חבילות לקוסטה בראווה

למצוא את החבילה המתאימה לך ביותר לחוף הפראי של ספרד

שיתוף פעולה של “הכל על” עם:

כרטיסים למשחקי כדורגל, חבילות ספורט Image result for ‫groupon לוגו‬‎ Image result for ticketingo transparent

ליעוץ אישי בהתאמת חבילות ליעד – אנא השאר פרטים

חבילות לקוסטה בראווה מידע כללי

טיסות לקוסטה בראווה כמו כל הטיסות לספרד מישראל ממריאות מנמל התעופה בן גוריון (טיסות ישירות לברצלונה ומשם נסיעה באוטובוס, רכבת רכב או טיסה פנימית לחירונה) כשהתדירות הטיסות בקו זה עולה בתקופת הקיץ. כמובן שבתקופת הקיץ והחגים המחירים יקרים יותר ובחורף ובעונות רגועות ניתן להשיג דילים יפים לרוצעת החוף של קוסטה בראוווה.

ישנם אפשריות להשיג דילים באזור במגוון צורות ואפשריות. יש המשלבים זאת עם טיול מאורגן, אחרים עם משחק כדורגל בברצלונה ויש כאילו שפשוט באים לעשות בטן גב בחודשי הקיץ באחת מעיירות הנופש שעל הים התיכון – כל אחד ומה שמתאים לו.

שימו לב! למזמינים חופשת כדורגל בברצלונה עם לינה בקוסטה בראווה – אנא ודאו שיש לכם אפשרות גישה נוחה למשחק (הגעה וחזרה). זה לפעמים עקב אכילס של תוכנית כגון זו וכך למרות שהלינה במלון בברצלונה יקרה יותר, לא תמיד היינו ממליצים על אפשרות זו.

מרבית מחבילות הנופש של החברות השונות באזור קוסטה בראווה מרוכזות ביעדים המרכזיים – אזור יורט דה מאר וטוסה דה מאר. למי שמעוניין במשהו פחות שוקק ושונה מומלץ לחפש מלונות בעיירות הפחות מוכרות כמו טמריו, או פלאמוס או בעיירות הרחוקות במעט מהחוף שם לרוב תמצאו יותר שקט, מחירים נוחים וחניה חינם (מעולה למי שמטייל עם רכב – ראה השכרת רכב בקוסטה בראווההשכרת רכב בספרד והשכרת רכב בברצלונה). ניתן גם לקחת אופציות יותר הרפתקניות וללון באחד ממחנות הקמפינג באזור או אפילו לצאת לחופשה עם קארוון שכור – חבילות כגון אילו דורשות עזרה והרכבה אישית.
איך זה עובד?

  • אנו עובדים עם ספקי התיירות הגדולים ביותר המשווקים חבילות, טיסות, מלונות וכרטיסים למשחקי כדורגל בברצלונה. כך אתם נהנים גם מהזמנה בטוחה ומשתלמת וגם מידע ויעוץ אישי של מי שמכיר את ברצלונה באופן אינטימי וקרוב.
  • בעמוד זה תוכלו לראות הצעות לחבילות לברצלונה של מגוון חברות (תחת כל הצעה הוספנו לינק לחבילה ואת ההמלצה / דעתינו על הצעה זו).
  • רוצים שנעזור גם לכם בהתאמה והרכבה אישית של חבילות בברצלונה? בשמחה! השאירו פרטים ונדאג להתאים לכם את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם מתוך הניסיון שיש לנו בתכנון חופשה בעיר.

דקה לפני שאתם מזמינים חבילה לקוסטה בראווה!

1. ישנם שיקולים רבים לגבי חבילה מתאימה – יש שיעדיפו מלון בעיירת חוף שוקקת, יש שיעדיפו בית הארחה קטן קצת רחוק יותר מהעמולה ויש שיעדיפו מלון ארבעה כוכבים מפנק.

לכל תייר יש את החבילה המתאימה לו. אפשר לקרוא את החומר הרב שיש לנו על מלונות בקוסטה בראווה לפני שאתם מזמינים.

2. גם עניין הטיסה הוא משמעותי בכל הנוגע לטיסות לאזור – אולי עדיף להוזיל את הטיסה ולקחת טיסה עם עצירת ביניים (משמעותי בעיקר בקיץ)? אולי כדאי לקחת טיסה עם שעות מתאימות יותר שיאפשרו הגעה נוחה משדה התעופה לעייירה בה תלונו? גם זאת אפשר לקרוא בעמוד על טיסות לברצלונה

3. על חלק מהחבילות יש לנו אפשרות לתת לכם קופני הנחה – רוצים? השאירו פרטים.

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות: