מלונות מומלצים בבסלו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם בבסלו שבפירנאים: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

5 דירות ומלונות מומלצים בבסלו

Casa Marcial (adults only)

⭐⭐⭐
מלון קאסה מרסיאל (Casa Marcial (adults only)) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Els Jardins De La Martana

⭐⭐⭐
מלון אל ז’רדין דה לה מרטנה (Els Jardins De La Martana) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel 3 Arcs

⭐⭐
הוטל טרי ארקס (Hotel 3 Arcs) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Besalut Apartment

דירת האירול בסלוט (Besalut Apartment) – דירה . מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

CAN FRUITÓS Alojamiento rural en Besalú

בית הנופש קאן פרויטס (CAN FRUITÓS Alojamiento rural en Besalú) – בית נופש . מקום זה מתאים לאירוח של עד 8 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

עם האביב והתקרבות הקיץ רמת הביקוש ללינה בבסלו שתלך ותעלה ככל נתקרב לסופו של החודש. לכן, בין אם אתם מתכנים חופשה לשבועות הקרובים או לחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין מקום מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה כדאי לבדוק האם יש מבצעים כאן.

מידע כללי על מלונות בבסלו

בסלו (Besalu) הינה עיר קטנה בקטלוניה שבספרד, הנמצאת בתחום השיפוטי של מחוז חירונה. העיר הוקמה במאה ה-6 על ידי שבטים קלטים שהיו באזור, ובמשך השנים אף שימשה כבירת האזור וכעיר החשובה של המחוז. מהמאה העשירית (כאשר הייתה בסלו רוזנות עצמאית) היא הייתה למעשה מרכזה השלטוני/כלכלי של צפון קטלוניה, בערך עד למאה ה-12, כאשר סופחה לרוזנות ברצלונה והיא איבדה את הבכורה לעיר אולוט.
העיירה הינה מוקד תיירותי בפני עצמו, המושך אליו מבקרים רבים אשר רוצים להתרשם מהעתיקות של המקום הכוללים ביניהם שרידים מהתקופה של הקהילה היהודית החזקה אשר הייתה במקום (ראה עוד בעניין זה תחת בסלו). בנוסף ישנם תיירים רבים הלנים במקום כנקודת לינה מרכזית לסיור כוכב באזור החלק הצפוני של קוסטה בראווה/מבואות הפירנאים, או כתחנת מעבר בין קוסטה בראווה לפירנאים של קטלוניה.

כמו כן תוכלו למצוא ברדיוס של כ- 20 קילומטר מהעיירה כי ישנם כעשרים אתרי לינה, אשר רובם הם למעשה אכסניות, דירות אירוח או מלונות בדירוג של עד שלושה כוכבים.
המלצות על דירות ומלונות בבסלוBooking.com