אסנצה | Assenza

עיירה קטנה ופחות מוכרת באגם גארדה

מידע כללי

אסנצה (Assenza) היא עיירה קטנה על שפת אגם גארדה, הנמצאת בנפת ונטו שבמחוז ורונה, בצפון איטליה. עיירה זו שייכת למועצה האזורית של ברנזונה סול גארדה הסמוכה, והיא לא מתוירת או מבוקרת במיוחד יחסית לכל שאר העיירות באגם ורוב מי שמגיע אליה עושה זאת תוך כדי קישור ספורטיבי כלשהו מעיירות אחרות- בהליכה, רכיבה על אופניים, או מגיע במיוחד עבור גלישת רוח. כמו כן העיירה מציעה נקודה טובה לצלילה באגם.

**פרסומת**



נמל אסנצה בשקיעה (צילום: Antonia, רישיון)

אתרים מרכזיים

  • שביל לקטסלטו

ישנו נתיב הליכה המחבר בין קסטלטו לאסנצה לאורך שפת האגם ועובר דרך הכפרים מאגוניאנו (Magugnano) ופורטו (Porto), בכל אחת מהן נמל קטן עם פאבים מסעדות וחנויות. ניתן להשתמש בשביל נוח זה, להליכה, ריצה או רכיבה על אופניים, עם עצירות בכפרים הקטנים.
למידע מפורט על השביל (באנגלית) – באתר ספורט על אגם גארדה. משם ניתן לחזור בשביל קצת שונה חזרה, או להמשיך אל מלצ׳סינה ואל נאוונה (Navene), ואם ברצונכם משם לעלות לכיוון ההרים- שביל חמורים רגלי מוביל מעלה דרך שדות ומטעי זיתים.

  • מיקום טוב לגלישת רוח – אי טרימלונה

מול אסנצה נמצא בתוך האגם אי טרימלונה (Trimelone)- זהו אי קטנטן ביותר, אשר שימש בזמן מלחמת העולם הראשונה והשנייה למטרות צבאיות. החוף של אסנצה הנמצא מול האי הוא נקודה מצוינת לגלישת רוח.

האי הקטנטן טרימלונה (צילום: Rautmann Günther, רישיון ציבורי)

**פרסומת**



המלצות "הכל על"

  • זוהי עיירה קטנה באגם גארדה, היא נחמדה ללינה אך אם אתם לנים בעיירה אחרת, ממש אין מה להגיע לכאן במיוחד- אלא אם כן אתם מחפשים את הנקודה הטובה לגלישת רוח מול אי טרימלונה. בנוסף רוב המבקרים פה נמצאים במהלך מעבר בין העיירות באזור לצורך עצירה קלה לארוחה במסעדה או לינה לילה. בעיקר בזכות העובדה שהיא פרושה על הכביש המהיר המקיף את האגם והיא נמצאת במקום אסטרטגי במרכז הגדה המזרחית של האגם בין עיירות הצפון והדרום.
  • השוק המקומי באסנצה מתקיים בימי חמישי.
  • הלינה באסנצה מתאימה למי שמעוניין לחסוך מעט בהוצאות הלינה וכמו כן למטיילים עם רכב. בנוסף העיירה היא אופציה מעולה לעצירה בדרך לנסיעה בין האגם לדולומיטים. למידע נוסף על מלונות באסנצה ומלונות באגם גארדה.
  • להמלצות כלליות על אגם גארדה- ראו אגם גארדה מידע כללי – המלצות.

מידע שימושי על אסנצה

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי