סיורי אוכל ויין במדריד

סיור יין וטאפאס במדריד

סצנת האוכל במדריד מתפתחת בשנים האחרונות ולכן תוכלו ליהנות משפע ומגוון מסעדות (ראה מסעדות במדריד). אך מעבר לבילוי במסעדות ישנה גם אפשרות של סיורי אוכל, חלקם כוללים אטרקציות נוספות כמו טעימות יין או סיור ברחובות העיר. נכון, מדובר על אופציה קצת יותר “תיירותית” אך שווה לנסות לפחות פעם אחת, בשביל החוויה.

סיור יין וטאפאס במדריד

**פרסומת**סיור יין וטאפאס

סיור בשכונת איביזה שמדריד (מזרחית לפארק דל בואן רטירו). הסיור אורך כ3 שעות, במהלכן המדריך המקומי יספר לכם את היסטורית האזור ובין לבין תזכו לבקר בשלושה ברי-יין או בר-מסעדה. הסיור כולל טעימות של משקאות ומאכלים מקומיים, כמו גם ארוחה עם מנות מיוחדות ויצירתיות. המחיר כולל הכל. ההשתתפות מגיל 18 ומעלה.

הזמנת הכרטיס ב-Viator

סיור בשוק האוכל סן מיגל

הסיור מתבצע בשוק האוכל סן מיגל וכולל טעימות של שישה סוגים של יין דובדבנים, לצד שש מנות טאפאס המתאימות לסוג היין. הסיור מלווה בהדרכה קולית (זמינה באנגלית, רוסית, צרפתית, איטלקית ועוד), ואורכו כשעה. מומלץ כביקור ראשון בשוק, כדי לאזן את הנחיתה במקום המדהים הזה. ההשתתפות מגיל 18 ומעלה.

הזמנת הכרטיס ב-Viator

טאפאס גורמה וטעימות יין

הסיור מתבצע בעיר העתיקה של מדריד, רובו בהליכה ואורכו כשעתיים וחצי. הסיור כולל טעימות יין מקומי ומאכלים מקומיים. ניתן לצאת לסיור בצהריים (12:30) או בערב (19:30). ההשתתפות מגיל 24 ומעלה

הזמנת הכרטיס ב-Viator

**פרסומת**טאפאסים וסיור לילי במדריד

סיור המתבצע ברחובות מדריד, ע”י מדריך מקומי שמכיר את כל הסודות שרק מקומיים אמיתיים מכירים לצד הסברים על ההיסטוריה, התרבות והמנהגים של המדרידאיים. הסיור כולל ביקור ב4 מסעדות וברים מקומיים. מחיר הסיור כולל טאפאס ומשקה במקום הראשון בו תבקרו, בשאר המקומות תוכלו לבחור אם וכמה לאכול ולשתות. הסיורים מתבצעים בקבוצות קטנות (עד 8 אנשים) ואורכים כ4 שעות.
ההשתתפות מגיל 17 ומעלה.

הזמנת הכרטיס ב-Viator

סיור יין וטאפאס

הסיור כולל ביקור ב4 ברי טאפאס בהם תטעמו יינות ספרדים ו10 סוגים שונים של מנות טאפאס. הסיור אורך כשלוש שעות, בקבוצות של עד 12 איש. לצמחונים שבינכם – קיים תפריט עשיר ולכן הסיור מאוד מומלץ למי שצמחוני או שומר כשרות. אין הגבלת גיל על השתתפות בסיור, אך טעימות היין מורשות רק לגילאי 18 ומעלה.

הזמנת הכרטיס ב-Viator

סיור יקבים (יום שלם)

ביקור בשלוש אחוזות יין נחשבות באזור מדריד (כ30 ק”מ מהעיר). הסיור כולל טעימות יין ומדריך צמוד. הסיור אורך יום שלם, כ8 שעות, ומתבצע בקבוצות של עד 19 אנשים.
שימו לב כי ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר.
אין הגבלת גיל על השתתפות בסיור, אך טעימות היין מורשות רק לגילאי 18 ומעלה.

הזמנת הכרטיס ב-Viator

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל