מידע כללי

הנסיעה ברכב בתוך מילאנו אינה נוחה. החלקים המרכזיים פקוקים בשעות היום ובמרכז העיר החניה יקרה. בנוסף, הכניסה של כלי רכב אל העיר העתיקה של מילאנו אינה אפשרית (ומי שעושה כן ולא שם לב לשלטי ZTL מסתכן בקנס גבוה ביותר, למידע מורחב תחת העמוד השכרת רכב במילאנו). מערכת התחבורה הציבורית של העיר נוחה וקלה, וכוללת לא רק מטרו אלא גם טראם בנוסף לאוטובוסים. לכן, רכב הוא לא רק לא הכרחי במילאנו, אלא גם פשוט מעמסה.

אך רוב האנשים דווקא מגיעים למילאנו כעצירה בדרך בטיול באיטליה, במיוחד בצפון, ולכן מגיעים אליה כבר עם רכב שכור. ייתכן ולהחזיר את הרכב במשך השהות במילאנו רק יסבך אתכם ולכן מומלץ להמשיך את ההשכרה. אז מה עושים עם הרכב? לדעתנו כדאי במקרה כזה להחנות אותו בשולי העיר, מחוץ למרכז, איפה שקל יותר למצוא חניה. או אפילו לקחת מלון מחוץ לעיר ליד תחנת רכבת / מטרו מה שמאפשר הגעה נוחה לתוך מילאנו. אופציה אחרת היא לקחת מלון המציע חניה פרטית במילאנו (במרכז העיר דבר זה נדיר ויקר) ואופציה שלישית היא לקחת מלון שכחלק מתנאי ההשכרה שלו יכול לאפשר לכם להכנס עם הרכב לזמן קצר על מנת לפרוק את הציוד והאנשים, ואז לחנות מחוץ לאזור האסור (ZTL) או אפילו יכול לסדר לכם אישור שהיה בתוך האזור הסגור ל-24 שעות (אופציה הקיימת בחלק מהמלונות, אך לרוב מלווה במחיר גבוה יחסית למלון).
מחירי החניה שמלונות גובים במילאנו נע בין 15 ל-40 יורו ליום, כאשר רוב המחירים הזולים שהמלונות גובים הם בין 20-29 יורו (המחירים נכונים לשנת 2017). במילאנו כמו בכל מלון באיטליה, כאשר בוחרים מלון עם חניה יש לשים לב מה הם תנאי החניה, אשר מפורטים בדף המלון: חניה פרטית של המלון תהיה עדיפה על חניה ציבורית, כמו כן חניה באתר (במלון עצמו) תהיה נוחה יותר מחניה סמוכה. כמו כן יש לשים לב, כי חלק מהמלונות דורשים הזמנה מראש של החניה, חלק דורשים הזמנה יום ביומו, ואילו חלק מהמלונות לא מאפשרים הזמנה מראש גם אם תרצו בכך.

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל