כמה שאלות על סיור בקאמפ נואו ובפארק גואל

שאלה:

אהלן,

קאמפ נואו- כמה זמן הסיור, באיזו שעה כדאי ללכת, איך כדאי להגיע ומאיפה מזמינים כרטיסים?
פארק גואל- מתי כדאי להגיע וכמה זמן צריך לפנות בשביל למצות אותו?

תודה מראש!

**פרסומת**תשובה:

קאמפ נואו – אפשר להגיע בכל שעות הפתיחה, אין ממש הבדל. אפשר להזמין כרטיסים מראש או באתר עצמו – בקיץ יש משמעות להזמנה מוקדמת בחורף זה לא ממש משנה. ממליצים לקרוא עמוד זה – קאמפ נואו.

פארק גואל – אם באים מוקדם לפני 08:00 אז הכניסה חינם, אם מגיעים אחר כך מומלץ לבוא בשעות של אור יום וכאשר נעים להסתובב בחוץ (משתנה כמובן לפי עונה). זמן הביקור תלוי באופי המבקרים, לרוב נע בין שעה לשעה וחצי. ממליצים לקרוא עמוד זה – פארק גואל.

הלטאה-דרקון של גאודי בפארק גואל (צילום מקורי)

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

תשובות נוספות שעלו לשאלה זו:

  • הקאמפ נואו – סביב שעתיים, אבל זה גם תלוי במידת העניין שלך. מומלץ להגיע כמה שיותר מוקדם (שאני הייתי היה מפוצץ אבל זה גם תלוי בעונה אני מניח, בטח עכשיו יותר רגוע). כרטיסים אפשר לקנות שם או באתר הקבוצה במידה ורוצים לחסוך 2 יורו. לפארק גואל קונים כרטיסים באתר הרשמי של הפארק (לשים לב שהתשלום הוא רק לחלק מסויים בפארק ויש חילוקי דעות אם אותו חלק באמת הכרחי, מומלץ בעיקר לחובבי ארכיטקטורה). הזמן אינדבידואלי בין שעה לשלוש שעות תלוי כמה רחוק תרצו ללכת.
  • פארק גואל, אם אין לכם בעיה לקום מוקדם ולהיות שם ב- 7:30 אז זה פתוח והכניסה חופשית עד 7:59. אם לא, מומלץ קניות כרטיס מראש- אנחנו הגענו ולא היו כרטיסים ואז גילו לנו את הסוד שאפשר להכנס חופשי בבוקר. לאיצטדיון- הכי קל להגיע במטרו ולרדת בתחנה ״ריאל״, הזמן זה תלוי ברמת ההתעניינות שלכם ובכמות התמונות שתרצו לצלם. אפשר להזמין כרטיס באינטרנט ואז זה לפי שעות, או לקנות שם בקופות וזה עולה 3 יורו יותר לכל כרטיס.
  • פארק גואל 10 דק’. זהו לא יותר. סורי.

כרטיסי כניסה, דילוג על התור, כרטיסים משולבים וסיורים בפארק גואל

מפה

סנן על ידי

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)