דירות נופש מומלצות בפירנצה

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

7 דירות מומלצות בפירנצה

Il Valentino Luxury Houses

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות באזור סן מרקו אשר נמצא בקרבת מרכז העיר העתיקה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומכונת כביסה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Villa Aruch

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא ליד שדה התעופה של פירנצה, כך שמתאים במיוחד למי שממריא או נוחת בטיסה בשעות מאוחרות ורוצה ללון בסמוך לשדה התעופה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Residence Hilda

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור גלריית האקדמיה וארמון מדיצ’י המבוקש. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Penthouse Le Terrazze Duomo view

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת במרכז העיר העתיקה של פירנצה, אזור הלינה המבוקש ביותר בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Ponte Vecchio View Luxury Apartment

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת באזור פלאצו פיטי וגני בובלי מעברו השני של נהר הארנו. אזור זה מציע מקומות לינה במחירים נמוכים יותר מאשר בלב העיר העתיקה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Pietrapiana Boutique Apartments

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות באזור בית הכנסת של פירנצה אשר נמצא בעיר העתיקה, מאזורי הלינה הפופולאריים בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Windows On Florence

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות באזור סנטה קרוצ’ה שנמצא בקרבה ללב העיר העתיקה של פירנצה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

עדכון מאי, 2024

אנו נמצאים בעיצומו של האביב ויש רמת ביקוש גבוהה ללינה בפירנצה שתלך ותעלה ככל שינקפו הימים. כבר החודש בסופי השבוע התפוסה במקומות הלינה מתקרבת לתפוסת שיא, ולכן מומלץ להבטיח מקום לינה מראש - בעיקר למשפחות, קבוצות גדולות, או למי שמתכנן כעת את חופשת הקיץ. ניתן להזמין מראש בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. לזוגות ולמי שגמיש במיקום וברמת מקום הלינה, אפשר למצוא ברגע האחרון מבצעים, למשל כאן.

תשובות לשאלות נפוצות על בחירת דירות בפירנצה

בין הדירות המומלצות למגיעים עם רכב לפירנצה ניתן למנות את דירת ארבעה כוכבים Penthouse Le Terrazze Duomo view (חניה פרטית במקום במחיר של 25€ לכל יום), דירות ארבעה כוכבים Pietrapiana Boutique Apartments (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון דירות ארבעה כוכבים Residence Hilda (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 25€ לכל יום), דירות ארבעה כוכבים Il Valentino Luxury Houses (חניה פרטית במקום בחינם) ודירות שלושה כוכבים Windows On Florence (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 30€ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור. אנו מאוד ממליצים לקרוא את העמוד המקיף שלנו: לינה עם חניה בפירנצה. בנוסף אנו ממליצים לקרוא את העמוד שלנו על השכרת רכב בפירנצה (2023) – הנחה בלעדית ואיך להימנע מטעויות.

למשפחות המחפשות ללון בפירנצה אנו ממליצים להסתכל על דירות ארבעה כוכבים Il Valentino Luxury Houses המתאימות למשפחות עד 12 נפשות, דירת ארבעה כוכבים Ponte Vecchio View Luxury Apartment המתאימה למשפחות עד 7 נפשות, דירות שלושה כוכבים Windows On Florence ודירות ארבעה כוכבים MyFlorenceHoliday Gold Bridge המתאימות למשפחות עד 6 נפשות ודירת ארבעה כוכבים Appartamento la Ninfea המתאימה למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

אנו ממליצים לקרוא את העמוד המקיף שלנו על: לינה למשפחות בפירנצה.

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בפירנצה אפשר למנות את מלון דירות שלושה כוכבים Villa Aruch ודירת ארבעה כוכבים Appartamento la Ninfea . מלון דירות ארבעה כוכבים Residence Hilda , דירות ארבעה כוכבים Il Valentino Luxury Houses ודירת ארבעה כוכבים Penthouse Le Terrazze Duomo view  בהם יש גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

למידע נוסף על לינה למוגבלי תנועה בפירנצה.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לפירנצה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בפירנצה מומלץ להסתכל על דירות ארבעה כוכבים Il Valentino Luxury Houses שמציעות אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן. דירת ארבעה כוכבים Ponte Vecchio View Luxury Apartment ודירת ארבעה כוכבים Penthouse Le Terrazze Duomo view מציעות אזורים המיועדים לעישון ומרפסת. דירות ארבעה כוכבים Coco Places Firenze, Centro Storico מציעות אזורים המיועדים לעישון וגן ומלון דירות ארבעה כוכבים Residence Hilda מציע אזורים המיועדים לעישון.

בין הדירות המומלצות במרכז העיר העתיקה ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Penthouse Le Terrazze Duomo view , מלון דירות ארבעה כוכבים Relais Piazza Signoria ודירת שלושה כוכבים La casa di DANTE ALIGHIERI .

לסקירה מלאה על אפשרויות לינה בעיר העתיקה ראו לינה בעיר העתיקה של פירנצה.

בין הדירות המומלצות באזור סן מרקו ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Il Valentino Luxury Houses , דירות ארבעה כוכבים Coco Places Firenze, Centro Storico ודירת ארבעה כוכבים Appartamento la Ninfea .

ניתן למצוא המלצות נוספות תחת: לינה באזור סן מרקו.

בין הדירות המומלצות באזור פלאצו פיטי וגני בובלי ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Ponte Vecchio View Luxury Apartment , דירות שלושה כוכבים Lodges le Mura ודירות ארבעה כוכבים MyFlorenceHoliday Gold Bridge .

להמלצות נוספות ראו לינה ליד פאלאצו פיטי וגני בובולי.

האזורים הפופולריים ללינה בפירנצה הם העיר העתיקה (יקר יותר ומרכזי יותר מבחינה תיירותית, ניתן לקרוא על כך עוד בלינה בעיר העתיקה של פירנצה) ומצד שני האזור שליד תחנת הרכבת המרכזית של העיר - שהוא נגיש מאוד גם למרכז התיירותי וגם להגעה לעיר ויש בו אפשרויות לינה זולות יותר. לכן למרות שבשנים האחרונות יש פה רחובות קצת פחות נעימים בלילה עדיין תיירים רבים באים ללון דווקא בו (ראו מידע על לינה באזור זה פה -לינה ליד תחנת רכבת סנטה מריה נובלה).

כל מה שתצטרכו לדעת על בחירת דירות בפירנצה

המלצות מערכת הכל על לבחירת דירות בפירנצה

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בפירנצה ניתן למנות את דירות שלושה כוכבים Lodges le Mura באזור פלאצו פיטי וגני בובלי, דירות ארבעה כוכבים MyFlorenceHoliday Gold Bridge באזור פלאצו פיטי וגני בובלי, מלון דירות ארבעה כוכבים Relais Piazza Signoria במרכז העיר העתיקה, דירות ארבעה כוכבים Coco Places Firenze, Centro Storico באזור סן מרקו ודירת שלושה כוכבים La casa di DANTE ALIGHIERI במרכז העיר העתיקה.
  • בפירנצה יש בעיה של זמינות לדירות המבוקשות, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור דירות בפירנצה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בפירנצה?

ניתחנו כ-3,500 אפשרויות לינה בפירנצה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בפירנצה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בפירנצה (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com