מלונות מומלצים באזור שמורת אורדסה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם בשמורת אורדסה שבפירנאים: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

5 דירות ומלונות מומלצים באזור שמורת אורדסה

Silken Ordesa

⭐⭐⭐⭐
מלון סילקן אורדסה (Silken Ordesa) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Apartamentos Russell

מקום האירוח אפארטאמנטוס ראסל (Apartamentos Russell) – דירה . מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Abetos

⭐⭐⭐
הוטל אבטוס (Hotel Abetos) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Edelweiss Hotel

⭐⭐
מלון אדלווייס (Edelweiss Hotel) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hostel-Albergue Monte Perdido

מקום האירוח מונטה פרדידו (Hostel-Albergue Monte Perdido) – אכסניה . מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

האביב הגיע ואיתו התיירים הרבים המגיעים לחופשה בפירנאים והביקוש ללינה הולך ועולה ככל שמתקרבים לקיץ, וכך גם באזור שמורת אורדסה ומומלץ להזמין בשל כך מקום לינה מראש, אפשר להזמין מקומות לינה עם אפשרות ביטול בחינם בקישור הזה.

מידע כללי על מלונות באזור שמורת אורדסה

שמורת אורדסה היא שמורה לאומית הממוקמת בפירנאים הספרדיים (בחלק של אוטונמיית אראגון). שמורה לאומית זו, יחד עם איגואסטורטס‏ (Aigüestortes), היא מהשמורות החשובות בפירנאים והיא אחת מהחשובות והוותיקות שב-11 השמורות הלאומיות בכל רחבי ספרד.
בתוך השמורה ובראשי הפסגות המקיפות אותה ישנן מספר בקתות ברמות שונות אשר נועדו לארח תיירים המעוניינים במקום לינה נוח בזמן טיולי טרקים או כחלק מחוויית לינה בשמורה היפה.

בניגוד ללינה באזור קטלוניה או באזור חבל הבאסקים, הלינה באזור אראגון והשמורה היא במחיר זול יחסית מכיוון שיש פחות מיסים עירוניים, אך שימו לב כי גם אופי האירוח בהתאם – מאוד מקומי, כפרי ומשפחתי ופחות מודרני (ופחות דובר אנגלית).

למי שרוצה ללון במלונות יותר “בורגניים”, כמו מרבית התיירים המגיעים לאזור – ישנם מלונות רבים בעיירות הסמוכות כדוגמת ברוטו וטורלה והחוות הסמוכות. במרבית המלונות באזורים הללו אין בעיה של חנייה ואין בעיה להגיע עם רכב פרטי (ראה השכרת רכב בפירנאים והשכרת רכב בספרד).
המלצות על דירות ומלונות באזור שמורת אורדסהBooking.com