דירות נופש מומלצות באגם גארדה

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

7 דירות מומלצות באגם גארדה

Poiano Garda Resort Appartamenti

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בגארדה, בגדה המזרחית של אגם גארדה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

La Madrugada

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא במלצ’זינה באזור הצפוני של הגדה המזרחית. בין השאר מלון דירות זה מציע לאורחיו דירות המתאימות לאירוח של עד 6 אנשים, אחסון כבודה ומיזוג אוויר. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, למידע נוסף לחצו כאן.

Prestige Suite Sirmione

מדובר בבית הארחה, אפשרות לינה המתאימה למי שמעוניין לחסוך בעלות החופשה וללון במקום לינה זול יחסית. בית ההארחה נמצא בסירמיונה שהינה העיירה המרכזית באגם גארדה. בבית ההארחה ישנם חדרים וגם דירות המתאימים לעד 4 אנשים בהם יש מיזוג אוויר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בו בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Residence Panorama La Forca

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בטיניאלה בגדה המערבית של אגם גארדה, והוא מציע לאורחיו דירות המתאימות לאירוח של עד 6 אנשים, וויי פיי חופשי ושתי בריכות, אך שימו לב שאין בהן מיזוג אוויר. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, למידע נוסף לחצו כאן.

Weekend Glamping Resort

מדובר באתר קמפינג בסן פליצ’ה דל בנאקו אשר בגדה המערבית של האגם, בו אפשר לבחור מבין מגוון אפשרויות לינה – אוהלים, בקתות, בתים ניידים, בנוגלו וביתנים, אשר חלקם מתאימים לאירוח של עד 6 אנשים כך שהמקום יכול להתאים גם למשפחות אשר מחפשות מקומות לינה אלטרנטיביים למלונות. בין השאר במתחם יש בריכות, מסעדה ובר. למידע נוסף לחצו כאן.

Residence Onda Blu

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון דירות בעל דירוג של ארבעה כוכבים, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא במנרבה דל גארדה אשר בגדה המערבית של אגם גארדה. במלון יש דירות אשר מתאימות לאירוח של עד 7 אנשים ככה שמתאים מאוד גם למשפחות ולקבוצות שמגיעות לטיול באגם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, למידע נוסף לחצו כאן.

Campeggio del Garda

מדובר בפארק נופש הנמצא בפסקיארה דל גארדה, שבדרום אגם גארדה בסמוך לגארדה לנד. בפארק הנופש יש בתים, בתים ניידים ובונגלו המתאימים לעד 6 אנשים חלקם גם מונגשים לאורחים עם מוגבלויות, שימו לב שמיזוג האוויר כרוך בתשלום נוסף. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, למידע נוסף לחצו כאן.

עדכון מאי, 2024

אגם גארדה הוא מהאזורים היפים והמתויירים באיטליה, ועם ההתקרבות לקיץ הביקוש ללינה הולך ועולה. בשל כך, כדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש - אפילו מספר שבועות מראש במידה ואתם מתכננים את חופשת הקיץ שלכם. אפשר להזמין מראש בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות.

תשובות לשאלות נפוצות על בחירת דירות באגם גארדה

בין הדירות המומלצות למגיעים עם רכב לאגם גארדה ניתן למנות את דירות ארבעה כוכבים Villa Nina - Apartments and Relax בקאפרינו ורונזה, בגדה המזרחית של אגם גארדה, מלון דירות שלושה כוכבים Cascina Varini בגרניאנו, בגדה המערבית של אגם גארדה, דירות שלושה כוכבים Corte la Selva בDrugolo, בדרום אגם גארדה ודירות ארבעה כוכבים Casa Bardalla (חניה פרטית במקום בחינם) ומלון דירות ארבעה כוכבים Residence Corte San Carlo בקולה די לזיזה, בדרום אגם גארדה (חניה פרטית במקום במחיר של 10€ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור. אנו מאוד ממליצים לקרוא את העמוד המקיף שלנו: לינה עם חניה באגם גארדה. בנוסף אנו ממליצים לקרוא את העמוד שלנו על השכרת רכב באגם גארדה (2023) – הנחה בלעדית ואיך להימנע מטעויות.

למשפחות המחפשות ללון באגם גארדה אנו ממליצים להסתכל דירות ארבעה כוכבים Casa Bardalla ומלון דירות ארבעה כוכבים Relais Rosa Dei Venti -Ciao Vacanze- במוניגה, בדרום אגם גארדה המתאימים למשפחות עד 8 נפשות, דירות שלושה כוכבים La Corte dei Limoni בקאפרינו ורונזה, בגדה המזרחית של אגם גארדה המתאימות למשפחות עד 7 נפשות ומלון דירות שלושה כוכבים Residence Ruculì - Ruculì Hospitality בטיניאלה, בגדה המערבית של אגם גארדה ומלון דירות שלושה כוכבים Residence Primera במוניגה, בדרום אגם גארדה המתאימים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

אנו ממליצים לקרוא את העמודים המקיפים שלנו על: לינה למשפחות באגם גארדה ואגם גארדה עם ילדים – המדריך המקיף ביותר למשפחות וקבוצות עם ילדים.

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים באגם גארדה אפשר למנות את דירות שלושה כוכבים Corte la Selva בDrugolo, בדרום אגם גארדה שיש בהן גם חניית נכים ומלון דירות שלושה כוכבים Residence Primera במוניגה, בדרום אגם גארדה, דירות שלושה כוכבים Al Terrazzo Apartments - Ruculì Hospitality בטיניאלה, בגדה המערבית של אגם גארדה, מלון דירות שלושה כוכבים Appartamenti Katia בטרמוזינה סול גארדה, בגדה המערבית של אגם גארדה ודירות שלושה כוכבים Villa San Valentino - Ruculì Hospitality בטיניאלה, בגדה המערבית של אגם גארדה . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

למידע נוסף ראו אגם גארדה למוגבלי תנועה ולינה למוגבלים בתנועה באגם גארדה.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאגם גארדה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות באגם גארדה מומלץ להסתכל על מלון דירות שלושה כוכבים Poiano Garda Resort Appartamenti בגארדה, בגדה המזרחית של אגם גארדה שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן. מלון דירות ארבעה כוכבים Residence Corte San Carlo בקולה די לזיזה, בדרום אגם גארדה ודירות ארבעה כוכבים Villa Nina - Apartments and Relax בקאפרינו ורונזה, בגדה המזרחית של אגם גארדה מציעים אזורים המיועדים לעישון וגן. מלון דירות ארבעה כוכבים Relais Rosa Dei Venti -Ciao Vacanze- במוניגה, בדרום אגם גארדה ודירות שלושה כוכבים La Corte dei Limoni בקאפרינו ורונזה, בגדה המזרחית של אגם גארדה שמציעים מרפסת וגן.

ראו עוד תחת: לינה למעשנים באגם גארדה.

בין הדירות המומלצות בגדה המזרחית של אגם גארדה ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Villa Nina - Apartments and Relax בקאפרינו ורונזה, דירות שלושה כוכבים La Corte dei Limoni בקאפרינו ורונזה, מלון דירות שלושה כוכבים Residence San Michele בקוסטרמנו ומלון דירות שלושה כוכבים Poiano Garda Resort Appartamenti בגארדה.

ניתן לקרוא על כך עוד תחת: לינה בעיירה גארדה, לינה במלצ’סינה, לינה בברנזונה סול גארדה ולינה בטורי דל בנאקו.

בין הדירות המומלצות בגדה המערבית של אגם גארדה ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Cascina Varini בגרניאנו, מלון דירות שלושה כוכבים Residence Besass, GTSGroup בטיניאלה, דירות שלושה כוכבים Villa San Valentino - Ruculì Hospitality בטיניאלה, דירות שלושה כוכבים Al Terrazzo Apartments - Ruculì Hospitality בטיניאלה ומלון דירות שלושה כוכבים Hotel Residence Panorama La Forca, GTSGroup בטיניאלה.

לקריאה נוספת ראו: לינה בסן פליצ׳ה דל בנאקו, לינה בסאלו, לינה בגארדונה ריביירה ולינה בטיניאלה.

בין הדירות המומלצות בדרום אגם גארדה ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים Corte la Selva בDrugolo, מלון דירות ארבעה כוכבים Residence Corte San Carlo בקולה די לזיזה, מלון דירות ארבעה כוכבים Relais Rosa Dei Venti -Ciao Vacanze- במוניגה, מלון דירות שלושה כוכבים Apparthotel San Sivino במנרבה דל גארדה ומלון דירות ארבעה כוכבים Park Residence Il Gabbiano במוניגה.

למידע נוסף ראו: לינה בסירמיונה ולינה בדסנזאנו דל גארדה.

כל מה שתצטרכו לדעת על בחירת דירות באגם גארדה

אגם גארדה הוא האגם הגדול באיטליה, באורך של קצת יותר מ-50 ק״מ. הוא נמצא ברכס הרי האלפים, ומחולק על ידי שלוש פרובינציות: ורונה, ברשה וטְרֶנְטוֹ. מסביב לכל האגם שוכנות עיירות נופש, לכל אחת מהן אופי שונה משלה. כשמחפשים דירות סביב אגם גארדה, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים. גורמים אלה יסייעו להבטיח שתהיה לך שהייה נוחה ומהנה במהלך ביקורך באזור היפה הזה. הגורם הראשון הינו מיקום, האגם משתרע על פני שלושה אזורים איטלקיים – לומברדיה, ונטו וטרנטינו-אלטו אדיג’ה. לכל אזור יש את הקסם הייחודי שלו, עם עיירות וכפרים ציוריים המנקדים את קו החוף. כדאי לחקור את הערים השונות והחליט איזו מהן מתאימה ביותר לתחומי העניין וההעדפות שלכם. הגורם השני, נגישות הדירה, מומלץ לבדוק את זמינות התחבורה הציבורית, כמו אוטובוסים ומעבורות, ואת הקרבה של הדירה לאטרקציות ושירותים נוספים בקרבת מקום. חשוב לבדוק אילו מתקנים מגעים עם הדירה, כגון אינטרנט אלחוטי, מיזוג אוויר, מטבח מאובזר ושירותי כביסה. חשוב לשים לב שהדירה עונה על הצרכים וההעדפות שלכם לשהייה נוחה. הנושא הרביעי הינו מחיר הדירה, מחירי הדירות עשויים להשתנות באופן משמעותי בהתאם למיקום, לגודל ולשירותים המוצעים. אנו ממליצים לקבוע תקציב מראש ולחפש אפשרויות בטווח המחירים שלך כדי למנוע הוצאות יתר. מומלץ לשים לב לחוות דעת, מומלץ לחקור ולקרוא ביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל תובנה לגבי איכות האירוח וההיענות של המארח. בנוסף, באגם גארדה יש תקנות מקומיות ונהלי בטיחות, חשוב להיות מודעים לתקנות מקומיות, כגון מסי תיירים ותקני בטיחות. ולוודא שהדירה שבחרתם עומדת בתקנון זה. הנושא האחרון הינו התקופה בשנה, אגם גארדה הוא יעד פופולרי, ומחירי הלינה יכולים להשתנות בהתאם לעונה. שיא עונת התיירות היא מיוני עד אוגוסט, ובדרך כלל המחירים גבוהים יותר בתקופה זו. בחודשי עונות המעבר, בסתיו ובאביב מזג האויר נעים יותר ומחירי הלינה נמוכים יותר, לכן אנו ממליצים להגיע בחודשים אלו.

כדאי לקחת בחשבון את הגורמים הללו בעת חיפוש דירה באגם גארדה כדי להבטיח שהייה נעימה באגם.

המלצות מערכת הכל על לבחירת דירות באגם גארדה

  • בין הדירות המומלצות הנוספות באגם גארדה ניתן למנות את מלון דירות שלושה כוכבים Cascina Varini בגרניאנו, בגדה המערבית של אגם גארדה, מלון דירות ארבעה כוכבים Residence Corte San Carlo בקולה די לזיזה, בדרום אגם גארדה, מלון דירות שלושה כוכבים Residence Besass, GTSGroup בטיניאלה, בגדה המערבית של אגם גארדה, מלון דירות ארבעה כוכבים Relais Rosa Dei Venti -Ciao Vacanze- במוניגה, בדרום אגם גארדה ומלון דירות שלושה כוכבים Apparthotel San Sivino במנרבה דל גארדה, בדרום אגם גארדה.
  • באגם גארדה יש בעיה של זמינות לדירות המבוקשות, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור דירות באגם גארדה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות באגם גארדה?

ניתחנו כ-6,500 אפשרויות לינה באגם גארדה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר באגם גארדה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים באגם גארדה (למשל סרמיונה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com