מלונות ליד תחנת הרכבת המרכזית - מידע כללי

תחנת הרכבת המרכזית של מילאנו נמצאת כ-20 דקות הליכה ממרכז העיר, ומהתחנה יוצאות רכבות לכל חלקי איטליה. באזור זה כ-170 בתי אירוח. ריכוז המלונות הזולים בדירוג של כוכב אחד או שניים נמצאים באזור זה של העיר- בעיקר באזור סנטראלה (Centrale) שגובל בתחנת הרכבת המרכזית מדרום ובחלק הדרומי של אזור קאזורטו (Casoretto) שקרוב גם הוא לתחנה המרכזית. בנוסף לזאת תוכלו למצוא פה מגוון אף גדול יותר של מלונות 3-4 כוכבים, והרבה מאוד דירות.

אזור זה אינו אזור מרכזי מבחינה תיירותית, מלבד מוזיאון השואה של העיר, אין בחלק זה של מילאנו אתרים מרכזיים אחרים ומושכי עניין עבור רוב התיירים. מצד שני זה אזור שיש בו לא מעט אפשרויות למסעדות ובתי קפה לא מפוארים, חנויות (רובן זולות יחסית), ומרכזי קניות וקניונים. באופן כללי ניתן לומר שזהו אחד האזורים השוקקים של העיר מילאנו.

בין המלונות המומלצים באיזור תחנת הרכבת המרכזית ניתן לציין את מלון אקסלסיור הוטל גאליה (Excelsior Hotel Gallia – Luxury Collection Hotel)מלון גלאם מילאנו (Glam Milano)הוטל מית’וס (Hotels Mythos)מלון אסקו מילאנו (Esco Hotel Milano) ומלון סן ביאג׳ו (Hotel San Biagio).

מלונות ליד תחנת הרכבת המרכזית - המלצות כלליות

  • יש לקחת בחשובן כי אזור זה לא נעים בלילה ולכן למרות שהוא זול יותר ממרכז העיר, אינו מומלץ למשפחות להן אנו ממלצים על אזורי לינה אחרים נעימים יותר (ראו מלונות למשפחות במילאנו). לעומת זאת, הוא יכול להתאים למי שמחפש חופשה זולה יותר במילאנו, אם כי רק אם אתם מוכנים לקבל את העובדה שצוינה לעיל. בסופו של יום מלונות בחלק זה של העיר יכולים להיות זולים ב30-40 אחוז מהמלונות שליד הדואמו (למידע נוסף על מלונות לחופשה זולה במילאנו).
  • אזור זה לא נמצא בעיר העתיקה אך מרוחק רק כ-20 דקות הליכה מהדואמו וממרכז העיר, לכן מצד אחד תוכלו למצוא מלונות זולים יותר ומצד שני עדיין להיות במרחק סביר מאתרי התיירות המרכזיים של מילאנו. בנוסף אפשר להנות מהחניות הרבות, המסעדות והפעילות הרבה שיש באזור זה של העיר.
  • בשל הקרבה לתחנת הרכבת המרכזית, האזור מתאים למי שיוצא ממילאנו (או מגיע אליה) ברכבת ומחפש לינה נוחה קרובה לתחנה.
  • יש לקחת בחשבון שמדובר באזור רועש ועמוס – מה שיכול להיות לא נעים לחלק מהמבקרים. אנו ממליצים לרגישים לרעש לוודא שיש בחדר אותו הם בוחרים חלונות אטומים לרעש. המלצה זו חשובה במיוחד למי שבוחר לקחת מלונות זולים (במלונות של ארבעה כוכבים ומעלה נושא זה הוא כמעט סטנרדט כאשר מדובר במלונות חדשים).
  • איזור זה אינו מתאים למגיעים עם רכב לעיר, בשל בעיות חניה ומפני כך שחלק ממנו אסור לכניסת רכבים. חלק מהמלונות מציעים אפשרות להגיע עם רכב אליהם לצורך פריקה של ציוד לזמן מוגבל (נדרש לספק את מספר הרכב למלון 24 שעות לפני ההגעה שלכם), אך את החניה עצמה לא תוכלו לעשות באזור המלון. באופן כללי, למי שמגיע עם רכב שכור לעיר, אנו ממליצים לחפש לינה יותר פריפריאלית הנגישה לתחבורה ציבורית, לפעמים אפילו מחוץ לעיר (למידע נוסף על מלונות עם חניה במילאנוהשכרת רכב במילאנו והשכרת רכב באיטליה).

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל