מלונות ודירות מומלצים למשפחות באמסטרדם

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות למשפחות באמסטרדם - הכנה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באמסטרדם.

7 דירות ומלונות מומלצים למשפחות באמסטרדם

Eric Vökel Boutique Apartments – Amsterdam Suites

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור תחנת הרכבת של אמסטרדם. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Linden Hotel

⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה באמסטרדם בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא ברובע יורדאן (Jordaan) בו ניתן למצוא מקומות לינה במחירים זולים ועדיין להיות יחסית קרובים למרכז התיירותי של העיר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Holiday Inn Express Amsterdam – North Riverside, an IHG Hotel

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא בצפון העיר, מעברה השני של התעלה הרחבה, כך שמצד אחד הוא מעט מרוחק אך מצד שני מציע בשל כך מחירים לינה נוחים יותר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, חדרים אטומים לרעש וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Tribe Amsterdam City

⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לאמסטרדם מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בחלק המרוחק של צפון העיר, ולכן לא קרוב לאתרים המרכזיים אבל הוא אופציה טובה למי שמגיע לעיר עם רכב שכור לפני ההחזרה שלו ומחפש מקום לינה נגיש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Monet Garden Hotel Amsterdam

⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה באמסטרדם בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא ברובע היהודי בו נמצא בית הכנסת הפורטוגזי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Prinsenhuis

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בטבעת התעלות (Grachtengordel) אשר מקיפה את הרובע החדש. זהו אזור לינה פופולארי ואפשר למצוא בו מגוון אפשרויות לינה במנעד מחירים רחב. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מכונת קפה, מקרר ומיקרוגל. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Dutch Masters Short Stay Apartments

מבין מקומות הלינה באמסטרדם, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה ומכונת כביסה. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות בטבעת התעלות (Grachtengordel) אשר מקיפה את הרובע החדש. זהו אזור לינה פופולארי ואפשר למצוא בו מגוון אפשרויות לינה במנעד מחירים רחב. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

עדכון יולי, 2024

הילדים יצאו לחופש הגדול ומשפחות רבות מגיעות לחופשה המיוחלת באמסטרדם ויחד עם כך הביקוש למקומות לינה בשיאו. מאחר ומרבית המשפחות הישראליות צריכות מקום לינה גדול יחסית, ומקומות אלו פחות נפוצים, חשוב להזמין מקום מתאים מראש. מומלץ לעשות זאת בקישור הזה בו אפשר למצוא דירות ומלונות עם אפשרות ביטול בחינם. אפשרות נוספת למי שהתמהמה עם ההזמנה ורוצה לנסות את מזלו היא לחפש מבצעים והנחות כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות למשפחות באמסטרדם

אמסטרדם ידידותית במיוחד עבור משפחות, ומציעה מגוון פעילות ואטרקציות עבור מי שמגיע לעיר עם ילדים. אפשרויות הלינה הן רחבות וסביר להניח שתצליחו למצוא מלון שיספק לכם את כל הצרכים.

בכל האמור ללינה עבור משפחות יש שתי אפשרויות עיקריות להוזלת המחיר – ללון במרכז העיר ובכך לחסוך את ההוצאות על תחבורה ציבורית (כשצריך לקנות כרטיס עבור משפחה בת 5 נפשות הדבר הופך משמעותי מאוד) אך מחיר המלון יקר יותר (ראו מלונות ליד כיכר דאם ומלונות באזור ניואה זיידה – הרובע החדש) או ללון במרחק מה, כמו רובע המוזיאונים למשל (ראו מלונות באזור רובע המוזיאונים) ובכך להוזיל משמעותית את ההוצאות על המלון. יש לקחת בחשבון כי בעת לינה ברובע המוזיאונים תאלצו להשקיע כסף בתחבורה ציבורית על מנת להגיע למרכז העיר, כמו גם חשוב מאוד לבחור במלון שקרוב לתחבורה ציבורית.

פיתרון אידיאלי עבור משפחות הוא לשכור דירה. דירות להשכרה לפרקי זמן קצרים מציעות מספר יתרונות: הן ממוקמות באזורים נוחים ומרכזיים של אמסטרדם, מוצעות במחירים שלרוב זולים יותר מאשר בתי המלון, לרוב כוללות מטבח בו ניתן להכין ארוחות באופן עצמאי.

אופציה נוספת שאמסטרדם מציעה למבקרים בה היא בתי סירות. אלו סירות הראויות למגורים, ומספקות חוויה אדירה בפני עצמן. הן מאובזרות במטבח וריהוט מלא, הן ממוקמות על התעלות, מה שאוטומטית ממקם אותן במיקום אסטרטגי בעיר (ראו מלונות באזור טבעת התעלות). והמחיר – לא נורא כל כך. מה שבטוח – הילדים צפויים להתלהב מאוד מהרעיון. בתי סירות לדוגמא שמתאימות גם למשפחות – דה גסט-האוסבואט (The Guest-Houseboat) וארק16 (Ark16).

תשובות לשאלות נפוצות על מלונות למשפחות באמסטרדם

מבין הדירות המתאימות למשפחות באמסטרדם אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות שלושה כוכבים דירות ארבעה כוכבים ו Apartments De Hallen המתאים למשפחות עד 4 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב באמסטרדם או להגיע לאמסטרדם עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון חמישה כוכבים Hotel 717, מלון שלושה כוכבים Linden Hotel, מקום האירוח שלושה כוכבים Top Of The אמסטרדם ומלון ארבעה כוכבים Tribe Amsterdam אמסטרדם (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון חמישה כוכבים Sofitel Legend The Grand Amsterdam (חניה פרטית במקום במחיר של 100€ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לאמסטרדם עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון The Pavilions Amsterdam, The Toren ומלון Park Plaza Vondelpark Amsterdam המתאימים למשפחות עד 3 נפשות, מלון Hotel Jakarta Amsterdam ומלון Swissôtel Amsterdam המתאימים למשפחות עד 2 נפשות ומלון Hotel V Nesplein המתאים למשפחות עד 2 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון Tribe Amsterdam אמסטרדם, מלון Monet Garden Hotel Amsterdam ומלון Krisotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Hotel V Fizeaustraat המתאים למשפחות עד 2 נפשות ומלון דירות Eric Vökel Boutique Apartments - Amsterdam Suites המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות באמסטרדם ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון Conservatorium Hotel המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Hotel Okura Amsterdam – The Leading Hotels of the World ומלון WestCord Fashion Hotel Amsterdam המתאימים למשפחות עד 4 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון Hotel Estheréa ומלון De L’Europe Amsterdam – The Leading Hotels of the World המתאימים למשפחות עד 3 נפשות, מלון Sofitel Legend The Grand Amsterdam המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון Banks Mansion - All Inclusive Boutique Hotel ומלון Canal House המתאימים למשפחות עד 2 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים באמסטרדם אפשר למנות את מלון Sofitel Legend The Grand Amsterdam המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון De L’Europe Amsterdam – The Leading Hotels of the World המתאים למשפחות עד 3 נפשות, מלון nhow Amsterdam Rai ומלון Hotel Jakarta Amsterdam המתאימים למשפחות עד 2 נפשות ומלון Conservatorium Hotel המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

Hotel Fine Seasons:
מדובר במלון בעל דירוג של שלושה כוכבים הממוקם ברובע הישן. המלון נמצא במרחק 7 דקות הליכה מאאוד קרק, 11 דקות הליכה מהמוזיאון הימי של הולנד, 12 דקות הליכה ממוזיאון ריפלי תאמינו או לא, 13 דקות הליכה מווטרלופליין ו-14 דקות הליכה מכיכר דאם.

Hotel Sebastians:
מדובר במלון בעל דירוג של שלושה כוכבים הממוקם באזור טבעת התעלות. המלון נמצא במרחק 9 דקות הליכה מבית אנה פרנק, 12 דקות הליכה מכיכר דאם ורבע שעה הליכה מבורסת אמסטרדם.

Hotel Amstelzicht:
מדובר במלון בעל דירוג של שלושה כוכבים הממוקם באזור טבעת התעלות. המלון נמצא במרחק 2 דקות הליכה מכיכר רמברנדט, 4 דקות הליכה מכיכר מונטפליין, 5 דקות הליכה מכיכר ווטרלופליין, 8 דקות הליכה מבית הכנסת הפורטוגזי ו-12 דקות הליכה מכיכר דאם.

Hotel Amstelzicht
מדובר במלון בעל דירוג של שלושה כוכבים, הנמצא באזור טבעת התעלות. נמצא במרחק 13 דקות הליכה מכיכר דאם והארמון המלכותי, במרחק דקת הליכה מכיכר רמברנדט, 5 דקות הליכה מבית האופרה ו-4 דקות הליכה מכיכר מונטפליין.

Hugo Apartments
מדובר במלון דירות, נמצא באזור טבעת התעלות. נמצא במרחק 8 דקות הליכה מכיכר דאם והארמון המלכותי, 4 דקות מבית אנה פרנק ו-10 דקות מקניון  דה ביינקורף‎‎‏.

Attic Monkeys Lodge:
מדובר מקום אירוח B&B, נמצא באזור טבעת התעלות. נמצא במרחק 9 דקות הליכה מכיכר דאם והארמון המלכותי, 12 דקות מכנסיית אאוד קרק ו-10 דקות מקניון דה ביינקורף‎‎‏.

Lounge Park Apartment:
הדירה נמצאת במרחק 13 דקות הליכה מהמוזיאון הטרופי, רבע שעה הליכה מגן החיות ארטיס, 20 דקות הליכה ממוזיאון המדע נמו ובמרחק 25 דקות הליכה מבית הכנסת הפורטוגזי.

Dapper Market Apartment Suites:
הדירה נמצא במרחק 4 דקות הליכה מהמוזיאון הטרופי, רבע שעה הליכה מגן החיות ארטיס, 18 דקות הליכה מהמוזיאון הימי של הולנד ו-22 דקות הליכה מבית הכנסת הפורטוגזי.

Wittenberg:
הדירה נמצאת במרחק 4 דקות הליכה מגן החיות ארטיס, 9 דקות הליכה מבית הכנסת הפורטוגזי, 11 דקות הליכה מכיכר ווטרלופלין, 14 דקות הליכה מכיכר רמברנדט ו-23 דקות הליכה מכיכר דאם.

Angelis Apartment
מדובר בדירה הנמצאת במרחק 7 דקות הליכה מבית חב"ד, 10 דקות הליכה ממוזיאון הייניקן ובמרחק רבע שעה הליכה מכיכר המוזיאונים.

Hotel Rembrandt
מלון בדרגת שני כוכבים הממוקם באזור פלאנטז'ה והרובע היהודי, בין הגנים הבוטניים וגן החיות ארטיס, וסמוך אל התאטרון ההולנדי. מרחק של חמש דקות בלבד מהאתרים היהודים שבעיר (בית הכנסת הפורטוגזיבית הכנסת הגדול והמוזיאון להיסטוריה יהודית). קיימת חנייה ציבורית במיקום סמוך למלון (עלות של 4 אירו לשעה).

Hotel Nicolaas Witsen
מלון בדרגת שלושה כוכבים הממוקם בין אזור פלאנטז'ה והרובע היהודי לכיכר ליידספליין, 5 דקות הליכה ממוזיאון הייניקן וכ-15 דקות הליכה מאתרי הרובע היהודי. חניה ציבורית אפשרית במיקום סמוך בעלות של 36 אירו ליום.

Hampshire Hotel - Lancaster Amsterdam
מלון בדרגת שלושה כוכבים הממוקם באזור פלאנטז'ה והרובע היהודי, סמוך לגן החיות ארטיס והתאטרון ההולנדי. 8 דקות הליכה מאתרי הרובע היהודי. חניה ציבורית אפשרית במיקום סמוך בעלות של 36 אירו ליום.

המלצות כלליות על מלונות למשפחות באמסטרדם

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לאמסטרדם הינם מלון חמישה כוכבים Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים Pulitzer Amsterdam המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים Hotel Dwars המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים art’otel amsterdam, Powered by Radisson Hotels המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון חמישה כוכבים Kimpton De Witt Amsterdam, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • באמסטרדם יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באמסטרדם.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.
עוד דירות מומלצות למשפחות באמסטרדם

Plantage Garden Apartments

מקום האירוח פלאנטאג’ גרדן אפרטמנטס (Plantage Garden Apartments) הינו מלון דירות השוכן באזור פלאנטז’ה והרובע היהודי שבמרכז אמסטרדם. סמוך לגנים הבוטניים ובמרחק 8 דקות הליכה מגן החיות ארטיס (Artis Zoo). למידע נוסף…

Dutch Masters Apartments

דאץ’ מאסטרס אפרטמנטס (Dutch Masters Apartments) הינו מלון דירות השוכן באזור טבעת התעלות (Grachtengordel) במרכז אמסטרדם. במרחק 7 דקות הליכה תגיעו אל כיכר ליידספליין (Leidseplein) התוססת למידע נוסף…

Keizersgracht Residence

מלון הדירות קייזרסגראכט (Keizersgracht Residence) הינו מלון דירות השוכן באזור טבעת התעלות (Grachtengordel) במרכזאמסטרדם. במרחק 4 דקות הליכה תגיעו אל בית אנה פרנק (Anne Frank Huis), אתר חובה לישראלי (ולא רק) המבקר באמסטרדם. למידע נוסף…

Cityden Canal Serviced Apartments

מקום האירוח קאנאל אפרטמנטס (Cityden Canal Serviced Apartments) הינו מלון דירות השוכן בבניין היסטורי מהמאה ה-17 באזור טבעת התעלות (Grachtengordel) במרכז אמסטרדם. במרחק 3 דקות הליכה תגיעו אל ממוזיאון התנ”ך (Bijbels Museum). למידע נוסף…

Cityden Jordan-9 streets Serviced Apartments

מקום האירוח סיטידן בוטיק רזידנסס (Cityden Jordan-9 streets Serviced Apartments) מציע 4 דירות במיקומים שונים באזור יורדאן (Jordaan) התוסס שבמרכז אמסטרדם. במרחק 5 דקות הליכה מבית אנה פרנק (Anne Frank Huis), אתר חובה לישראלי (ולא רק) המבקר באמסטרדם. למידע נוסף…

Canal Boutique Rooms & Apartments

מקום האירוח קאנאל בוטיק רומז אנד אפרטמנטס (Canal Boutique Rooms & Apartments) הינו מלון דירות השוכן בבית עירוני משנת 1680 על תעלת קייזרסגראכט (Keizersgracht) שבמרכז אמסטרדם. למידע נוסף…

עוד מלונות מומלצים למשפחות באמסטרדם

Conservatorium Hotel

מלון קונסרבטוריום (Conservatorium Hotel) הינו מלון חמישה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, בסמוך לרובע המוזיאונים. במרחק הליכה קצר מהמלון תוכלו למצוא אתרים רבים כגון: וונדל פארק (Vondelpark), כיכר ליידספליין (Leidseplein), מוזיאון ואן גוך (Van Gogh museum למידע נוסף…

Amsterdam Marriott Hotel

מלון אמסטרדם מריוט (Amsterdam Marriott Hotel) הינו מלון חמישה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, ברובע המוזיאונים. במרחק הליכה קצר מהמלון תוכלו למצוא אתרים רבים כגון: כיכר ליידספליין (Leidseplein), מוזיאון ואן גוך (Van Gogh museum), מוזיאון הרייקס למידע נוסף…

JL No76

מלון אמסטרדם מריוט (Amsterdam Marriott Hotel) הינו מלון חמישה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, ברובע המוזיאונים. במרחק הליכה קצר מהמלון תוכלו למצוא אתרים רבים כגון: כיכר ליידספליין (Leidseplein), מוזיאון ואן גוך (Van Gogh museum), מוזיאון הרייקס למידע נוסף…

Albus Hotel Amsterdam City Centre

מלון אלבוס אמסטרדם סיטי סנטר (Albus Hotel Amsterdam City Centre) הינו מלון ארבעה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, סמוך לכיכר רמברנדט (Rembrandtplein). מסביב למלון אתרים רבים כמו שוק הפרחים (Bloemenmarkt) ומוזיאון בית רמברנדט (Rembrandt Huis). למידע נוסף…

Linden Hotel

מלון לינדן (Linden Hotel) הינו מלון שלושה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, באזור יורדאן (Jordaan). במרחק הליכה של כ-15 דק’ ניתן להגיע אל כיכר דאם (De Dam), בית אנה פרנק (Anne Frank Huis) ואל הארמון המלכותי של אמסטרדם (Royal Palace Amsterdam). למידע נוסף…

Hotel Sebastians

מלון סבסטיאנס (Hotel Sebastians) הינו מלון שלושה כוכבים הממוקם באזור טבעת התעלות במרכז אמסטרדם. בהליכה של 10 דק’ תוכלו להגיע לאתרים רבים כגון: בית אנה פרנק (Anne Frank Huis), כיכר דאם (De Dam), הארמון המלכותי של אמסטרדם (Royal Palace Amsterdam) למידע נוסף…

The Times Hotel

מלון דה טיימס (The Times Hotel) הינו מלון שלושה כוכבים הממוקם על תעלת ההרנחראכט (Herengracht Canal) במרכז אמסטרדם. מסביב למלון תוכלו למצוא אתרים רבים כגון: כיכר דאם (De Dam) ומוזיאון השעווה (Madame Tussauds). למידע נוסף…

Conscious Hotel Museum Square

מלון קונצ’ס הוטל מיוזיאום סקוור (Conscious Hotel Museum Square) הינו מלון שלושה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, באזור רובע המוזיאונים. באזור המלון ניתן למצוא אתרים רבים כגון: מוזיאון ואן גוך (Van Gogh museum), מוזיאון הרייקס (Rijksmuseum), כיכר למידע נוסף…

Hotel Amstelzicht

מלון אמסטלזיכט (Hotel Amstelzicht) הינו מלון שלושה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, באזור טבעת התעלות, סמוך לכיכר רמברנדט (Rembrandtplein). בצמוד למלון תוכלו למצוא את נהר האמסטל (Amstel River) ואת רחוב הקניות קלווסטראט (Kalverstraat). למידע נוסף…

Amsterdam Wiechmann Hotel

מלון אמסטרדם ווייכמאן (Amsterdam Wiechmann Hotel) הינו מלון שני כוכבים מרכזי השוכן במרכז אמסטרדם, בשכונת יורדאן (Jordaan), כ7 דקות הליכה מכיכר ליידספליין (Leidseplein) התוססת. 3 דקות הליכה ממוזיאון התנ”ך (Bijbels Museum), ו 9 דקות מבית אנה פרנק למידע נוסף…

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים באמסטרדם?

ניתחנו כ-1,000 אפשרויות לינה באמסטרדם עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר באמסטרדם בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לעיר, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של תיירים באמסטרדם (למשל כיכר דאם) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.Booking.com