1. עמוד הבית
 2. »
 3. פריז 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. אתרים מרכזיים בפריז – סקירות מומחים על אתרי התיירות של העיר
 6. »
 7. מוזיאון ד’אורסיי, פריז – הנחה בלעדית ומידע מקיף על אחד המוזיאונים החשובים של פריז | Musée d’Orsay

מוזיאון ד’אורסיי, פריז – הנחה בלעדית ומידע מקיף על אחד המוזיאונים החשובים של פריז | Musée d’Orsay

המדריך המקוצר למבקר במוזיאון ד'אורסיי

מוזיאון האמנות ד’אורסיי (Musee d’Orsay) ממוקם בגדה השמאלית על גדות נהר הסן ברובע ה-7 באזור היוקרתי של סאן ז’רמן. המוזיאון נחשב לאחד מהמוזיאונים החשובים ביותר בפריז. למוזיאון אוסף אמנות מרשים, הכולל מגוון יצירות חשובות ומפורסמות מ-1848 עד 1914. תוכלו למצוא פה את מיטב יצירות האימפרסיוניזם, פוסט-אימפריוניזם, נטורליזם ועוד. כיאה לפריז, גם המבנה עצמו מפואר וייחודי לא פחות מיצירות האומנות שבו. המבנה בן שלוש הקומות שימש כתחנת רכבת ומלון בעבר. בעת הביקור תוכלו עדיין לראות את שעוני הענק ששימשו את הנוסעים והקומות קצת מזכירות עדין רציפים מאורחים. אוסף היצירות בד’אורסיי יוצר רצף כרונולוגי אמנותי יחד עם שני מוזיאוני האמנות החשובים בעיר- הלובר עם אמנות עתיקה וקלאסית ופומפידו עם אמנות מודרנית ובת-זממנו.

מוזיאון האורסיי

חזית המוזיאון – מהמוזיאונים החשובים והמפורסמים בעולם

הביקוש למוזיאון גבוה מאוד לאורך כל השנה ולכן אנו ממליצים להזמין כרטיסים מראש, אפשר לעשות זאת באתר הרשמי או דרך מספר רב של מפיצים מורשים (לחצו כאן להזמנת כרטיסים לאורסיי עם 5 % הנחה לגולשי הכל על, או כאן כדי להזמין כרטיסים עם ביטול חינם בעת הצורך). הזמנת הכרטיסים תצמצם את ההמתנה בכניסה למוזיאון לזמן מינימאלי שכן תוכלו לדלג על התור לרכישות הכרטיסים, אך שימו לב כי כרטיס זה לא מאפשר דילוג על התור של הבידוק הביטחוני. מי שרוצה לחסוך גם את תור זה להצטרף לסיור מודרך במקום – כרטיס זה גם מאפשר כניסה ממעבר הקבוצות וגם מאפשר מעבר מהיר בין הציורים והפסלים המבוקשים יותר במוזיאון וכמובן מאפשר לכם להנות מהדרכה והכוונה באחד המוזיאונים החשובים בעולם (לחצו כאן לשריון מקום בסיור מודרך באורסיי עם הנחה, או כאן למגוון אפשרויות להזמנת סיורים עם ביטול חינם). לרבים המתכננים ביקור במוזיאון משתלם לקנות כרטיסים משולבים לכמה אתרים בפריז, למשל כרטיס המוזיאונים אם מתכננים לבקר 4 מוזיאונים או יותר (לפרטים והזמנה) או כרטיס משולב הכולל גם כניסה לאורנז’רי (לפרטים והזמנה עם הנחה).

 • בעבור כל ההנחות הרשומות פה קוד הקופון הוא: HAKO5

ישנו ריבוי של סוגי כרטיסים ואפשרויות של כניסה, בעבור רבים מהתיירים זה מבלבל. אנו משתדלים להסביר על הסוגים השונים של הכרטיסים בחלק זה בעמוד: כרטיסים למוזיאון ד’אורסיי

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

עדכון יולי, 2024

אנו נמצאים בשיא עונת התיירות בפריז והתורים בכניסה לאטרקציות המובילות בעיר, כמו מוזיאון ד’אורסיי, ארוכים במיוחד. מאחר ומדובר באחד מהמוזיאונים הפופולריים ביותר מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש. כך תוכלו גם לדלג על התור הארוך לרכישת כרטיסים בכניסה וגם להבטיח את כניסתכם בשעה וביום שמתאים לכם - שכן לא תמיד נותרים כרטיסים (במיוחד בסופי שבוע). להזמנת כרטיסים מראש למוזיאון ד’אורסיי בפריז: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם

שעון מוזיאון ד'אורסיי

מבט אל העיר מאחד משעוני הענק במוזיאון  (צילום מקורי)

שאלות ותשובות נפוצות על מוזיאון ד’אורסיי

יש כמה אפשרויות לרכישת כרטיסים למוזיאון ד'אורסיי בכמה דרכים:

רכישת כרטיס בקופות המוזיאון - זוהי האפשרות שמעניקה את הגמישות הרבה ביותר שכן לא מתחייבים ליום ושעה מסויימים. החיסרון הוא שאין ביטחון שיישארו כרטיסים למועד בו תרצו לבקר ובנוסף תעמדו בשני התורים - גם לרכישת הכרטיסים וגם לבידוק הביטחוני - מה שיכול לקחת זמן רב.

לכן האפשרות המומלצת היא רכישת כרטיס כניסה מראש - כך תוכלו לדעת בוודאות שתוכלו להיכנס במועד המתאים לכם וגם תוכלו לדלג על התור לרכישת הכרטיסים ולהציג את הכרטיס שרכשתם בכניסה (חושב לדעת שכן תצטרכו לעמוד בתור לבידוק הביטחוני). ניתן לרכוש כרטיסים מראש באתר המוזיאון, אך כרטיסים אלו אוזלים במהרה (במיוחד בקיץ). החלופה לאפשרות זו היא רכישה באחד מאתרי הכרטיסים השונים - אתרים אלו מציעים כרטיסי כניסה במחיר זהה לאתר הרשמי, יש בהם הצע רב יותר (אך גם שם יש צורך להזמין כרטיסים מראש, במיוחד בקיץ), והם ניתנים לביטול עד יום לפני הביקור.

 • להזמנת כרטיסים למוזיאון ד'אורסיי עם 5% הנחה (קוד HAKO5) לחצו כאן.
 • להזמנת כרטיסים למוזיאון ד'אורסיי עם אפשרות ביטול בחינם לחצו כאן.

הזמנת סיור מודרך - האפשרות השלישית היא להזמין מקום באחד מהסיורים המודרכים הרבים וכך גם לזכות בדילוג על התורים בכניסה, וגם לסייר במוזיאון עם הדרכה אשר תעשיר את הביקור ולשמוע הסברים על היצירות החשובות ביותר שיש במוזיאון - ויש לא מעט כאלו. תוכלו להסתכל על אפשרויות הסיורים השונים באנגלית בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד HAKO5) או בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם.

הזמנת כרטיס המוזיאונים - האפשרות הרביעית היא לרכוש את כרטיס המוזיאונים של פריז אשר מקנה כניסה למוזיאון ד'אורסיי ולשאר המוזיאונים המובילים בפריז כמו מוזיאון הלובר ומרכז פומפידו (ניתן לרכוש כרטיס זה כאן עם אפשרות ביטול בחינם) בכרטיס אחד. אפשרות זו משתלמת בעבור מי שמתכנן להגיע לפחות ל-4 מוזיאונים (לרוב, תלוי באילו מוזיאונים באופן ספציפי בשל עלות שונה לכל מוזיאון).

כן, למי שמעוניין בסיור במוזיאון ד'אורסיי כדאי להזמין כרטיס אשר כולל כניסה למוזיאון עם דילוג על התור והדרכה במשך שעתיים וחצי, למשל בקישור הזה עם אפשרות ביטול חינם, למי שמעוניין בסיור קצר יותר כדאי להזמין סיור מודרך של שעה ו-45 דקות, למשל בקישור הזה עם אפשרות ביטול חינם. אנו מאוד ממליצים לכל הפחות לשלם על הדרכה קולית כדי להבין ולשמוע יותר על היצירות במוזיאון - שחלקן ממש שינו את פני האמנות בדורן וקל לפספס אותן או לא לדעת מה עומד מאחוריהן בסיור במוזיאון בלי הדרכה והכוונה.

מוזיאון ד'אורסיי הוא השני בחשיבותו במוזיאוני פריז כאשר הראשון הוא הלובר המפורסם, והוא מאוד מומלץ לביקור לא רק לחובבי האמנות המושבעים. יש במוזיאון כמה מהיצרות המפורסמות ביותר בעולם - מליל כוכבים של ואן גוך ועד החבצלות של מונה - ציורים שגם אם לא ידעתם את שמם או שם האמן ברגע שתעמדו מולם תגלו שאתם מכירים אותם.

 

למי שרוצה להימנע כמה שניתן מהתורים הארוכים ומהעומס במוזיאון כדי להגיע בסמוך לשעת הפתיחה של המוזיאון, אם אתם לא מתעניינים באומנות ורוצים רק להציץ למבט קצר ניתן להיכנס למוזיאון במחיר מוזל לקראת שעות הסגירה. כדאי לדעת שביום א' הראשון של כל חודש הכניסה למוזיאון היא חינם - אך כדאי לקחת בחשבון שבימים אלו המוזיאון עמוס אפילו יותר מהרגיל.

אנו ממליצים להקדיש לביקור במוזיאון בין 4-2 שעות, במידה ואתם חובבי אמנות כדי לפנות אפילו חצי יום - המוזיאון גדול ורווי יצירות.

מוזיאון דאורסיי נמצא בקרבת מקום להרבה מאתרי התיירות המרכזיים בפריז. תוכלו לשלב את הביקור במוזיאון עם שיטוט ברובע הלטיני המקסים,  קתדרלת נוטרדם וכנסיית סנט-שאפל שנמצאות באיל דה לה סיטה או ביקור במגדל אייפל (La Tour Eifel) ומתחם האינווליד. כמובן שעם מעט נסיעה (במטרו או באוטובוס) אפשר לשלב בנוחות את מרבית האטרקציות של פריז, וישנם כרטיסים משולבים שכאשר מוצעים עם הנחה יכולים להוביל לחיסכון משמעותי בעלות האטרקציות. הכרטיסים הפופולאריים ביותר הם כרטיס משולב עם כניסה לאורנז’רי (לפרטים והזמנה), כרטיס משולב למרכז פומפידו (לפרטים והזמנה) וכרטיס משולב למוזיאון קרן לואי ויטון (לפרטים והזמנה).

כן, אוטובוס התיירים עובר גם ליד מוזיאון ד'אורסיי ואף מאפשר לרדת ולעלות בתחנה הקרובה אליו. למידע נוסף מומלץ לקרוא על אוטובוס התיירים של פריז.

האופי הייחודי של המוזיאון נובע מכך שהיה בעבר תחנת רכבת

כרטיסים למוזיאון ד'אורסיי

יש לא מעט סוגים של כרטיסים שונים שיאפשרו את כניסתכם למוזיאון ד’אורסיי, אנו ממליצים להזמין כרטיסים אלה מראש, בעיקר בקיץ ובזמני החגים הנוצריים, על מנת להבטיח את מקומכם במוזיאון הפופולארי שמושך תיירים רבים.

כרטיסי כניסה למוזיאון ד’אורסיי הכוללים כניסה מהירה

כרטיסים אלו יבטיחו את כניסתכם למוזיאון בתאריך ובשעה שתבחרו, אנו ממליצים כאמור להזמין כרטיסים אלה מראש. הכרטיסים לא יקרים במיוחד ויאפשרו לכם להיכנס בכניסה מהירה (אך שימו לב שעדיין תעמדו בתור לבידוק הבטחוני).

 • להזמנת כרטיסים למוזיאון ד’אורסיי הכוללים כניסה מהירה עם הנחה של 5% לגולשי הכל על (קוד קופון HAKO5) – לחצו כאן.

כרטיס כניסה וסיור מודרך – גם לדלג על התור לקופות, גם לקבל הדרכה, וגם להיכנס בכניסת הקבוצות המהירה

הכרטיסים כוללים דילוג על התור שבכניסה. כמו כן, הסיורים נעשים עם מדריכים מוסמכים – אופציה זו מתאימה מאוד למי שרוצה גם להעמיק בהבנה של האמנות שהוא רואה.

 • להזמנת סיור מודרך (מדריך מוסמך בסיור של שעתיים) ודילוג על התור למוזיאון בתוספת הנחה של 5% לגולשי הכל על (קוד קופון HAKO5) – לחצו כאן.
 • להבטחת מקומכם בסיורים מודרכים הכוללים דילוג על התור עם אפשרות ביטול לחצו כאן.

תור בכניסה לד'אורסיי

גם בחורף התורים ארוכים – ולכם רבים מעדיפים לשלם יותר ולבלות את הזמן במוזיאון במקום בהמתנה

כרטיסים משולבים – לאלו הרוצים לראות יותר ולחסוך כסף

ישנם מספר כרטיסים המשלבים את הביקור במוזיאון ביחד עם אתרים נוספים, אלו אופציות טובות למי שמעוניין גם כך לבקר בעוד אתרים ומוזיאונים באזור. בחלק מהמקרים קניית כרטיס משולב תהיה זולה ומשתלמת יותר מאשר רכישת כרטיסים בנפרד לכל אתר.

כרטיס המוזיאונים בפריז

כרטיס המוזיאונים מקנה כניסה ל60 מוזיאונים בפריז, בינהם למוזיאון ד’אורסיי וכן למוזיאונים רבים נוספים כמו הלובר ומרכז פומפידו. הכרטיס מעניק כניסה מהירה ללא תורים לכל המוזיאונים והוא אינו מוגבל בכניסות.

כרטיס למוזיאון ד’אורסיי, מוזיאון הלובר ומוזיאון פומפידו

כרטיס משולב זה מקנה כניסה לשלושה מהמוזיאונים המובילים בפריז. הכרטיס מעניק כניסה מהירה למוזיאון ד’אורסיי ולמוזיאון הלובר וכן כניסה לאוסף הקבוע ולתערוכות המתחלפות של מוזיאון פומפידו. בנוסף הכרטיס מקנה הנחה של 10% להזמנות נוספות של אתרים בפריז באתר זה.

יש עוד כרטיסים משולבים שיכולים להתאים לסוגים שונים של תיירים, לדוגמה כרטיסים המשלבים את מוזיאון ד’אורסיי עם מוזיאון אורנז’רי (להזמנה עם 5% הנחה), עם מוזיאון הלובר (להזמנה עם 5% הנחה) ועם מוזיאון מרכז פומפידו (להזמנה עם 5% הנחה).

למרכז פומפידו – אפשרות פופולארית היא להזמין כרטיס משולב הכולל גם אותו

מה רואים במוזיאון ד'אורסיי?

גם בטיול קצר בפריז, מומלץ לשלב ביקור במוזיאון כדי לזכות לראות את יצירותיהם של האמנים דגה, קורבה, מונה, רנואר, סזאן, ואן גוך, פיסארו, מאנה, טולוז לוטרק ועוד. המוזיאון מציג גם פסלים, אמנות דקורטיבית, תבליטים, צילום וריהוט. תוכלו לראות את היצירות של האמנים האימפרסיוניסטים החשובים ביותר– מונה עם “נשים בגן”, “ערמות חציר” ו”פרגים”, את ציוריו המפורסמים של רנואר כמו “ריקודים במולאן דה-לה-גאלט” ו”המתרחצות”, כמה מהפסלי הרקדניות המפורסמים ביותר של דגה ויצירותיו החשובות של מאנה “ארוחת בוקר על הדשא” ו”אולימפיה”.

נשים בגינה- מונה (PD)

רקדניות אדגר דגה אורסיי

שיעור ריקוד של דגה
באזור הפוסט-אימפרסיוניזם תמצאו כמה מהיצירות החשובות של ואן-גוך (“החדר הצהוב” ו”דיוקן עצמי”), לצד רשמים של גוגן מהאיטי, שני חדרים נפלאים המוקדשים לפוינטליזם ויצירות נוספות של טולוז לוטרק מחיי הלילה של פריז. כמו כן, לא כדאי להחמיץ את העבודות הריאליסטיות המיוחדות של גוסטב קורבה, “מקור העולם” ו”האטלייה לציור”.

הסיאסטה – ואן גוך (צילום: PD)ׁׂ

10 יצירות שאסור לפספס במוזיאון ד’אורסיי ואיפה הן נמצאות

1. ארוחת בוקר על הדשא (Le Déjeuner sur l’herbe) – אדואר מאנה

2. האביב (La Source) – ז’אן-אוגוסט-דומיניק אנגר

3. ליל כוכבים מעל הרון (Starry Night Over the Rhone) – וינסנט ואן גוך

4. חבצלות המים (Water Lilies) – קלוד מונה

5. הנשף במולן דה לה גאלט (Bal au moulin de la Galette) – פייר-אוגוסט רנואר

6. המלקטות (The Gleaners) – ז’אן-פרנסואה מילה

7. נשים מטהיטי (Tahitian Women on the Beach) – פול גוגן

8. משייפי הריצפה (Les raboteurs de parquet) – גוסטב קייבוט

9. קבורה באורנאן (Un enterrement à Ornans) – גוסטב קורבה

10. חזרה על הבמה (Rehearsal on Stage) – אדגר דגה

 

רכישת כרטיסי דילוג על התור, כרטיסים משולבים וסיורים מודרכים במוזיאון ד’אורסיי

מתחנת רכבת למוזיאון

המוזיאון כאמור שוכן במבנה שהיה בעבר תחנת רכבת, אשר נחנכה ביריד העולמי ב-14 ביולי, 1900 (יחד עם אתרים יחודיים אחרים כמו גשר אלכסנדר השלישי, הגראן פלהוהפטי פלה ואף נחנך הקו הראשון של המטרו בפריז). תחילה, המקום שימש כתחנת הרכבת המרכזית בקו לכיוון דרום-מערב, וכך היה במשך 39 שנים. אחרי 1939, היא ירדה מגדולתה ויצאה מכלל שירות בפלטפורמות הקצרות שלה את הרכבות הארוכות והחידושים הטכנולוגיים. בשלב זה, כבר נעשו מגוון שימושים במקום – נקודת משלוח חבילות לאסירי מלחמת העולם השנייה וקבלת פנים לכבודם עם שחרורם, ולאחר מכן צילום הסרט “המשפט” על פי ספרו של קפקא על ידי הבמאי אורסון וולס. המלון סגר את שעריו ב-1973, לא לפני שזכה בכבוד של אירוח מסיבת העיתונאים בה שארל דה-גול הכריז על חזרתו לשלטון. בשנת 1975 דירקטוריון המוזיאונים של צרפת החליט על בניית מוזיאון חדש בתחנת רכבת בו תוצג כל האמנות של המחצית השנייה של המאה ה-19. הפיכת התחנה למוזיאון החלה ב-77′ והגיעה לסיום ונפתחה לציבור הרחב ב-1986.

כניסה למוזיאון בחינם

ביום א’ הראשון של כל חודש הכניסה למוזיאון היא חינם – אך כדאי לקחת בחשבון שבימים אלו המוזיאון עמוס אפילו יותר מהרגיל. בנוסף ימו לב, הכניסה למוזיאון היא חינמית הן למחזיקי המוזיאון פאס והן למחזיקי הפריז פאס, לכן למי שמתכנן לבקר באתר זה מומלץ לבדוק את הדיל שמציעים כרטיסים אלו (לא לקנות מיד, כדאי תמיד מראש לבדוק האם רכישת הכרטיסים אכן משתלמת עבורכם)

 • כרטיסים להזמנה מראש למגוון אתרים ואטרקציות בפריז באתר Tiqets » למידע נוסף.
 • מחפשים מלון בפריז? שווה לקרוא את הסקירות שלנו על המלונות המומלצים בעיר. אפשר גם להתייעץ » למידע נוסף

שעות פתיחה ומתי מומלץ לבוא לבקר

שעות הפתיחה של מוזיאון אורסיי בפריז הן מיום שלישי עד יום ראשון, מהשעה 9:30 בבוקר עד 6:00 בערב, פרט לימי חמישי, בהם המוזיאון פתוח עד השעה 9:45 בערב. מומלץ לנסות לבקר במוזיאון בימי חמישי בערבים כדי ליהנות משעות הפתיחה המאוחרות, מה שמאפשר לסייר במקום באווירה יותר רגועה ובלי המון המבקרים. יום שלישי נחשב ליום העמוס ביותר, מה שהופך את שאר ימות השבוע לאופציה מועדפת לביקור. שעת כניסה אחרונה למוזיאון היא חצי שעה לפני הסגירה . למי שמגיע בשעות העומס מוטב לשקול להזמין כרטיסים מראש (לפרטים והזמנה) ומומלץ לשקול להזמין סיור מודרך הכולל דילוג על התור לא רק לכרטיסים אלא גם לבידוק הבטחוני ולצפיה במוצגים החשובים (לפרטים והזמנה עם אפשרות ביטול חינם)

המלצות "הכל על"

 • המוזיאון הוא השני בחשיבותו במוזיאני פריז רק ללובר. לכן לדעתנו הוא מאוד מומלץ לביקור. אם אתם לא מתעניינים באומנות ורוצים רק להציץ למבט קצר, תוכלו להיכנס למוזיאון בחינם אם תבואו שעה לפני הסגירה. לא מתאים למי שבאמת רוצה להנות ממה שיש למוזיאון להציע! למי שממש רוצה ליהנות מהעושר הרב של המוזיאון מומלץ לבוא לביקור של שעתיים ואפילו יותר מכך.
 • לאלו המעדיפים ביקור קצר ותכליתי, ניתן להגיע ישירות לגולות הכותרת של המוזיאון. בכניסה תקבלו מפה המתארת את מיקומן של היצירות החשובות ביותר ותוכלו לגשת ישר אליהם (0, 2 ו-5).
 • המוזיאון מציע מדריך קולי מומלץ בעלות של 5 אירו.
 • במוזיאון מוצגות גם תערוכות מתחלפות מצוינותלפרטים עדכניים.
 • למי שמעוניין להכיר את מוזיאון ד’אורסיי לעומק אנו ממליצים על סיור מודרך בעברית. למידע נוסף ראו מוזיאון אורסיי בפריז: סיור בעברית ודילוג על התור בעברית וסיורים מודרכים בפריז בעברית.
 • לזוגות הרומנטיים המבקרים בפריז, לא רחוק מהמוזיאון נמצא גשר המנעולים המפורסם (פון דז ארטס). תוכלו לראות זוגות רבים מגיעים למקום עם מנעול וזורקים את המפתח בחגיגיות לנהר הסן. הגשר נחשב ליעד כל כך רומנטי, ששהות של יותר מרבע שעה במקום כנראה תזמן לכם הצעת נישואים מזוג תיירים.
 • הלינה באזור דה אורסי וסאן ז’רמן דה פרה בכלל מומלצת למי שמחפשים לינה יוקרתית, נגישה ונעימה יש כאן ריבוי של מלונות יוקרתיים יחסית המתאמים ללינה לחופשה רומנטית למשל או לנסיעת עסקים ראה גם מלונות בסאן ז’רמן ומלונות בפריז.
 • החניונים הקרובים ביותר נמצאים מעל ל400 מ’ מהמוזיאון אך המחירים יקרים ויש פקקים רבים לכן אנו ממליצים מאוד לא להתקרב לאזור עם רכב פרטי (ראו השכרת רכב בפריז והשכרת רכב בצרפת) ולהשתמש בתחבורה הציבורית – הצורה המומלצת ביותר היא במטרו. למשתמשים באוטובוס התיירים של פריז, כדאי לדעת שבאזור אתר זה ישנה תחנה סמוכה ונוחה.
 • שימו לב, הכניסה למוזיאון היא חינמית הן למחזיקי המוזיאון פאס והן למחזיקי הפריז פאס, לכן למי שמתכנן לבקר באתר זה מומלץ לבדוק את הדיל שמציעים כרטיסים אלו (לא לקנות מיד, כדאי תמיד מראש לבדוק האם רכישת הכרטיסים אכן משתלמת עבורכם). באותו הקשר מומלץ מאוד להזמין כרטיסים למוזיאון מראש על מנת לחסוך חלק מהתור. יש לשים לב שהחיסכון בזמן הוא חלקי בלבד כיוון שכמו בלובר כיום התור הבאמת ארוך הוא לבידוק הבטחוני ולא להזמנת הכרטיסים. עדין בקיץ הזמנת כרטיסים מראש תחסוך לכם זמן ניכר.
 • המוזיאון מתאים לביקור משפחתי עם ילדים, כמו כן יש מחיר מיוחד לילדים המבקרים במוזיאון.

למי שהתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם על:

איך מגיעים למוזיאון ד’אורסיי

למי שמתנייד עם תחבורה ציבורית בפריז יש כמה אפשרויות להגיע למוזיאון ד’אורסיי. אפשר לקחת את המטרו ולעלות על קו 12 לתחנת Solferino, אפשרות נוספת היא להגיע ברכבת עילית עם קו C לתחנת Musee d’Orsay, ישנם גם מספר קווי אוטובוס שמגיעים למוזיאון – קווים 24, 63, 68, 69, 73, 83, 84, 94. מומלץ כמובן להגיע גם ברגל ולהנות מרחובות פריז.

מידע שימושי

כתובת: 1 Rue de la Legion d’Honneur
שעות פתיחה: המוזיאון פתוח כל יום בין השעות 9:30-18:00, מלבד בימי שני. בימי חמישי המוזיאון פתוח עד ל-21:45. שימו לב, בפועל הם מזמינים את כולם לצאת חצי שעה לפני שעת הסגירה הרשומה. כמו כן, המוזיאון סגור ב-1 במאי וב-25 בדצמבר.
אתר רשמי: www.musee-orsay.fr