7 דירות מומלצות בפריז

My Maison In Paris Invalides

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור אייפל והאינווליד בו אפשר למצוא מקומות לינה במנעד רחב של מחירים ונגיש באמצעות תחבורה ציבורית לכל שאר האתרים והאזורים המרכזיים בעיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומכונת כביסה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Tour Eiffel Rent

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות באזור אייפל והאינווליד בו אפשר למצוא מקומות לינה במנעד רחב של מחירים ונגיש באמצעות תחבורה ציבורית לכל שאר האתרים והאזורים המרכזיים בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מכונת קפה ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

HotelHome Paris 16

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור הטרוקדרו (Trocadero), אשר נמצא אל מול אזור האייפל. ניתן למצוא באזור זה אפשרויות לינה במחירים יחסית נמוכים למרכז התיירותי של העיר, ועדיין להיות יחסית קרובים ולהגיע לכל האזורים והאתרים המשמעותיים של העיר באמצעות תחבורה ציבורית. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Citadines Bastille Gare de Lyon Paris

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא ברובע ה12, אשר מעט מרוחק מהמרכז התיירותי, אך נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית, היתרון באזור זה שאפשר למצוא אפשרויות לינה במחירים נוחים יחסית למרכז העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

Aparthotel Adagio Paris Montmartre

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בשכונת מונמרטר, בה נמצאת סקרה קר המפורסמת כמו גם המולאן רוז’. למרות שמרבית המבקרים בפריז מגיעים למונמרטר מעטים בוחרים ללון באזור זה, בין השאר בשל הריחוק הרב שלו מהמרכז התיירותי של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Résidence Charles Floquet

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בסמוך למגדל אייפל המפורסם. המלון מציע דירות אשר מתאימות לאירוח של עד 8 אנשים, כך שהמקום מתאים מאוד גם למשפחות המגיעות לפריז, והן מאובזרות במטבח (למרות שהמלון מגיש גם ארוחות בוקר) ומיזוג אוויר. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, למידע נוסף לחצו כאן.

Apartments Du Louvre St Honoré

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון ויכול להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קורובת זו לזו. הדירות נמצאות ממש בסמוך למוזיאון הלובר וגני טווילרי ורובע המארה – כמה ממוקדי התיירות המרכזיים ביותר בפריז. הדירות מתאימות לאירוח של עד 6 אנשים ומאובזרות במטבח ומיזוג אוויר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, למידע נוסף לחצו כאן.

עדכון מאי, 2024

האביב הגיע, ואיתו רמת ביקוש גבוהה ללינה בפריז שתלך ותעלה ככל שינקפו הימים. כבר החודש בסופי השבוע התפוסה במקומות הלינה מתקרבת לתפוסת שיא, ולכן מומלץ להבטיח מקום לינה מראש - בעיקר למשפחות, קבוצות גדולות, או למי שמתכנן כעת את חופשת הקיץ. ניתן להזמין מראש בקישור הזה בו מקומות לינה רבים עם אפשרות ביטול בחינם. למי מכם שמתכנן חופשה ברגע האחרון כדאי לבדוק על מבצעים כאן.

תשובות לשאלות נפוצות על בחירת דירות בפריז

בין הדירות המומלצות למגיעים עם רכב לפריז ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים My Maison In Paris Invalides , דירות ארבעה כוכבים My Maison In Paris Montmartre ומלון דירות שלושה כוכבים Aparthotel Adagio Paris Montmartre (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון דירות ארבעה כוכבים Odalys City Paris Montmartre (חניה פרטית במקום במחיר של 25€ לכל יום) ומלון דירות ארבעה כוכבים HotelHome Paris 16 (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 25€ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

אנו מאוד ממליצים לקרוא את העמוד המקיף שלנו: לינה עם חניה בפריז. בנוסף אנו ממליצים לקרוא את העמוד שלנו על השכרת רכב בפריז (2023) – הנחה בלעדית ואיך להימנע מטעויות.

למשפחות המחפשות ללון בפריז אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים My Maison In Paris Invalides ודירות ארבעה כוכבים LivinParis - Luxury 3 Bedrooms Grands-Boulevards I המתאימים למשפחות עד 8 נפשות ומלון דירות ארבעה כוכבים HotelHome Paris 16 , דירות שלושה כוכבים Tour Eiffel Rent ומלון דירות שלושה כוכבים Citadines Bastille Gare de Lyon Paris המתאימים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

אנו ממליצים לקרוא את העמודים המקיפים שלנו על: לינה למשפחות בפריז ופריז עם ילדים – המדריך המקיף ביותר למשפחות וקבוצות עם ילדים.

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בפריז אפשר למנות את דירות שלושה כוכבים Tour Eiffel Rent ודירות ארבעה כוכבים LivinParis - Luxury 3 Bedrooms Grands-Boulevards I ומלון דירות שלושה כוכבים Citadines Bastille Gare de Lyon Paris , מלון דירות שלושה כוכבים Residhome Paris Rosa Parks ומלון דירות ארבעה כוכבים Odalys City Paris Montmartre שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

למידע נוסף על לינה בפריז עם נגישות לבעלי מוגבלויות.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לפריז ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בפריז מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים HotelHome Paris 16 ומלון דירות שלושה כוכבים Aparthotel Adagio Paris Montmartre שמציעים מרפסת וגן.

ראו עוד תחת: לינה למעשנים בפריז.

בין הדירות המומלצות עבור דתיים ושומרי מסורת בפריז ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Citadines Bastille Gare de Lyon Paris , דירות ארבעה כוכבים My Maison In Paris Montmartre , מלון דירות שלושה כוכבים Aparthotel Adagio Paris Montmartre , דירת שלושה כוכבים Welkeys - St Honore ומלון דירות ארבעה כוכבים Odalys City Paris Montmartre שנמצאים בקרבת בית כנסת. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

אנו מאוד ממליצים לקרוא את העמודים שלנו בנושא: לינה לדתיים ולשומרי מסורת בפריז ופריז לדתיים ושומרי מסורת – המדריך המקיף לתכנון החופשה.

בין הדירות המומלצות באזור טווילרי ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Welkeys - St Honore .

למידע נוסף על לינה באזור טווילרי.

בין הדירות המומלצות באזור אייפל והאינווליד ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים My Maison In Paris Invalides ודירות שלושה כוכבים Tour Eiffel Rent .

ישנם עוד מלונות מומלצים רבים נוספים באזור זה, לקריאה נוספת על לינה ליד מגדל אייפל.

בין הדירות המומלצות במונמרטר ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים My Maison In Paris Montmartre , מלון דירות ארבעה כוכבים Odalys City Paris Montmartre ומלון דירות שלושה כוכבים Aparthotel Adagio Paris Montmartre .

להמלצות נוספות ראו: לינה באזור המונמרטר.

Apart of Paris - Le Marais - Passage de l'Ancre - 2 bedroom
דירה בעלת שני חדרי שינה וסלון, כוללת מטבח ושולחן אוכל. גודל הדירה - 45 מ״ר.
שימו לב כי באחד מחדרי השינה קיימת מיטת קומתיים ולכן הוא יתאים לילדים.

Musée du Louvre Luxury 2 Bedroom Apartment
דירה בעלת שני מפלסים, גם פה - שני חדרי שינה, סלון, מטבח ושולחן אוכל. גודל הדירה - 60 מ״ר.

Apart of Paris - Le Marais - Rue de Montmorency - 2 Bedroom
דירה בעלת שני חדרי שינה וסלון, כוללת מטבח ושולחן אוכל. גודל הדירה - 55 מ״ר.
שימו לב כי באחד מחדרי השינה קיימת מיטת קומתיים ולכן הוא יתאים לילדים.
Les Patios du Marais 1
דירה בעלת חדר שינה אחד וסלון. היא יחסית גדול - 50 מ״ר.

Les Patios du Marais 2
דירה מעט יותר קטנה מהקודמת, 40 מ״ר.

כל מה שתצטרכו לדעת על בחירת דירות בפריז

פריז היא בין הערים הרומנטיות ביותר בעולם ומתאימה מאוד לזוגות אבל גם למשפחות בבחירת דירה בפריזה יש כמה דברים שחשוב לדעת על דירות בפריז, הנושא הראשון הוא המיקום, מיקומה של דירת הנופש שלכם הוא המפתח להנאה מהשהייה שלכם בפריז. כדאי לשקול להישאר במיקום מרכזי, כגון המארה או סן ז’רמן דה פרה, המציעים גישה נוחה לאטרקציות מרכזיות ולתחבורה. נושא שני הוא גודל הדירות בפריז שיכולות לנוע בגודלן בין דירות סטודיו קטנות ליחידות מרווחות מרובות חדרי שינה. כמו גם נושא השירותים, דירות נופש בפריז מגיעות לרוב עם שירותים כמו אינטרנט אלחוטי חינם, מיזוג אוויר ומטבחים מאובזרים. כדאי לבדוק מה כלול לפני ההזמנה של הדירה. נושא לא פחות חשוב הוא דרך ההזמנה, בהזמנת דירת נופש בפריז, חשוב להזמין דרך סוכנות או פלטפורמה מוכרת כדי להימנע מהונאות. חפשו חוות דעת מאורחים קודמים כדי לקבל מושג על איכות הדירה ורמת השירות שניתן. באותו נושא כדאי גם לאשר את הליכי הצ’ק-אין והצ’ק-אאוט מול המארח או הסוכנות. חלק מדירות הנופש עשויות לדרוש פיקדון, אשר יוחזר בעת הצ’ק-אאוט.

בסך הכל, כאשר שוכרים דירת נופש בפריז, כדאי לקחת בחשבון את כל הגורמים הללו כדי להבטיח את חופשה מהנה בפריז.

המלצות מערכת הכל על לבחירת דירות בפריז

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בפריז ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Odalys City Paris Montmartre במונמרטר, דירת שלושה כוכבים Welkeys – St Honore באזור טווילרי ודירות ארבעה כוכבים LivinParis – Luxury 3 Bedrooms Grands-Boulevards I באזור לה האל.
  • בפריז יש בעיה של זמינות לדירות המבוקשות, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור דירות בפריז.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בפריז?

ניתחנו כ-5,500 אפשרויות לינה בפריז עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בפריז בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בפריז (למשל שאנז אליזה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

עמודי סקירה על דירות בפריזBooking.com