מלונות מומלצים בבארדולינו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם בבארדולינו שבאגם גארדה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 מלונות מומלצים בבארדולינו בגארדה

Hotel 4 Stagioni Sensus Spa

⭐⭐⭐
מלון 4 סטאג’וני סנסוס ספא (Hotel 4 Stagioni Sensus Spa) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Gardenia & Villa Charme

⭐⭐⭐
מלון גרדניה (Hotel Gardenia & Villa Charme) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Corte San Luca Apartments

⭐⭐⭐⭐
דירות קורטה סאן לוקה (Corte San Luca Apartments) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel San Pietro

⭐⭐⭐⭐
המלון סן פייטרו (Hotel San Pietro) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

מאי הינו עיצומו של האביב, ורמת הביקוש ללינה בבארדולינו הולכת ועולה ככל שנוקפים הימים. בשל כך, כדאי להזמין מקום לינה מראש, במיוחד במידה ומדובר במשפחות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה כדאי לבדוק האם יש מבצעים כאן.

מידע כללי על מלונות מומלצים בבארדולינו

בארדולינו (Bardolino) היא עיירה על שפת אגם גארדה, הנמצאת בנפת ונטו שבמחוז ורונה, בצפון איטליה. העיירה מחוברת על ידי טיילת שלאורך האגם אל העיירות השכנות אליה- גארדה מצפון ולאזיסה (Lazise) מדרום, ובהמשך עד פסקיירה דל גארדה. זוהי עיירה פופולרית אך נינוחה ויחסית פחות צפופה מתיירות (לעומת, סירמיונה לדוגמא) והיא בסיס טוב למי שמגיע לאגם גארדה בפעם הראשונה.

בבארדולינו קיימות מעל 150 אפשרויות לינה – דירות אירוח, מלונות (בעיקר בדירוג של שלושה כוכבים), בתי חוויה, בתי נופש ואתרי קמפינג. ריכוז מלונות גבוה נמצא בעיקר באיזור כנסיית סן ניקולו וסן סאוורו ולאורך הטיילת של האגם.

בין המלונות המומלצים באיזור בארדולינו ניתן למנות את מלון 4 סטג׳וני סנסוס ספא (Hotel 4 Stagioni Sensus Spa), מלון גרדניה (Hotel Gardenia & Villa Charme), מקום האירוח קורטה סאן לוקה אפארטמנטס (Corte San Luca Apartments) ומלון סן פייטרו (Hotel San Pietro).

המלצות על מלונות בבארדולינו בגארדה

 Booking.com