים מיזוג אוויר במלון או בדירה שבחרתם, קריטי למגיעים בחורף (חימום) ובקיץ (קירור).
  • להמלצות כלליות על מילאנו.

 Booking.com

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל