כרטיס משולב למוזיאון הותיקן ואוטובוס התיירים

כרטיס משולב לקפלה הסיסטינית ולאוטובוס התיירים

כרטיס דילוג על התור משולב הכולל כניסה למוזיאוני הותיקן, כולל הקפלה הסיסטינית ו-48 שעות של אוטובוס התייריםמוזיאון הוותיקן (Musei Vaticani) הוא אחד המוזיאונים המפורסמים והגדולים בעולם, ואחד מהמוזיאונים הגדולים של רומאהקפלה הסיסטינית או הסיקסטינית (La Cappella Sistina) היא כנסייה הנמצאת במתחם ארמון האפיפיור שבקריית הוותיקן והיא גולת הכותרת של מוזיאון הותיקןאוטובוס תיירים ברומא (Rome Open Tour) הוא אחת מהשיטות הפופולוריות ביותר לראות את רומא במבט תיירותי מהיר.

כרטיס משולב לקפלה הסיסטינית ולאוטובוס התיירים

**פרסומת**האם הכרטיס כדאי?

לטעמנו, נכון לשנת 2018 רכישת הכרטיס המשולב אינה משתלמת היות ורכישה של כל אחת מהאטרקציות בנפרד יוצאת זולה יותר מהכרטיס המשולב. רכישה של כרטיס דילוג על התור למוזיאוני הותיקן, כולל הקפלה הסיסטינית- (ניתן למצוא בלינק זה) תעלה 27 יורו. רכישה של כרטיס למבוגר באוטובוס התיירים ל-48 שעות (ניתן למצוא בלינק זה) תעלה 31 יורו. סה”כ שני הכרטיסים בנפרד יצאו 58 יורו, אך המחיר של הכרטיס המשולב שפורט עליו בעמוד זה, הוא 63 יורו (כל המחירים נכונים לאמצע שנת 2018).

בנפרד כרטיס משולב
מוזיאון הותיקן והקפלה הסיסטינית 27€
אוטובוס התיירים ל-48 שעות 31€
───── ─────
סה”כ 58€ 63€
השורה התחתונה – ✗ לא משתלם

 

לכן אנחנו ממליצים לקוראינו להכנס בנפרד (דילוג על התור למוזיאוני הותיקן עם הקפלה הסיסטנית, ואוטובוס התיירים של רומא) לכל אחת מהאטרקציות ולבדוק את המחירים ולהשוות אותם מול מחיר הכרטיס המשולב, לפני רכישתו. היות ומחירים והצעות משתנות עם הזמן, יכול להיות שהכרטיס המשולב יהיה משתלם יותר, אך גם יכול להיות שהוא אינו משתלם וכדאי תמיד לבדוק לפני הרכישה.
המלצות "הכל על"

  • הזמנת כרטיס דילוג על התור לקולוסיאום מומלצת מאוד בשל התורים הארוכים לאתר זה בעיקר בעונת התיירות. הזמנת הכרטיס לאוטובוס התיירים מראש היא פחות קריטית אבל אם כבר אתם רוכשים את הכרטיס לקולוסיאום כדאי על הדרך כבר לרכוש גם לאוטובוס (במידה כמובן ואתם מעוניינים בו) כדי לחסוך זמן המתנה בעיר. אך כמו שנאמר מקודם, אנו ממליצים בחום לבדוק את המחיר של כל אחד מהם בנפרד (דילוג על התור למוזיאוני הותיקן עם הקפלה הסיסטנית, ואוטובוס התיירים של רומא) לפני ששוקלים רכישה של הכרטיס המשולב, כי לעתים הרכישה בנפרד יוצאת דווקא משתלמת יותר ואז הכרטיס המשולב אינו כדאי.
  • מוזיאוני הותיקן פתוחים אמנם בכל ימות השבוע, אך יש לשים לב שביום א’ האחרון בכל חודש הכניסה אליהם היא ללא תשלום בין השעות 9:00-14:00, לכן אם אתם מתכננים להגיע בזמן זה יכול להיות שרכישה של הכרטיס אינה כדאית (ראו עוד עצות בנושא זה תחת רומא בחינם). כמו כן, היות ובזמנים אלה הכניסה חינם- יש לצפות לעומס רב וקהל רב במוזיאון, דבר שדווקא לא מתאים לכל האנשים (פחות ניתן לראות מוצגים בנחת והמקום די הומה), לכן כדאי לשקול הגעה בזמנים אחרים (ולרכוש כרטיס) במידה וזה יפריע לכם.
  • 48 השעות של אוטובוס התיירים נספרות מרגע השימוש הראשון באוטובוס, לכן יש לקחת זאת בחשבון.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

סרטון הסבר באנגלית על אוטובוס התיירים ברומא

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? הכרטיס מגיע במייל וניתן לשמור אותו על הנייד. בכניסה לאוטובוס ניתן להציג את הכרטיס בנייד, אך בכניסה למוזיאון הותיקן יש להציג כרטיס נייר מודפס.

 

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל