מרכז התערוכות של גאודי, ברצלונה – המדריך המקיף ביותר בעברית

הזמנת כרטיסים למרכז התערוכות של גאודי

שימו לב! כרטיס זה אינו זמין יותר ובמקומו יש כרטיסים לחוויה של גאודי בקישור הזה.

מרכז התערוכות של גאודי (The Gaudí Exhibition Center) הוא מוזיאון שכולו מוקדש לעבודותיו של האדריכל המוכר ביותר של סגנון ה”מודרניסטה“, אנטוניו גאודי. המרכז ממוקם בסמוך לקתדרלת יוליה הקדושה וכיכר דה ליסאו בלבברצלונה. במוזיאון יש אוסף מיוחד של חפצים ומסמכים של האדריכל, לאחר איסוף חומרים בינלאומי של שנים ארוכות – על חייו ועל עבודתו, ועל המהפכה שעוררה השיטה שלו. המקום שופך אור על אחד האדריכלים המוכשרים ביותר ואחד האמנים הגדולים של זמננו, ודואג לשמר את המורשת של גאודי.

הזמנת כרטיסים למרכז התערוכות של גאודי

עדכון קיץ 2024

זוהי עונת שיא התיירות בברצלונה וכמות התיירים שמגיעים מכל רחבי העולם עצומה. העומס באטרקציות השונות, ובניהן גם מרכז התערוכות של גאודי, עולה. בימים בהם יש תורים הם אומנם קצרים בהרבה לעומת התורים לאתרי החובה, אבל העמידה בשמש והעיכוב בתכנון היום שלכם יכולים להעיק. כדי להימנע מכך אנו ממליצים להזמין כרטיסי כניסה מראש, וכך לדלג על התור לרכישת הכרטיסים. להזמנת כרטיסים מראש למרכז התערוכות של גאודי ניתן להיכנס לקישור הזה בו יש הנחה של 5% לגולשי הכל על (קוד קופון HAKO5).

גולת הכותרת של המקום הוא חווית המציאות המדומה (VR) בה ניתנת למבקרים הצצה מוחשית ליצירות של גאודי דרך משקפיים מיוחדות.

הכרטיס הנ״ל כולל כניסה לתערוכה ולהדרכה קולית. ההדרכה מלווה את המבקרים לאורך כל התערוכה עם הסברים מפורטים.  ההדרכה הקולית זמינה בשפות הבאות: קטלנית, ספרדתית, אנגלית, צרפתית, איטלקית, גרמנית, רוסית, סינית, קוריאנית ויפנית.
Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

סרטון היכרות עם מרכז התערוכות של גאודי

כרטיסי כניסה, סיורים וכרטיסים משולבים למבנים בסגנון המודרניסטה בברצלונה
המלצות של הכל על למבקרים במרכז התערוכות של גאודי:

  • המקום פתוח מדי יום החל מהשעה 10:00. בחורף עד השעה 18:00, בקיץ עד השעה 20:00.
  • אטרקציה זו מתאימה לתיירים המטיילים בעיר ומתעניינים בעבודה הייחודית של גאודי ומומלץ לשלב אותה עם טיול באתרי הרובע הגותי הסמוך.
  • שימו לב כי תערוכת המציאות המדומה אינה כלולה בכרטיס הרגיל, נדרש תשלום נוסף של 3-5 אירו.
  • אתר זה כלול ברשימת האתרים של כרטיס האטרקציות המשולב של ברצלונה - iVenture Card. אם הנכם מתכננים לבקר באתר ובאתרי נוספים ברשימה, מומלץ לבדוק האם הכרטיס הזה כדאי לכם. למידע נוסף ראו כרטיס האטרקציות של ברצלונה.
  • התערוכה נגישה לחלוטין לבעלי קשיי ניידות הנעזרים בכיסא גלגלים (למידע נוסף על ברצלונה נגישות לנכים).
  • ניתן לרכוש כרטיסים משפחתיים לזוג+1, זוג+2 או זוג+3. ילד=כל מי שגילו אינו עולה על 18 בעת רכישת הכרטיס (למידע נוסף על ברצלונה עם ילדים). הכרטיסים המשפחתיים לרוב כוללים גם את תערוכת המציאות המדומה.
  • דרכי הגעה: מטרו קו 3 (ירוק) לרדת בתחנת Liceu.
  • למי שמעוניין ללמוד עוד על גאודי מומלץ לבדוק גם את חווית גאודי (Gaudí Experience) ולגלות את קאסה מילה בלילה (Gaudi’s Pedrera: Night Show).

מפה

[wpgmza id=”1″ cat=”1″ marker=”39″ zoom=”13″]