מלונות באצטדיון סן סירו - מידע כללי

אצטדיון סן סירו (Stadio Giuseppe Meazza / Stadio San Siro) הוא אצטדיון הבית של מועדוני הכדורגל AC מילאן ואינטר מילאנו, שניהם מהמצליחים והגדולים בעולם. הוא אחד מהאצטדיונים הגדולים באירופה, והגדול ביותר באיטליה. האצטדיון נמצא בשוליים המערביים של מילאנו, מאוד מרוחק ממרכז העיר בה נמצאים רוב אתרי התיירות של העיר.

מסביב לאצטדיון סן סירו פועלים כ-190 מקומות אירוח, כאשר ברוב המקרים מדובר בדירות אירוח או יחידות נופש. מספר המלונות הקרובים לאצדיון הוא מועט עד אפסי, ובכל מקרה- גם בדירות וגם במלונות יש לשים לב שלא מדובר במקומות שממש צמודים לאצטדיון אלא במרחק של לפחות 3 ק״מ (כלומר לפחות כ-25 דקות הליכה), למעט מספר מלונות קרובים.בין המלונות המומלצים באיזור אצטדיון סן סירו ניתן לציין את מלון מליה מילאנו (Meliá Milano),מלון אנטארס רובנס (Antares Hotel Rubens)מלון רדיסון בלו מילאן (Radisson Blu Hotel Milan) ומלון B&B מילאנו סן סירו (B&B Hotel Milano San Siro)-מלון זה הוא היחידי מביניהם שקרוב מאוד לאצטדיון.

מלונות באצטדיון סן סירו - המלצות כלליות

  • אזור זה מרוחק מאוד ממרכז העיר בה נמצאים רוב אתרי התיירות של העיר, ולכן מומלץ ללינה למי שנקודות העניין התיירותיות פחות מעניינות אותו. אזור זה פופלארי בעיקר למי שמגיע במיוחד לאצטדיון לצפות במשחק (למידע נוסף ראו לוח משחקי כדורגל והופעות במילאנו). זו שיטה אהובה מאוד על שומרי מסורת שרוצים לראות משחק כדורגל המתקיים בעיר בשבת, אך אינם רוצים לנסוע לשם כך (ראו עוד – מלונות לשומרי מסורת במילאנו).
  • למרות המרחק מהמרכז התיירותי של העיר, הנגישות בתחבורה ציבורית של אזור זה גבוהה. מדובר באזור מגורים פעיל שכולל גם מתחמי עסקים, קניונים, פארק גדול, בריכה וקאנטרי קלאב וכדומה. האזור הוא אופציה לא רעה ללינה למי שמחפש לינה זולה הנגישה למרכז, ולינה המותאמת למשפחות.
  • יש לשים לב שלמעט אפשרויות לינה בודדות, מרבית המלונות לא ממש קרובים לאצטדיון אלא נמצאים במרחק של לפחות 3 ק״מ ממנו.
  • אזור זה מרוחק ממרכז העיר בה יש בעית התניידות ברכב פרטי וחניה, ולכן פה יש סיכוי טוב יותר למצוא חניה מה שהופך את האזור לנוח למי שמטייל עם רכב פרטי, למידע נוסף על מלונות עם חניה במילאנוהשכרת רכב במילאנו והשכרת רכב באיטליה.
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל