מלונות בגארדה - מידע כללי

גארדה (Garda) היא אחת מהעיירות המבוקרות ביותר של אגם גארדה, ויחד עם סירמיונה היא מהווה את יעד הלינה המבוקש ביותר ואתר פופולרי ביותר באיטליה. המרכז ההיסטורי של גארדה- העיר העתיקה, השתמר ובו תוכלו לשוטט בין סמטאות צרות ובהן חנויות תיירים. על שם עיירה זו נקרא האגם, ובדומה לסירמיונה היא היתה נקודה אסטרטגית חשובה בשל המיקום שלה שחולש על החופים הדרומיים של האגם.

בגארדה תמצאו מעל 100 אפשרויות לינה – ברוב המקרים מדובר בדירות אירוח ובמלונות בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים. הלינה בגארדה מתאימה במיוחד למשפחות עם ילדים, ולאלה שלא שוכרים רכב, בשל ההתניידות הקלה יחסית.

ריכוז גבוה של מלונות תמצאו בעיר העתיקה ובמרכז ההיסטורי (Garda Centro storico) של העיירה. ככלל, ככל שמתרחקים מהעיר העתיקה כך מוזילים את עלויות הלינה, ולכן עבור מי שמעוניין לחסוך מומלץ לחפש מלון מחוץ לעיר העתיקה (למידע נוסף על מלונות לחופשה זולה באגם גארדהאגם גארדה בחינם).בין המלונות המומלצים באיזור גארדה ניתן למנות את מלון לה ויטוריה (Hotel La Vittoria)מלון הדירות קורטה לאונרדו (Appartamenti Corte Leonardo)מלון סקיי פול סולה גארדה (Sky Pool Hotel Sole Garda) ומקום האירוח אלברגו אל׳אנקורה (Albergo All’Ancora).

מלונות בגארדה - המלצות כלליות

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל