מלונות מומלצים ליד תחנת הרכבת המרכזית, מילאנו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם באזור תחנת הרכבת המרכזית במילאנו: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

5 מלונות מומלצים ליד תחנת הרכבת המרכזית המילאנו

Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel, Milan

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון אקסלסיור גליה (Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel, Milan) – מלון חמישה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Glam Milano

⭐⭐⭐⭐
מלון גלאם מילאנו (Glam Milano) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotels Mythos

⭐⭐⭐
יייייייייייייייי למידע נוסף…

Esco Hotel Milano

⭐⭐
מלון אסקו מילאנו (Esco Hotel Milano) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel San Biagio


מלון סן ביאג׳ו (Hotel San Biagio) – מלון כוכב אחד . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון יוני, 2024

הקיץ הגיע וכמות התיירים במילאנו עולה ותגיע לשיא בעוד מספר שבועות. בהתאם לכך הביקוש ללינה ברחבי העיר עולה וכך כל הביקוש ללינה באזור תחנת הרכבת המרכזית ולכן כדאי להזמין מקום לינה מראש. מומלץ להזמין אפילו כמה שבועות מראש במידה וכמו רבים אחרים אתם מתכננים כעת את חופשת הקיץ שלכם. כדי לא להתחייב למקום הלינה ולשמור על גמישות אנו מציעים לבצע את ההזמנה עם אפשרות ביטול בחינם בקישור הזה.

מידע כללי על מלונות ליד תחנת הרכבת המרכזית

תחנת הרכבת המרכזית של מילאנו נמצאת כ-20 דקות הליכה ממרכז העיר, ומהתחנה יוצאות רכבות לכל חלקי איטליה. באזור זה כ-170 בתי אירוח. ריכוז המלונות הזולים בדירוג של כוכב אחד או שניים נמצאים באזור זה של העיר- בעיקר באזור סנטראלה (Centrale) שגובל בתחנת הרכבת המרכזית מדרום ובחלק הדרומי של אזור קאזורטו (Casoretto) שקרוב גם הוא לתחנה המרכזית. בנוסף לזאת תוכלו למצוא פה מגוון אף גדול יותר של מלונות 3-4 כוכבים, והרבה מאוד דירות.

אזור זה אינו אזור מרכזי מבחינה תיירותית, מלבד מוזיאון השואה של העיר, אין בחלק זה של מילאנו אתרים מרכזיים אחרים ומושכי עניין עבור רוב התיירים. מצד שני זה אזור שיש בו לא מעט אפשרויות למסעדות ובתי קפה לא מפוארים, חנויות (רובן זולות יחסית), ומרכזי קניות וקניונים. באופן כללי ניתן לומר שזהו אחד האזורים השוקקים של העיר מילאנו.

בין המלונות המומלצים באיזור תחנת הרכבת המרכזית ניתן לציין את מלון אקסלסיור הוטל גאליה (Excelsior Hotel Gallia – Luxury Collection Hotel), מלון גלאם מילאנו (Glam Milano), הוטל מית’וס (Hotels Mythos), מלון אסקו מילאנו (Esco Hotel Milano) ומלון סן ביאג׳ו (Hotel San Biagio).
המלצות על מלונות ליד תחנת הרכבת המרכזית המילאנו

  • יש לקחת בחשובן כי אזור זה לא נעים בלילה ולכן למרות שהוא זול יותר ממרכז העיר, אינו מומלץ למשפחות להן אנו ממלצים על אזורי לינה אחרים נעימים יותר (ראו מלונות למשפחות במילאנו). לעומת זאת, הוא יכול להתאים למי שמחפש חופשה זולה יותר במילאנו, אם כי רק אם אתם מוכנים לקבל את העובדה שצוינה לעיל. בסופו של יום מלונות בחלק זה של העיר יכולים להיות זולים ב30-40 אחוז מהמלונות שליד הדואמו (למידע נוסף על מלונות לחופשה זולה במילאנו).
  • אזור זה לא נמצא בעיר העתיקה אך מרוחק רק כ-20 דקות הליכה מהדואמו וממרכז העיר, לכן מצד אחד תוכלו למצוא מלונות זולים יותר ומצד שני עדיין להיות במרחק סביר מאתרי התיירות המרכזיים של מילאנו. בנוסף אפשר להנות מהחניות הרבות, המסעדות והפעילות הרבה שיש באזור זה של העיר.
  • בשל הקרבה לתחנת הרכבת המרכזית, האזור מתאים למי שיוצא ממילאנו (או מגיע אליה) ברכבת ומחפש לינה נוחה קרובה לתחנה.
  • יש לקחת בחשבון שמדובר באזור רועש ועמוס – מה שיכול להיות לא נעים לחלק מהמבקרים. אנו ממליצים לרגישים לרעש לוודא שיש בחדר אותו הם בוחרים חלונות אטומים לרעש. המלצה זו חשובה במיוחד למי שבוחר לקחת מלונות זולים (במלונות של ארבעה כוכבים ומעלה נושא זה הוא כמעט סטנרדט כאשר מדובר במלונות חדשים).
  • איזור זה אינו מתאים למגיעים עם רכב לעיר, בשל בעיות חניה ומפני כך שחלק ממנו אסור לכניסת רכבים. חלק מהמלונות מציעים אפשרות להגיע עם רכב אליהם לצורך פריקה של ציוד לזמן מוגבל (נדרש לספק את מספר הרכב למלון 24 שעות לפני ההגעה שלכם), אך את החניה עצמה לא תוכלו לעשות באזור המלון. באופן כללי, למי שמגיע עם רכב שכור לעיר, אנו ממליצים לחפש לינה יותר פריפריאלית הנגישה לתחבורה ציבורית, לפעמים אפילו מחוץ לעיר (למידע נוסף על מלונות עם חניה במילאנו, השכרת רכב במילאנו והשכרת רכב באיטליה).Booking.com