מלונות בכנסיית סנטה מריה דלה גרציה - מידע כללי

כנסיית סנטה מריה דלה גרציה (Santa Maria delle grazie) היא כנסיה ומנזר במרכז העיר מילאנו המוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק״ו. על אחד הקירות בחדר האוכל במנזר של הכנסיה נמצא ציור הקיר המפורסם ביותר בעולם – ״הסעודה האחרונה״ של דה וינצ׳י. באזור תוכלו למצוא גם את פארק סמפיונה שבו נמצאת גם מצודת ספורצסקו, מה שהופך את האזור לאזור השני בחשיבותו (אחרי אזור הדואומו) מבחינת קרבה לאתרי התיירות של העיר.

בין אפשרויות האירוח שמסביב לכנסיה נמצא מספר גדול מאוד של דירות ממוזגות ומודרניות, באזור למעשה אין ממש היצע של מלונות. האזור נגיש מאוד לתחבורה ציבורית, עם תחנות מטרו וטראם המאפשרות גישה נוחה לכל חלקי העיר, ונמצא במרחק 20 דקות הליכה מהדואמו של מילאנו שבסביבתו שאר אתרי המאסט של העיר. באזור זה יש לא מעט אפשרויות לבצע קניות של אוכל במכולות מקומיות ואף ליהנות מחנויות ומסעדות הפונות פחות לתיירים ויותר לתושבים המקומיים של מילאנו. דבר זה אומנם פחות טוב למי שמחפש לבוא לעיר לטובת קניות, אך מעולה למשל למשפחות ולמי שמחפש לחסוך במחירי ארוחת הערב.בין מקומות האירוח המומלצים באיזור כנסיית סנטה מריה דלה גרציה ניתן לציין את אנטיקה לוקנדה לאונרדו (Antica Locanda Leonardo) ומלון B&B מילאנו סנט’אמברוג’ו (B&B Hotel Milano Sant’Ambrogio) ובין הדירות את דרימז רזידנצה קורסו מג’נטה (Dreams Hotel Residenza Corso Magenta)מילאן רויאל סוויטס – קאדורנה (Milan Royal Suites – Cadorna) ואטלאני אפרטמנטס (Atellani Apartments).

מלונות בכנסיית סנטה מריה דלה גרציה - המלצות כלליות

  • אזור זה נמצא עדיין קרוב יחסית למרכז העיר- ולכן מתאים למי שמגיע למילאנו ללילה או שניים מפני שרוב אתרי התיירות המרכזיים כמו הדואמוגלריית ויטוריו עמנואל, והכיכר המרכזית של העיר נמצאים קרוב יחסית ונגישים מאוד לתחבורה ציבורת. הוא מומלץ למי שמגיע לעיר גם לזמן ארוך יותר (שבוע) לצורכי שופינג, תיירות אופנה ומסעדות. לעומת זאת, לתיירים שמגיעים לעיר לא לצרכים שצוינו קודם אלא בשביל לבקר בכנסיות ומוזיאונים לפרק זמן של יותר מ-3 לילות, עדיף לבחור מלון באזורים פריפריאליים יותר מפני שאת אתרי התיירות שבחלק המרכזי יותר של העיר מכסים ביומיים מקסימום ואפשר אפילו בפחות ושאר האתרים הם כבר מפוזרים יותר ולכן הקרבה אל המרכז היא פחות חשובה. במקרה של מספר גדול של לילות בעיר, ותחומי עניין שהם רק כנסיות ומוזיאונים (ופחות חשובים הקניות האופנה והמסעדות שבמרכז), אפשר לקפוץ למרכז עם מטרו רק ביום-יומיים שבהם תרים את המרכז ולהנות ממחירים שפויים יותר ללינה (למידע נוסף על מלונות מחוץ למרכז העיר).
  • למרות שהביקוש ללינה באזור קטן יותר מהביקוש מהחלק הסמוך לדואומו, אנו ממליצים להזמין לינה באזור מבעוד מועד למי שמעתדד לבוא לבקר פה בקיץ ובחגים (בחורף המצב פחות בעייתי). המלצה זו משמעותית הרבה יותר לקבוצות גדולות ולמשפחות המחפשות אפשרויות לינה גדולות ונדירות יותר (הכוונה למחפשים לינה לארבע נפשות ומעלה).
  • אזור זה קרוב לתחנת הרכבת קאדורנה (Cadorna) שמתחברת ברכבת גם לנמל התעופה מלפנסה ולכן נוח למי שמתעתד להשתמש בתחנת רכבת זו.
  • האזור מתאים למשפחות בשל קרבתו לפארק סמפיונה, היצע הדירות הנרחב שלו והעובדה שהן זולות יותר ומרווחות יותר ביחס לדירות שנמצאות באזור הדואמו, כמו כן הוא מתאים גם לזוגות בחופשה רומנטית שמעוניינים בלינה ברמה גבוהה ובאזור שקט ונעים מחד, מרכזי מאידך ואפילו זול יותר במעט מהמלונות היקרותיים והמפנקים המאפיינים את אזור הדואמו (למידע נוסף על מלונות למשפחות במילאנו ומלונות לחופשה רומנטית במילאנו).
  • איזור זה אינו מתאים למגיעים עם רכב לעיר, בשל בעיות חניה ומפני כך שחלק ממנו אסור לכניסת רכבים. חלק מהמלונות מציעים אפשרות להגיע עם רכב אליהם לצורך פריקה של ציוד לזמן מוגבל (נדרש לספק את מספר הרכב למלון 24 שעות לפני ההגעה שלכם), אך את החניה עצמה לא תוכלו לעשות באזור המלון. באופן כללי, למי שמגיע עם רכב שכור לעיר, אנו ממליצים לחפש לינה יותר פריפריאלית הנגישה לתחבורה ציבורית, לפעמים אפילו מחוץ לעיר (למידע נוסף על מלונות עם חניה במילאנוהשכרת רכב במילאנו והשכרת רכב באיטליה).
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל