מלונות ודירות באזור הפארקים של אורלנדו – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות באזור הפארקים של אורלנדו - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באורלנדו.

7 מלונות ודירות מומלצים באזור הפארקים של אורלנדו

Sonder at Vista Cay

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור הפארקים של אורלנדו. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Residence Inn by Marriott Orlando at Millenia

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא באזור הפארקים של אורלנדו. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מכונת קפה ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

STUNNING CONDO NEAR UNIVERSAL STUDIOS

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור הפארקים של אורלנדו. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, טרסה ואמבט עיסוי / ג’קוזי. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Rosen Inn Closest to Universal

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא באזור פארק יוניברסל בחלק שקרוב יותר לפארק פאן ספוט אמריקה ולקניון האאוטלט הגדול של אורלנדו. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Great Condo Incredible Location

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור אינטרנשיונל דרייב שהינו מאזורי הלינה הפופולארים ביותר בקרב מי שמגיע לפארקים של אורלנדו. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Sonder at The Point

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור אינטרנשיונל דרייב שהינו מאזורי הלינה הפופולארים ביותר בקרב מי שמגיע לפארקים של אורלנדו. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

SpringHill Suites by Marriott Orlando at Millenia

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא באזור הפארקים של אורלנדו. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות באזור הפארקים של אורלנדו

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב לפארקים של אורלנדו ניתן למנות את מלון דירות Great Condo Incredible Location (חניה ציבורית במקום בחינם) ומלון דירות ארבעה כוכבים Sonder at Vista Cay, בתי נופש ארבעה כוכבים Orlando Resort Rentals at Universal Boulevard, דירת שלושה כוכבים Viz Cay Apartment 202 ומלון שלושה כוכבים Drury Inn and Suites Orlando near Universal Orlando Resort (חניה פרטית במקום בחינם). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון באזור הפארקים של אורלנדו אנו ממליצים להסתכל מלון דירות ארבעה כוכבים Sonder at Vista Cay המתאים למשפחות עד 10 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Sonder at The Point, מלון דירות ארבעה כוכבים STUNNING CONDO NEAR UNIVERSAL STUDIOS ומלון שלושה כוכבים The Point Hotel and Suites Universal המתאימים למשפחות עד 8 נפשות ומלון שלושה כוכבים Homewood Suites by Hilton Orlando-Intl Drive/Convention Ctr המתאים למשפחות עד 9 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן. אנו ממליצים לקרוא עוד בנושא בעמוד לינה למשפחות באורלנדו.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בפארקים של אורלנדו אפשר למנות את מלון שלושה כוכבים Residence Inn by Marriott Orlando at Millenia, מלון שלושה כוכבים SpringHill Suites by Marriott Orlando at Millenia, מלון שלושה כוכבים Rosen Inn Closest to Universal, מלון שלושה כוכבים Rosen Centre Hotel Orlando Convention Center ומלון ארבעה כוכבים Rosen Plaza Hotel Orlando Convention Center שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לפארקים של אורלנדו ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה באזור הפארקים של אורלנדו מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים STUNNING CONDO NEAR UNIVERSAL STUDIOS, מלון שלושה כוכבים Sonesta ES Suites Orlando International Drive, אתר נופש ארבעה כוכבים Hilton Orlando ואתר נופש שלושה כוכבים Casiola Vacation Homes שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון ארבעה כוכבים DoubleTree by Hilton at the Entrance to Universal Orlando שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בפארקים של אורלנדו כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את על מלון שלושה כוכבים Rosen Inn Closest to Universal, על מלון שלושה כוכבים Rosen Centre Hotel Orlando Convention Center, על מלון ארבעה כוכבים Rosen Plaza Hotel Orlando Convention Center ועל אתר נופש ארבעה כוכבים Rosen Shingle Creek Universal Blvd שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור אינטרנשיונל דרייב ניתן למצוא את מלון דירות Great Condo Incredible Location, דירת Like at home, אתר נופש ארבעה כוכבים Hilton Grand Vacations Club Las Palmeras Orlando, אתר נופש שלושה כוכבים Universal's Endless Summer Resort - Surfside Inn and Suites ומלון שלושה כוכבים Hampton Inn and Suites Orlando International Drive North.

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לפארק יוניברסל ניתן למצוא את אתר נופש שלושה כוכבים Universal's Aventura Hotel, אתר נופש ארבעה כוכבים Universal's Loews Royal Pacific Resort, אתר נופש ארבעה כוכבים Universal's Loews Sapphire Falls Resort, אתר נופש ארבעה כוכבים Universal's Hard Rock Hotel® ואתר נופש ארבעה כוכבים Universal's Loews Portofino Bay Hotel.

עדכון מאי, 2024

אזור פארק יוניברסל הוא אחד מאזורי הלינה פופולאריים ביותר באורלנדו ועל כן, בשל הביקוש הגבוה ללינה ככל שנתקרב לקיץ כמות מקומות הלינה הפנויים תלך ותרד. למי שמתכנן את החופשה שלו לשבועות הקרובים, ובמיוחד למי שמתכנן את חופשת הקיץ, כדאי להזמין מקום מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך להיות בראש שקט מצד אחד אבל להשאיר חלון לשינויים מצד שני.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות באזור הפארקים של אורלנדו

אזור הפארקים הוא האזור המרכזי והמועדף ללינה על ידי מרבית התיירים שמגיעים לאורלנדו, אשר מרביתם מגיעים לבקר בפארקים המפורסמים של העיר ולא בעיר עצמה. האזור סביב פארק יוניברסל מהווה את המוקד התיירותי בשל הקרבה לאטרקציות והפארקים השונים, כך שלינה באזור זה תאפשר לכם להגיע יחסית בקלות לכל אחד מהפארקים – בין אם תכננתם להגיע לפארק יוניברסל, סיי וורלד, דיסניוורלד או לפארקים הנוספים שבאזור. ישנן אפשרויות לינה שונות באזור הפארקים, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת (למשל המלונות המפנקים של הפארקים עצמם) ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל יחסית. הלינה באזור פארק יוניברסל מאפשרת לכם להיות קרובים למרבית המקומות המרכזיים בעבור תיירים בעיר, ויש באזור זה מסעדות רבות, אטרקציות ותחבורה ציבורית נוחה. לצד כל היתרונות הללו כדאי לקחת בחשבון שלינה אזור זה לרוב יקרה יותר בהשוואה ללינה במלון או דירה ברמה דומה באזורים פחות מרכזיים.

כאשר מחפשים מקום לינה באזור הפארקים של אורלנדו, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: אזור הפארקים הוא אזור יחסית גדול, למי שרוצה להיות ממש במרכז העניינים כדאי לחפש מקום לינה באזור ממש צמוד לאחד הפארקים, בהתאם לתכנון שלכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים ושירותים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה. בנוסף, כדאי לב שיש אפשרות לשלוט במיזוג אוויר. למתכננים לשכור רכב באורלנדו או שכבר מגיעים לאורלנדו עם רכב שכור, רכב כדאי לבדוק שמקום הלינה מציע לכם חניה כחלק מהשהות.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים, הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לאזור הפארקים ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים (כדאי לקרוא עוד בנושא בעמוד לינה למשפחות באורלנדו). מנגד, מלונות מציעים שירותים רחבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר, במיוחד כאשר מגיעים לחופשה שהיא יקרה בין כה וכה בשל עלות הכניסה לפארקים השונים. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה בהשוואה לאפשרויות לינה אחרות ביעד. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו. הבחירה ללון במיקום מרכזי כמו אזור פארק יוניברסל יכולה להוביל לפשרות על מחיר גבוה יותר על לינה או ירידה ברמת השירותים שתקבלו. למי שחשוב לחסוך בעלויות הלינה אך לשמור על רמת אירוח גבוה, כדאי לשקול לאזורים מרוחקים יותר.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות באזור הפארקים של אורלנדו

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באזור הפארקים של אורלנדו ניתן למנות את בתי נופש ארבעה כוכבים Orlando Resort Rentals at Universal Boulevard, דירת שלושה כוכבים Viz Cay Apartment 202, מלון שלושה כוכבים Club Wyndham Orlando International, מלון שלושה כוכבים Home2 Suites By Hilton Orlando Near Universal ומלון שלושה כוכבים Drury Inn & Suites Orlando near Universal Orlando Resort.
  • באורלנדו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות למלונות ודירות באזור הפארקים של אורלנדו

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באורלנדו.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים באורלנדו?

ניתחנו כ-2,400 אפשרויות לינה באורלנדו עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר באורלנדו בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים באורלנדו (למשל אזור פארק יוניברסל ואינטרנשיונל דרייב) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com