מלונות מומלצים ליד אצטדיון סן סירו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם ליד אצטדיון סן סירו במילאנו: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 מלונות מומלצים ליד אצטדיון סן סירו במילאנו

Meliá Milano

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון מליה מילאנו (Meliá Milano) – מלון חמישה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Antares Hotel Rubens

⭐⭐⭐⭐
מלון אנטארס רובנס (Antares Hotel Rubens) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Radisson Blu Hotel Milan

⭐⭐⭐⭐
מלון רדיסון בלו מילאנו (Radisson Blu Hotel Milan) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

B&B Hotel Milano San Siro

⭐⭐⭐
מלון B&B מילאנו סן סירו (B&B Hotel Milano San Siro) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון יוני, 2024

הקיץ הגיע וכמות התיירים במילאנו עולה ותגיע לשיא בעוד מספר שבועות. בהתאם לכך הביקוש ללינה ברחבי העיר עולה וכך כל הביקוש ללינה באזור אצטדיון סן סירו ולכן כדאי להבטיח את שהותכם - בין אם לחופשה במהלך החודש או לחופשה ביולי ואוגוסט. יש שחוששים לעשות זאת כי רוצים לעשות השוואה מעמיקה בין מקומות הלינה השונים, במקרה זה אנו מציעים לעשות הזמנה עם אפשרות ביטול בחינם כדי לשמור על גמישות ואפשרות לשינויים, תוכלו לעשות זאת בקישור הזה.

מידע כללי על מלונות מומלצים ליד אצטדיון סן סירו

אצטדיון סן סירו (Stadio Giuseppe Meazza / Stadio San Siro) הוא אצטדיון הבית של מועדוני הכדורגל AC מילאן ואינטר מילאנו, שניהם מהמצליחים והגדולים בעולם. הוא אחד מהאצטדיונים הגדולים באירופה, והגדול ביותר באיטליה. האצטדיון נמצא בשוליים המערביים של מילאנו, מאוד מרוחק ממרכז העיר בה נמצאים רוב אתרי התיירות של העיר.

מסביב לאצטדיון סן סירו פועלים כ-190 מקומות אירוח, כאשר ברוב המקרים מדובר בדירות אירוח או יחידות נופש. מספר המלונות הקרובים לאצדיון הוא מועט עד אפסי, ובכל מקרה- גם בדירות וגם במלונות יש לשים לב שלא מדובר במקומות שממש צמודים לאצטדיון אלא במרחק של לפחות 3 ק״מ (כלומר לפחות כ-25 דקות הליכה), למעט מספר מלונות קרובים.בין המלונות המומלצים באיזור אצטדיון סן סירו ניתן לציין את מלון מליה מילאנו (Meliá Milano),מלון אנטארס רובנס (Antares Hotel Rubens), מלון רדיסון בלו מילאן (Radisson Blu Hotel Milan) ומלון B&B מילאנו סן סירו (B&B Hotel Milano San Siro)-מלון זה הוא היחידי מביניהם שקרוב מאוד לאצטדיון.

המלצות על מלונות ליד אצטדיון סן סירו במילאנו

  • אזור זה מרוחק מאוד ממרכז העיר בה נמצאים רוב אתרי התיירות של העיר, ולכן מומלץ ללינה למי שנקודות העניין התיירותיות פחות מעניינות אותו. אזור זה פופלארי בעיקר למי שמגיע במיוחד לאצטדיון לצפות במשחק (למידע נוסף ראו לוח משחקי כדורגל והופעות במילאנו). זו שיטה אהובה מאוד על שומרי מסורת שרוצים לראות משחק כדורגל המתקיים בעיר בשבת, אך אינם רוצים לנסוע לשם כך (ראו עוד – מלונות לשומרי מסורת במילאנו).
  • למרות המרחק מהמרכז התיירותי של העיר, הנגישות בתחבורה ציבורית של אזור זה גבוהה. מדובר באזור מגורים פעיל שכולל גם מתחמי עסקים, קניונים, פארק גדול, בריכה וקאנטרי קלאב וכדומה. האזור הוא אופציה לא רעה ללינה למי שמחפש לינה זולה הנגישה למרכז, ולינה המותאמת למשפחות.
  • יש לשים לב שלמעט אפשרויות לינה בודדות, מרבית המלונות לא ממש קרובים לאצטדיון אלא נמצאים במרחק של לפחות 3 ק״מ ממנו.
  • אזור זה מרוחק ממרכז העיר בה יש בעית התניידות ברכב פרטי וחניה, ולכן פה יש סיכוי טוב יותר למצוא חניה מה שהופך את האזור לנוח למי שמטייל עם רכב פרטי, למידע נוסף על מלונות עם חניה במילאנו, השכרת רכב במילאנו והשכרת רכב באיטליה.Booking.com