הסעות מברצלונה וכרטיס משולב לפורט אוונטורה ופרארי לנד- הנחה בלעדית ומידע מקיף

הזמנת כרטיס משולב לפארק פורט אוונטורה ופארק פרארי לנד עם הסעה

טיול יום היוצא ממרכז ברצלונה אל פורט אוונטורה, פארק השעשועים השני בגודלו בכל אירופה, ובו רכבת ההרים הגבוהה באירופה (ובה ירידה של 78 מטר!) והוא מתאים לכל המשפחה. הכרטיס המשולב כולל גם כניסה אל פרארי לנד–  פארק שעשועים נוסף בקומפלקס של עולם פורט אוונטורה, בנושא יצרנית מכוניות הפאר האיטלקית – פרארי.

הזמנת כרטיס משולב לפארק פורט אוונטורה ופארק פרארי לנד עם הסעה

ישנן אפשרויות שונות ומגוונות לכרטיסי כניסה לפארקי עולם פורט אוונטורה, אך האופציה עליה נפרט בעמוד זה היא הזמנת כרטיסים הכוללים הסעה ממרכז ברצלונה אל הפארק וחזרה, והם כרטיס משולב לשני הפארקים המצוינים לעיל.

נסיעה ברכבת ההרים שאמבלה, גולת הכותרת של פורט אוונטורה

פרטים נוספים על הכרטיס המשולב לפורט אוונטורה ופרארי לנד עם הסעה

הטיול כולל נסיעה של שעה וחצי לכל כיוון, באוטובוס ממוזג ונוח. עוזבים את ברצלונה בשעה 9 וחצי בבוקר, לבילוי שנמשך כ-10-12 שעות. מחיר הכרטיס כולל גם את הכניסה לפארקים פורט אוונטורה ופרארי לנד.
נקודת האיסוף: Calle Balmes nº5 שליד כיכר קטלוניה.
שימו לב כי יש להגיע עם דרכון או תעודה מזהה בכדי להנפיק את כרטיס הכניסה לפארק.

למי הכרטיס מתאים?

הכרטיס מתאים למשפחות עם ילדים קטנים (או עם סבתות וסבים), ולמי שלא רוצה להטרטר בתחבורה ציבורית. הוא מושלם למי שמוכן לשלם יותר בעבור הגעה קלה ונוחה אל הפארק ומעוניין להתחמק מכאב הראש של שילוב המטרו בתוך ברצלונה, הרכבת אל הפארק ואז הליכה רגלית. למי שפחות עצמאי בכל העניין של תחבורה ציבורית ורוצה פתרון קל ונוח.

הכרטיס לא מתאים לאלו שמעוניינים לחסוך ובעלי תקציב נמוך. במקרה זה, עדיף להזמין כרטיס לפארקים בלבד, ולהגיע עצמאית ברכבת (אם ספציפית זה המקרה ואתם רוצים לסוע ברכבת- כדאי לבדוק את האופציה שכוללת גם את כרטיס הנסיעה הרכבת– אך כרטיס זה אפשרי ליום אחד ולא ליותר ימים בפארקים). הכרטיס לא מתאים גם למי שמתכנן לשכור רכב בברצלונה (על מנת להגיע איתו לאתרים מחוץ לעיר ולהמשיך לערים אחרות), מפני שאז ההסעה מיותרת. למידע נוסף – השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד. הכרטיס גם לא מתאים למי שרוצה להגיע אל הפארק ליותר מיום אחד, מפני שכרטיס זה הוא ליום אחד בלבד.

האם יום אחד הוא מספיק זמן לשני הפארקים?

הדעות בנושא חלוקות. מצד אחד, יש הטוענים שפארק פרארי לנד הוא קטן יחסית ולכן לא צריך יום שלם בשבילו, ואפשר להספיק אותו יחד עם פורט אוונטורה. מצד שני, יש אנשים הטוענים שפורט אוונטורה הוא פארק ענקי שלבדו אפשר להיות בו גם יומיים. המלצתנו היא כזו- אם אתם יודעים שאתם טיפוס זריז שממצה דברים די מהר, הכרטיס יכול להתאים לכם. במקרה כזה, אנחנו ממליצים לשקול רכישת כרטיס אקספרס (מדובר בתשלום נוסף באתר) לפורט אוונטורה, המאפשר לכם לדלג על תור הכניסה למתקנים באתר. כך תוכלו להיות בטוחים שתספיקו הכל.

לעומת זאת, אם אתם לדוגמא משפחה עם ילדים קטנים, מה שגורם לכל ההתנהלות להמתח יותר ופחות מאפשר זריזות, ולא רוצים להשקיע בכרטיס האקספרס, יכול להיות שכרטיס זה פחות יתאים לכם כי יום אחד באמת לא יספיק לשני הפארקים. משפחות עם בני נוער לדוגמא, יכולות להספיק להתנהל בפארק ביותר יעילות מאשר עם ילדים קטנים.
המלצות "הכל על"

 • יש מקוראינו שהמליצו להגיע לפרארי לנד קודם ולהזדרז איתו, מפני שהוא פחות מלהיב ומוצלח מפורט אוונטורה- ולכן כדאי לשמור את פורט אוונטורה המלהיב לסוף שישאר הטעם הטוב בפה.
 • שימו לב כי יש להגיע לנקודת האיסוף 15 דקות לפני השעה הנקובה.
 • אל תשכחו להביא כובע! רוב הפארקים לא מוצלים והשמש קופחת בקיץ. כמו כן כדאי להביא בגדי ים כי בפורט אוונטורה, שהוא אומנם לא פארק המים (קאריבה אקווטיק הוא זה שמוקדש כולו למים)- עדיין יש מתקני מים.
 • למי שחושב על השכרת רכב לטובת נסיעה לפארק, זו אופציה לא רעה (יש חניה מסודרת בפארק ודי גדולה אם כי לא זולה), אך אנו ממליצים עליה רק למי שמטייל מחוץ לעיר באתרים נוספים ולא רק בפארק (פשוט לטובת נסיעה לפארק לדעתינו יותר יעיל להשתמש בשירות זה של הסעה הלוך ושוב).
 • ישנה אופציה ללון באחד מהמלונות שבפארק ובכך להרוויח בו ביקור של יומיים (חלק מהדילים במלונות גם מציעים כניסה חינם לפארק ביום הצ’ק אין / צ’ק אווט). למי שמתכנן זאת, אופציית ההסעה אינה מועילה.
 • בכל מקרה, מומלץ להזמין לפארק כרטיסים מראש (או כחבילה עם הסעה, או רק כרטיסי כניסה), זה יחסוך לכם המתנה בתור שלעיתים יכולה להיות ארוכה.
 • קחו בחשבון שבכל דרך בה תבחרו לנסוע לפארק, הנסיעה היא לא קצרה – הפארק מרוחק כ-120 ק״מ מהעיר. לכן מומלץ להתארגן מבעוד מועד לנסיעה שכזו (אוכל, שתייה וכדומה).

רכבת ההרים הגבוהה והמהירה באירופה, רד פורס שבפרארי לנד
(צילום: ThomasPA34רישיון)

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו ברצלונה למטיילים – Barcelona for travelers

 • פארק פרארי לא שווה יותר משעה. תנצלו את הימים בפורט אוונטורה.
 • לקראת סופש הפארק עמוס מאוד
 • פארק אוונטורה. ופארק פרארי. המלצות או דיס המלצות.
  והאם אפשרי להספיק את שניהם ביום אחד?? או שאולי כדאי לפצל ליומיים…

  • מעדכנת. היינו. יומיים. וזה גם לא מספיק. המתנו בתור שעתיים ברכבת בפארק פרארי. ארוך והיה שווה. שאר התורים לקחו בין חצי שעה לשעה.
  • עדיף יומיים
   יום אחד עמוס מדי לשלוש פארקים
  • היינו שנה שעברה , יום לפארק מים ויום לאוונטרה +פרארי .מומלץ מאוד
 • האם אפשר לעשות את פארק פורט אוונטורה ופרארי לנד באותו היום?
  ובכללי האם הפארקים האלו מומלצים ושווים נסיעה?

  • פורט אוונטורה מאד מומלץ! אי אפשר באותו היום כי פורט אוונטורה ענקי. פרארי קטן יש בו כחמישה מתקנים אקסטרים בטירוף זה לאוהבי האקסטרים (יש שם גם שלושה מתקנים לקטנים). בכל אופן התורים ארוכים אז כדי להספיק את שניהם צריך לקנות כרטיסי אקספרס לקיצור התור
   • היי
    האם גם בתחילת ספטמבר יש צורך לדעתך לקנות כרטיס אקספרס?

    • לא… בכל אופן את האקספרס לא קונים מראש כך שתגיעו ואם תראו תורים מטורפים תקנו שם
  • אם את מתמקדתברכבות הרים האקסטרימיות ורוכשת תור אקספרס את תספיקי בהחלט.עדיף להוסיף כמה יורו ולהנות מתור מהיר.
  • ניתן עם כרטיס אקספרס להיות בשני הפארקים, עשינו את זה שנה שעברה
  • שווים נסיעה. לא כדאי ביום אחד. ההבדל 10 אירו לאדם בין 2 פארקים יום אחד ל 2 פארקים יומיים. אוומטרה לבד צריך יומיים. פרארי קטן. ממצים בחצי יום.

רכישת כרטיסים עם אופציות שונות לפארקי פורט אוונטורה

קריאה נוספת מומלצת

 1. מלונות ליד פורט-אוונטורה
 2. פורט אוונטורה
 3. פרארי לנד (הפארק המוטורי של מתחם פורט אוונטרה)
 4. קאריבה אקווטיק (פארק המיים של מתחם פורט-אוונטרה)
 5. ברצלונה עם ילדים
 6. כל המידע שלנו על העיר ברצלונה
 7. ,עמודים על פארקי ענק באירופה באתר הכל על: דיסנילנד פריז, גארדה לנד, פארק אפטלינג פארק וורנר ברדרס מדריד
 8. למי ששוקל השכרת רכב כדי לנסוע לפארק מומלץ לקרוא את הסקירות המקיפות שלנו על  השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד.

מפה

[wpgmza id=”1″ cat=”1″ marker=”40″ zoom=”17″]