גאודי פאס, ברצלונה – כרטיסים בהנחה והמדריך המקיף ביותר בעברית

הזמנת כרטיס גאודי פאס

גאודי פאס הוא כרטיס משולב המאפשר כניסה עם דילוג על התור ל-3 אטרקציות בנושא גאודי בעיר ברצלונה.

הזמנת כרטיס גאודי פאס
הכרטיס מאפשר כניסה (עם דילוג על התור) לאטרקציות:

  • חווית גאודי– אטרקציה המשתמשת בטכנולוגיות חדישות של 4 D כדי להעביר את ההיסטוריה של גאודי ויצירותיו בצורה המוחשית והמעניינת ביותר. מסכי ענק, כיסאות זזים ומערכת שמע שהופכת את הכל למציאותי הרבה יותר ומאפשרת הצצה אל ההיסטוריה של חייו ופועלו של האדריכל הגדול. החוויה מחולקת לשני חלקים – החלק הראשון הוא חווית ה 4 D שאורך כ-10 דקות, והחלק השני שאורך כ-20 דקות הוא תערוכה. הכרטיס כולל דילוג על התורד.
  • קולוניה גואל– כפר טקסטיל מהמאה ה-19 ואתר מורשת עולמית של אונ”סקו הנמצא מחוץ לברצלונה. שם נמצאת ה”מעבדה” בה גאודי ניסה את הטכניקות השונות בהן השתמש. הכרטיס כולל הדרכת אודיו באתר ודילוג על התור.
  • טורה בייסגוארד– אחוזה מחוץ לברצלונה שעוצבה על ידי גאודי ובה תוכלו לחקור את הסגנונות הגותיים והאר-נובו, שהיוו השראה בהמשך לבניית הסגרדה פמיליה. הכרטיס כולל הדרכת אודיו באחוזה ודילוג על התור.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

הצצה אל חווית גאודי

האם הכרטיס כדאי?

לטעמנו, נכון לשנת 2018 רכישת הכרטיס המשולב משתלמת היות ורכישה של הכרטיס המשולב יוצאת זולה יותר מאשר קניית הכרטיסים כל אחד בנפרד. זה אמנם נשמע הגיוני אך לא תמיד כך המקרה בכרטיסים המשולבים, לא תמיד הם משתלמים או כדאיים (לדוגמא ישנם כרטיסים ברומא כגון הכרטיס המשולב למוזיאון הותיקן ואוטובוס התיירים והכרטיס המשולב לקולוסיאום ואוטובוס התיירים אשר יוצאים יקרים יותר או פחות כדאיים).

הכרטיס כמובן מומלץ למי שרוצה להגיע ל-2 מהאטרקציות הנכללות בכרטיס, ובמחיר של שניים יקבל את השלישית חינם. הוא מתאים למי שמתעניין בגאודי, מגיע אל העיר ליותר ממספר ימים, או ביקר כבר בברצלונה בעבר וכבר ביקר באתרי החובה כמו הסגרדה פמיליה ופארק גואל.

רכישת כרטיסים בנפרד תעלה:
חווית גאודי – 9 €
קולוניה גואל – 9 € כולל הדרכת אודיו
טורה בייסגוארד – 9 € כולל הדרכת אודיו
סה”כ – 27 €

רכישת כרטיס משולב תעלה:
21.60 € כולל הדרכות אודיו

השורה התחתונה – ✓ משתלם

היות והצעות ומחירים משתנים עם הזמן (לא תדיר אך קורה, ומדי פעם יש גם הצעות ייחודיות למחירים נמוכים יותר) אנו מציעים לגולשינו תמיד לבצע בעצמם את הבדיקה העדכנית. ניתן להעזר לשם כך בלינקים- חווית גאודיקולוניה גואלטורה בייסגוארד אל מול הכרטיס המשולב – גאודי פאס.

הזמנת כרטיסי הנחות משולבים בברצלונה
המלצות "הכל על"

 בתוך הקריפטה בקולוניה גואל  (צילום: Mariano Asensioתחת CC BY-SA 3.0)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך להדפיס את הכרטיס, הוא מתקבל מיידית במייל וניתן להציגו בסמארטפון.