מוזיאון המדע נמו, אמסטרדם | Science Center NEMO

עדכון מאי, 2024

האביב מביא איתו תיירים רבים המגיעים לחופשה באמסטרדם ואפשר כבר לראות את העומס ואת התורים באטרקציות המרכזיות כמו מוזיאון המדע נמו, מהמוזיאונים הנחשבים והאהובים ביותר בעיר. אומנם עוד לא מדובר על רמת הביקוש הגבוהה של הקיץ (אז יכולים להיות מצבים בהם אין כרטיסים זמינים או שיש תורים ארוכים), אבל גם בחודש זה מומלץ לרכוש כרטיסים מראש למוזיאון. הדבר יכול לחסוך לכם זמן בכניסה למוזיאון (אין צורך לעמוד בתור לרכישת הכרטיסים במקום) וגם תוכלו להבטיח ככה כניסה בשעה שמתאימה לכם. להזמנת כרטיסים מראש למוזיאון המדע נמו: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם

מוזיאון המדע נמו – לגעת במדע

מידע כללי

מוזיאון המדע נמו (Science Center NEMO), נקרא על שם קפטן נמו מהסיפור המפורסם 20,000 מיל מתחת למים. המוזיאון מעוצב כספינה ענקית בצבע ירוק על סף טביעה על גדות התעלה. המבנה עוצב על ידי האדריכל רנזו פיאנו. מוזיאון נמו ממוקם בסמוך לתחנה המרכזית של אמסטרדם ולמוזיאון הימי של הולנד (Nederlands Scheepvaartmuseum). המוטו של המוזיאון הוא “גלו את העולם בעצמכם” וכשתיכנסו תבינו למה. המקום גדוש אטרקציות שיפתחו וייפתחו את המוח שלכם, פה בניגוד לשאר המוזיאונים – אפשר ורצוי לגעת בתצוגה.

 

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.
מה רואים?

מוזיאון נמו והעיצוב דמוי הספינה

מוזיאון נמו מציג תערוכות ומיצגים בנושאים שונים:

פעילויות אטרקטיביות לילדים – אין זה עוד מוזיאון בו אסור לגעת בשום דבר וצריך להשגיח על הילדים באופן קבוע, במוזיאון הזה חובה לגעת ולנסות. הילדים יוכלו להשתתף בניסויים מדעיים ופעילויות לימודיות.

מוח האדם – בחלק מהסיור במוזיאון תלמדו על תהליכים שונים הקורים במוח כמו חלומות, פקודות המוח לאיברים השונים בגוף וכיצד הוא שולח אותם.

כמו כן, בסוף יום של בילויי במוזיאון תוכלו למצוא במקום בית קפה מסעדה באולם בקומה התחתונה של המוזיאון, או לעלות לגג המוזיאון המשקיף אל התעלה והנמל ולשבת במסעדה בגג.

מוזיאון נמו ושלל האטרקציות שמחכות לכם שם

כרטיסים לאטרקציות עם ילדים באמסטרדם
המלצות "הכל על"

מידע שימושי על מוזיאון המדע נמו

שעות פתיחה

שלישי-ראשון, בין השעות 10:00-17:30 (יש להתעדכן באתר לגבי מועדים מיוחדים לפני הביקור).

כתובת

Oosterdok 2,
אמסטרדם, הולנד.

אתר רשמי
הגעה
directions_bus
אוטובוס

קווים 22, 42, 43 ויורדים בתחנת Kadijksplein (תחבורה ציבורית באמסטרדם).

directions_car
רכב

מוזיאון נמו נגיש לחלוטין לבאים ברכב וניתן להחנות את הרכב באחד מהחניונים הקרובים אליו (עוד מידע על השכרת רכב באמסטרדם).

כמו רוב המקומות באמסטרדם ניתן להגיע גם באופניים ללא בעיית חניה (עוד מידע על השכרת אופניים ומסלולים באמסטרדם).