סיור בזירת מלחמות השוורים - לאס וונטאס

הזמנת כרטיסים לסיור בזירת השוורים לאס וונטאס כולל הדרכה קולית

זירת לאס וונטאס היא בית למסורת הספרדית עתיקת השנים, והסיור בה נערך באופן עצמאי לחלוטין ובקצב שלכם. הסיור כולל הדרכת קולית שמספקת הסברים על הטקס של מלחמת השוורים אשר מקסים אומה שלמה כבר דורות.

הזמנת כרטיסים לסיור בזירת השוורים לאס וונטאס כולל הדרכה קולית

זירת לס ונטאס נפתחה ב-17 ביוני 1931, והיא נחשבת בעיני רבים לזירת מלחמות השוורים החשובה בעולם – מאז ועד היום הזירה מארחת מלחמות שוורים (מלבד הפסקה של כמה שנים במהלך מלחמת האזרחים הספרדית.).

הסיור בזירת מלחמות השוורים לאס וונטאס מספק הצצה קרובה אל אחד מסמלי התרבות של מדריד בפרט ושל ספרד בכלל. הסיור כולל מעבר בין הכיסאות מהם צופה הקהל במופע, כמו גם ביקור ביציע הכבוד הנשיאותי. משם תמשיכו אל כיוון רחבת הקרב, תזכו ממש לדרוך על החול בו נלחם לוחם השוורים בפר. כמובן שניתנת גם הצצה אל מאחורי הקלעים – היכן השוורים מוחזקים לפני הקרב, וגם אל המרפאה שאליה בסופו של יום מגיעים לוחמי השוורים.

**פרסומת**הכניסה לזירת השוורים לאס וונטאס
(צילום: Tiqets)
חשוב לדעת והמלצות

  • שימו לב – בעת הסיור לא מתקיימים קרבות. למעשה הסיור אינו מיועד לי שמעוניין לצפות בקרב, אלא למי שמעוניין ללמוד על המסורת, התרבות והמנהגים הספרדיים. בימים בהם מתקיים קרב הסיורים נסגרים מוקדם יותר. כרטיסים לקרבות יש לקנות בנפרד באתר (אנו החלטנו לא לספק לינק לקרבות ולא לקדם את הביקור בקרבות עצמם – מקווים שאתם מקבלים זאת בהבנה). הביקור במוזיאון מתאים לדעתינו לכל המשפחה גם למבקרים במדריד עם ילדים ואפילו לממ שבוחר לא להיכנס פנימה או לשלם את מחיר הכרטיס, שווה לעבור במקום ולראות את המבנה האדריכלי המפואר (מבנה הבנוי בסגנון ניאו-מורי שלא רואים הרבה ממנו במדריד).
  • שעות הפתיחה – בכל יום, 10:00-18:00. בחודשים מרץ עד אוקטובר מתקיימים קרבות בימי ראשון ולכן המקום פתוח לסיורים רק עד השעה 15:00.
  • ההדרכה הקולית זמינה בשפות ספרדית, אנגלית, צרפתית, איטלקית, רוסית, פורטוגזית, גרמנית וסינית.
  • אין צורך להדפיס את הכרטיסים, לאחר ביצוע ההזמנה – הורידו את הכרטיס לסמארטפון והציגו בכניסה.
  • כתובת: Plaza de Toros de Las Ventas, Calle de Alcalá, 237, 28028, מדריד, ספרד.
  • דרכי הגעה: אוטובוסים 12, 21, 38, 53, 106, 110, 146 עד לתחנת Ventas. או מטרו קו 2 (אדום) או קו 5 (ירוק) עד לתחנת Ventas. למשתמשים באוטובוס תיירים של מדריד, שימו לב, ישנם רק פעמים בודדות בכל יום שהאוטובוס הנל מגיע לאתר.

רכישת כרטיסים לאטרקציות שונות למתעניינים בהיסטוריה ותרבות מדריד

ביקורות של גולשים על האטרקציה:

  • משה: בקרנו במקום עם זוג + ילד ועשינו שימוש במדריך הקולי. נהנו ובעקר הבענו את התרבות של מלחמת השוורים.
  • XX:  האטרקציה בהחלט שווה ביקור עבורה הבנה של התרבות הייחודית הזו  ההסבר באודיו מפורט. ישנם שפע של הזדמנויות צילום. קל  להגיע לאתר באמצעות המטרו.
  • דניאל: אני לא ממש להוט על מלחמות שוורים בלשון המעטה. אני ללא ספק מהמתנגדים, אבל מבנה הזירה עצמו יוצא דופן. הבניין הוא ייחודי ומרשים, והסיור המודרך עובר דרך “תחנות” שונות בתוך המוזיאון, היציעים וזירת מלחמת השוורים. הוא עשיר במידע על ההיסטוריה והתרבות שבבסיס תופעת מלחמת השוורים. בתום הסיור, לא שיניתי את דעתי על מלחמת שוורים, אבל – לכל הפחות – התחלתי להבין למה הרבה אנשים רואים את זה כאומנות ומסורת תרבותית חשובה.
ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל