מלונות בסירמיונה - מידע כללי

סירמיונה (Sirmione) היא העיירה המבוקרת ביותר על ידי תיירים הנמצאת על שפת אגם גארדה, בנפת ברשה שבמחוז לומברדיה, בצפון איטליה. לסירמיונה מבנה אגדי ומלא השראה- היא יושבת על חצי אי צר וארוך הבולט אל תוך אגם גארדה. המרכז ההיסטורי של סירמיונה- העיר העתיקה- משומר יפה, ומוקף בחומה עם צריחים ומצודה- מראה מיוחד מאוד.

בסירמיונה קיימות מעל 200 אפשרויות לינה שונות – דירות אירוח, מלונות בדירוג שלושה כוכבים ומקומות אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר. הלינה בסירמיונה (כמו גם בעיירות הסמוכות אליה) מתאימה במיוחד למשפחות עם ילדים, ולאלה שלא שוכרים רכב, בשל ההתניידות הקלה יחסית.ריכוז מלונות גבוה תמצאו בעיר העתיקה, אך גם לפני שעוברים את מצודת סקליגר (Castello Scaligero), קיים מבחר גדול של אפשרויות לינה. ככלל, ככל שמתרחקים מהעיר העתיקה כך מוזילים את עלויות הלינה, ולכן עבור מי שמעוניין לחסוך מומלץ לחפש מלון מחוץ לעיר העתיקה (למידע נוסף על מלונות לחופשה זולה באגם גארדהאגם גארדה בחינם).

בין המלונות המומלצים באיזור סירמיונה ניתן למנות את מקום האירוח לה לוסה די סירמיונה (La Luce di Sirmione)מלון הספא אוליבי תרמה (Hotel Olivi Thermae & Natural Spa)כפר הנופש וילאג’יה טוריסטיקו לוגאנה מרינה (Villaggio Turistico Lugana Marina) ומלון אינטרנשיונל (Hotel International).

מלונות בסירמיונה - המלצות כלליות

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל