1. עמוד הבית
 2. »
 3. מדריד 2022 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. מלונות במדריד – הסקירה המקיפה על מלונות בעיר

המלצות חשובות להזמנת מלונות או דירות במדריד

 • בעונת התיירות ולפני משחקי כדורגל חשובים הזמינו מספיק זמן מראש – הדגש הוא לסופי השבוע (שבת וראשון) שאז המלונות יכולים להיות בתפוסה מלאה גם במידל סיזן (חודשים ספטמבר-נובמבר ומרץ – מאי).
 • אנו ממליצים ללון במרכז העיר, זה חוסך את הזמן בנסיעות לאתרי התיירות בעיר ומאפשר גמישות ונגישות. מלונות בעיר העתיקה (האזורים הפופלארים ביותר הם הסמטאות הסמוכות לכיכר מאיור ופלאזה פוארטה דל סול יהיו יקרים יותר. אם תזמינו חדרים במלונות או דירות באזורים כמו הגראן ויהאזור הפראדו , או כיכר אספניה תוכלו להיות קרובים לעיר העתיקה ולזכות לנגישות גבוהה והוזלה במחיר. מלונות יותר זולים תוכלו למצוא באזור אטוצ’ה  ואזור הרסטרו – שלמרות שהם לא נמצאים במרחק הליכה מאתרים רבים הם חלק ממרכז העיר ונגישים מאוד לאזורי התיירות במטרו.
 • למי שמגיע למדריד כתחנת עצירה לטיול רכבות בספרד מומלץ לחפש מלון באזור הפארק הריטראו או תחנת הרכבת אטוצ’ה – זה אזור מרכזי ונוח ויש בו הצא גדול של מלונות בכל הרמות והסוגים.
 • למי שבא לראות כדורגל בעיר אנו ממליצים לחפש מלונות באזור כיכר אספניה והארמון המלכותי שהם גם אזורי תיירות נעימים, גם קרובים למרכזי בילוי וקניות וגם מאפשרים הגעה נוחה במטרו לסנטיאגו ברנבאו ללא החלפה של מטרו בדרך.
 • בכל מקרה השתדלו להיות קרובים לתחנת מטרו – הוא אמצעי התחבורה הנוח ביותר בעיר
 • למשפחות וקבוצות – אנו ממליצים מאוד לחשוב על דירה להשכרה. אומנם תקבלו את השירות של מלון אך תזכו במחיר טוב, מרווח, וריהוט ואבזור שאין במלונות כמו מטבח ומכונת כביסה  – במדריד יש דירות מעולות שמאפשרות לינה נוחה למשפחה במרכז העיר במחירים טובים – ראה דירות במדריד.
 • צעירים ומי שמחפש לינה זולה מאוד? יש אכסנוייות והוסטלים מעולים במדריד – שמאפשרים לינה במחירים טובים – ראה אכנסיות במדריד.
 • בהקשר של דירה חשוב לציין- שמומלץ מאוד לקבוע עם בעלי הדירה שעת הגעה מראש, ולהגיע בזמן, אחרת יכול להיות שתאלצו להמתין עד שימסרו לכם מפתחות הכניסה.

כמה מילים על בחירת בית מלון במדריד – מתוך ערוץ היוטיוב של הכל על

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל