טיסות לבילבאו

כל מה שצריך לדעת על טיסות לבילבאו

  • לבילבאו אין טיסות ישירות מישראל. הטיסות הן דרך יעד נוסף, לרוב מדריד או ברצלונה, והן כוללות טיסות פנימיות באמצעות החברות הספרדיות (איבריה/וואלינג) – אנו ממליצים להזמין את הטיסות הללו מראש אפשר בקישור זה למי זקוק לשירות לקוחות בעברית ואפשר בקישור זה למי שרוצה לחפש מחירים טובים יותר מאופציות רבות יותר וגם להשוות מחירים עם אפשרויות הגעה אחרות לבילבאו שאינם טיסות. (יש רכבות ואוטובוסים מצויינים).

 

 

 

 

טיסות מברצלונה לבילבאו:

. ישנן כמה חברות תעופה שמפעילות טיסות ישירות בין הערים, כולל איבריה איירליינס, וולינג איירליינס וריאן אייר. זמן הטיסה הוא כ-1 שעה ו-15 דקות. ישנן כעשר טיסות סדירות בין הערים כאשר בתקופת התיירות יצטרפו להם טיסות נוספות מחיר הטיסה יכול להשתנות ונע לרוב סביב 100 אירו לכרטיס. לפרטים והזמנה של טיסות ואפשרויות הגעה אחרות

טיסות ממדריד לבילבאו:

טיסה ממדריד לבילבאו היא אחת הקווים הפופולריים בספרד. מספר חברות תעופה מציעות טיסות ישירות בין הערים, כולל איבריה איירליינס, וולינג איירליינס וריאן אייר. זמן הטיסה הממוצע הוא כ-1 שעה. בימי רגילים, יש בערך עשרה טיסות יומיות בכיוון זה, ובתקופות התיירות השיא, המספר עשוי להיות גבוה יותר. מחיר הטיסה משתנה לפי העונה והחברה, אך בדרך כלל הוא מסתובב סביב 90 אירו לכרטיס. לפרטים והזמנה של טיסות ואפשרויות הגעה אחרות.

איך מגיעים משדה התעופה של בילבאו למרכז העיר?

ישנן כמה דרכים להגיע ממרכז העיר של בילבאו לשדה התעופה של בילבאו וחזרה. הדרך הנפוצה ביותר היא לקחת את הרכבת. תחנת הרכבת נמצאת ממש מחוץ לשדה התעופה, והנסיעה למרכז העיר אורכת כ-20 דקות.  דרך נוספת להגיע למרכז העיר היא לקחת אוטובוס. תחנת האוטובוס נמצאת גם היא ממש מחוץ לשדה התעופה, והנסיעה למרכז העיר אורכת כ-30 דקות. למי שמחפש הסעות מהשדה לעיר ישנם אפשרות להצטרף למוניות מורשות (לפרטים והזמנה) או להסעות מאורגנות שבעיקר טובות לקבוצות שמעל שלושה אנשים (סדרך כלל זול יותר – לפרטים והזמנה).