דירות בפאפוס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות בפאפוס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בפאפוס.

7 דירות מומלצות בפאפוס

Mare Monte Seaview Boutique Apartment

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור קאטו – העיר התחתונה אשר נחשב מבוקש ללינה בזכות היותו סמוך לחוף אליקס (Alykes Beach) ולמרכז הארכיאולוגי המפורסם של פאפוס החדשה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Valentina Apartments

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בבאזור בין החופים לעיר העתיקה בו מרכזי קניות גדולים. הלינה באזור זה מומלצת למי שרוצה להיות קרוב למרכזים התיירותיים אך מחוצה להם. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Vrachia Beach Hotel & Suites – Adults Only

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בפאפוס. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומרפסת. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Terrazza Suites

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור חופי העיירה חלורקה (Chloraka) אשר נמצא מחוץ לפאפוס ומאופיין באתרי נופש, מצוין לחפצים לשהות מחוץ לעיר ובמרחק נסיעה קצרה אליה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, חדרים אטומים לרעש וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

The Palmiers

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור קאטו – העיר התחתונה אשר נחשב מבוקש ללינה בזכות היותו סמוך לחוף אליקס (Alykes Beach) ולמרכז הארכיאולוגי המפורסם של פאפוס החדשה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Downtown Park

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בבאזור בין החופים לעיר העתיקה בו מרכזי קניות גדולים. הלינה באזור זה מומלצת למי שרוצה להיות קרוב למרכזים התיירותיים אך מחוצה להם. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה וכיסא גבוה לילדים. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Harma Traditional Boutique Suites

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בפאפוס. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות בפאפוס

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בפאפוס אפשר למנות את דירת שלושה כוכבים Valentina Apartments, דירת ארבעה כוכבים Julipapas Gardens ומלון דירות שלושה כוכבים Princessa Vera Hotel Apartments שיש בהם גם חניית נכים ומלון דירות ארבעה כוכבים Downtown Park ודירת שלושה כוכבים Kerynia Apartments . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לפאפוס ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בפאפוס מומלץ להסתכל על מלון דירות שלושה כוכבים Vrachia Beach Hotel & Suites - Adults Only, מלון דירות ארבעה כוכבים Anna Hotel Apartments, מלון דירות ארבעה כוכבים New Day Apartments, דירת שלושה כוכבים Royal Stay Luxury Homes ומלון דירות ארבעה כוכבים Apollonia Holiday Apartments - Serviced Hotel Apartments שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בפאפוס כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את דירת ארבעה כוכבים Terrazza Suites שמגיש אוכל טבעוני.

בין הדירות המומלצות באזור קאטו - העיר התחתונה ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים The Palmiers , דירת שלושה כוכבים Mare Monte Seaview Boutique Apartment , מלון דירות ארבעה כוכבים Apollonia Holiday Apartments - Serviced Hotel Apartments , דירת שלושה כוכבים Niki Court Holiday Apartments ודירת שלושה כוכבים Evitas House .

בין הדירות המומלצות בשולי העיר בסמוך לחופים ולקאטו ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Byreva Apartments , דירת שלושה כוכבים SUN JULZ Apartments on the Beach , מלון דירות שלושה כוכבים Pandream Hotel Apartments , דירת ארבעה כוכבים Resitour - Limnaria Gardens ומלון דירות שלושה כוכבים Paphos Gardens Holiday Resort .

בין הדירות המומלצות באזור חוף המגדלור ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Ariadne Apartments , מלון דירות שלושה כוכבים Princessa Vera Hotel Apartments , מלון דירות שלושה כוכבים Angela Holiday Apartments ומלון דירות Georgia Apartments .

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות בפאפוס

פאפוס, הינה אחת מעיירות החוף המבוקשות ביותר ללינה וחופשה בקרב מטיילים המגיעים מישראל. העיר מציעה מגוון רחב של אטרקציות מגוונות מצלילה לפארקי מים ושייט לאיים סמוכים. בנוסף, ישנן מספר טיסות ישירות מתל אביב לפאפוס, המקלות על ההגעה אליה. תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לפאפוס, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים דירה בניו יורק, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה ואת הקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא הפארק הארכיאוליגי (קאטו פאפוס – העיר התחתונה), אשר נמצא סמוך לחוף הים – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בפאפוס (אנו לא ממליצים לשהות בעיר עם רכב), למידע נוסף על השכרת רכב בפאפוס או השכרת רכב בקפריסין. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר למרכז התיירותי, האזור של קאטו פאפוס – העיר התחתונה, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות בפאפוס

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בפאפוס ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים The Palmiers באזור קאטו – העיר התחתונה, מלון דירות ארבעה כוכבים Downtown Park בבאזור בין החופים לעיר העתיקה, דירת ארבעה כוכבים Harma Traditional Boutique Suites, מלון דירות ארבעה כוכבים Rododafni Beach Apartments באזור חופי העיירה חלורקה ודירת שלושה כוכבים Harmony Seaview Apartments.
  • בפאפוס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בפאפוס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בפאפוס?

ניתחנו כ-700 אפשרויות לינה בפאפוס עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בפאפוס בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בפאפוס (למשל קאטו פאפוס- העיר התחתונה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com