סיור טאפאס ופלמנקו, ברצלונה – המדריך המקיף ביותר בעברית

סיור בין ברי טאפאס מקומיים ובסיומו מופע פלמנקו

סיור טאפאס והופעת פלמנקו הוא בילוי ערב מושלם בברצלונה, המשלב את המיטב הקולינרי והתרבותי של העיר במחיר הוגן לבילוי מהנה. במהלך הסיור תדלגו בין ברי טאפאס במרכז ברצלונה, ברים בהם נוהגים ספרדים לפגוש חברים בשעות הערב המוקדמות, תלגמו סנגריה כמו מקומיים ותסיימו בבר טאפאס הכולל הופעת פלמנקו של רקדנים מוכשרים.

סיור בין ברי טאפאס מקומיים ובסיומו מופע פלמנקו

פרטים נוספים

הסיור מתחיל בשעות הערב ברובע האישאמפלה, בו נמצא בר הטאפאס המעוצב והמפורסם Tapas Gem, ובהמשך הסיור תבקרו במעדניית נקניקים וגבינות. במהלך הערב תשמעו הסברים והדרכה על המטבח הספרדי ומנות הטאפאס, שהן למעשה מנות מסורתיות קטנות שלרוב מלוות את כוס המשקה האלכוהולי. לאחר מכן תגיעו לרובע הגותי, תחלפו ליד הקתדרלה הגותית ותשבו בבר טאפאס נוסף ברובע זה, שם תהנו ממופע הפלמנקו. כמיטב המסורת, ההופעה כוללת נגינה, ריקודים וגם שירה. הבילוי כולו אורך כ-3 שעות, מתוכו ההופעה היא כ-45 דקות. הסיור מוגבל ל-20 איש ולכן האוירה אינטימית למדי.

מופע פלמנקו סוחף (צילום: ואיטור)
למי הסיור מתאים?

בעיקר לזוגות או לחברים שרוצים להכיר את עולם הטאפאס אבל לא יודעים מאיפה להתחיל, וכמובן אוהבים את סגנון הפלמנקו הסוחף. הבילוי מומלץ מאוד למי שמחפש בילוי לאחד הערבים בעיר ומעוניין לגוון ולהשאב למטבח ולתרבות הספרדית לכמה שעות, וכמו כן למי שמגיע למספר מצומצם של ימים ורוצה להספיק לספוג כמה שיותר מהתרבות המקומית.

שירות זה של הזמנת אטרקציות וכרטיסי כניסה לאתרים הוא שירות חדש שאנו מאפשרים באתר הכל על. ההזמנה אינה מתבצעת באתר שלנו אלא במערכות של האתרים עצמם או של ספקי תיירות עולמיים גדולים ובטוחים (Viator, TicketMaster) וכדומה, לכן ההזמנה באנגלית.