מלונות מומלצים באנדורה ודירות נהדרות לזוגות ומשפחות

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם באנדורה שבפירנאים: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 דירות ומלונות מומלצים באנדורה ספרד

Andorra Park Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון אנדורה פארק (Andorra Park Hotel) – מלון חמישה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Tarter Mountain Suites

מקום האירוח טארטר מאונטיין סוויטס (Tarter Mountain Suites) – דירות . מקום זה מתאים לאירוח של עד 9 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Apartamentos Superior El Tarter

מלון הדירות אפארטמנטוס סופריור אל טארטר (Apartamentos Superior El Tarter) – דירות . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Confort Escaldes

⭐⭐⭐
מלון קונפורט אסקאלדס (Confort Escaldes) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון אפריל, 2024

עונת הסקי מתקרבת באנדורה לסיומה, והביקוש למקומות הלינה יורד אחרי החורף. לשבועות הקרובים תוכלו למצוא מקום לינה גם בסמוך למועד החופשה. אולם, ככל שנתקרב לקיץ הביקוש יעלה, אז מומלץ להזמין מקומות לינה מראש למשל בקישור הזה מאחר וניתן למצוא בו אפשרויות לינה רבות המציעות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש.

מידע כללי על מלונות מומלצים באנדורה ודירות נהדרות לזוגות ומשפחות

אנדורה היא נסיכות הנמצאת בין ספרד לצרפת ונשלטת על ידי נציגים של שתי המדינות. היא מוכרת בעיקר בגלל שלושה דברים – נופי הטבע שלה (אגמים הרים מהיפים של הברצלונה לטובת קניות פטורות ממס ובילויים תיירותיים שאינם זקוקים למלון כלל או למלון ללילה לא יותר מזה. סוג אחר הוא תיירים המגיעים לאנדורה לכמה ימים בחודשי הקיץ – בעיקר לטובת נופש בטן גב או צפייה וטיול בנופים המדהימים הסובבים את המדינה. סוג שלישי הוא התיירים המגיעים בחורף לאחד מאתרי הסקי הרבים באזור. שני סוגי התיירים האחרונים זקוקים למלונות למספר ימים ולרוב גם מחפשים מלונות ברמה גבוהה.

כדי לתת מענה לכל סוגי התיירים הנ”ל, המלונות באנדורה מתאפיינים ברמות הנעות מכוכב אחד ועד מלונות פאר של חמישה כוכבים (מרוכזים בעיקר באזור עיר הבירה לה וולה) – כך שכיאה לאזור שמתמחה בנופש – כל תייר יכול למצוא בה את מה שהוא צריך. לאנדורה מגיעים תיירים משלושה סוגים – מרבית התיירים עוברים בה ליום אחד או שניים תוך כדי מסע בצפון ספרד או דרום צרפת או לנסיעה של יום מברצלונה לטובת קניות פטורות ממס ובילויים תיירותיים שאינם זקוקים למלון כלל או למלון ללילה לא יותר מזה. סוג אחר הוא תיירים המגיעים לאנדורה לכמה ימים בחודשי הקיץ – בעיקר לטובת נופש בטן גב או צפייה וטיול בנופים המדהימים הסובבים את המדינה. סוג שלישי הוא התיירים המגיעים בחורף לאחד מאתרי הסקי הרבים באזור. שני סוגי התיירים האחרונים זקוקים למלונות למספר ימים ולרוב גם מחפשים מלונות ברמה גבוהה.

כדי לתת מענה לכל סוגי התיירים הנ”ל, המלונות באנדורה מתאפיינים ברמות הנעות מכוכב אחד ועד מלונות פאר של חמישה כוכבים (מרוכזים בעיקר באזור עיר הבירה לה וולה) – כך שכיאה לאזור שמתמחה בנופש – כל תייר יכול למצוא בה את מה שהוא צריך.
href=”https://www.hakolal.co.il/%d7%9b%d7%9e%d7%94-%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%9c-%d7%a1%d7%a4%d7%a8%d7%93/%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%a0%d7%90%d7%99%d7%9d/”>פירנאים), חופשות הסקי (לקריאה נוספת על חופשת סקי באנדורה) וקניות (באנדורה ניתן לקנות ללא מכס).

המלצות על דירות ומלונות באנדורה

  • למגיעים עם רכב פרטי – במלונות הנמצאים מחוץ ללה וולה אין בעיות חניה, אך למלונות שנמצאים בתוך עיר הבירה (במיוחד המרכזיים שבהם) תצטרכו לשלם על החניה (סכום לא זול בכלל, באיזור 18 אירו ליום). ראה עוד בנושא תחת השכרת רכב באנדורה והשכרת רכב בספרד.
  • בעונות הסקי ובקיץ מומלץ להזמין מראש!Booking.com