1. עמוד הבית
 2. »
 3. מדריד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. אטרקציות וסיורים מודרכים במדריד – סקירות מומחים
 6. »
 7. סיור בזירת מלחמות השוורים, לאס וונטאס, מדריד – כרטיסים בהנחה והמדריך המקיף ביותר בעברית | Bullring Tour

סיור בזירת מלחמות השוורים, לאס וונטאס, מדריד – כרטיסים בהנחה והמדריך המקיף ביותר בעברית | Bullring Tour

הזמנת כרטיסים לסיור בזירת השוורים לאס וונטאס כולל הדרכה קולית

זירת לאס וונטאס היא בית למסורת הספרדית עתיקת השנים, והסיור בה נערך באופן עצמאי לחלוטין ובקצב שלכם. הסיור כולל הדרכת קולית שמספקת הסברים על הטקס של מלחמת השוורים אשר מקסים אומה שלמה כבר דורות.

הזמנת כרטיסים לסיור בזירת השוורים לאס וונטאס כולל הדרכה קולית

זירת לס ונטאס נפתחה ב-17 ביוני 1931, והיא נחשבת בעיני רבים לזירת מלחמות השוורים החשובה בעולם – מאז ועד היום הזירה מארחת מלחמות שוורים (מלבד הפסקה של כמה שנים במהלך מלחמת האזרחים הספרדית.).

הסיור בזירת מלחמות השוורים לאס וונטאס מספק הצצה קרובה אל אחד מסמלי התרבות של מדריד בפרט ושל ספרד בכלל. הסיור כולל מעבר בין הכיסאות מהם צופה הקהל במופע, כמו גם ביקור ביציע הכבוד הנשיאותי. משם תמשיכו אל כיוון רחבת הקרב, תזכו ממש לדרוך על החול בו נלחם לוחם השוורים בפר. כמובן שניתנת גם הצצה אל מאחורי הקלעים – היכן השוורים מוחזקים לפני הקרב, וגם אל המרפאה שאליה בסופו של יום מגיעים לוחמי השוורים.
הכניסה לזירת השוורים לאס וונטאס
(צילום: Tiqets)

שאלות נפוצות על סיור בזירת מלחמות השוורים

הביקור בזירת מלחמות השוורים מתאים למי שמעוניין ללמוד על המסורת, התרבות והמנהגים הספרדיים ומתאים גם למשפחות עם ילדים. מידע נוסף על מדריד עם ילדים.

כדאי לקחת בחשבון כי בחודשים מרץ עד אוקטובר מתקיימים קרבות בימי ראשון ולכן המקום פתוח לסיורים רק עד השעה 15:00 (במקום עד 18:00).

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים לזירת מלחמות השוורים. ניתן לקנות כרטיסים מהאתר הרשמי של זירת מלחמות השוורים וניתן לקנות בקופות האתר, אך במקרים רבים זמינות הכרטיסים באתר הרשמי ובקופות נמוכה, ועל כן האפשרויות המומלצות על ידינו הן:
להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה.
להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם היכנסו לקישור הזה.

זירת מלחמות השוורים נמצאת יחסית בקרבת מקום לאתרים המרכזיים של מדריד לכן מומלץ לשלב את הביקור באתר יחד עם אתרים נוספים כגון: הארמון המלכותי של מדריד (Palacio Real De Madrid), פלאזה מאיור ( Plaza Mayor), פלאזה פורטל דה סול (Plaza Puerta Del Sol) ועוד.

כן יש כרטיסים המשלבים זירת מלחמות השוורים עם אטרקציות נוספות, למשל:
כרטיס המשלב זירת מלחמות השוורים ומופע פלמנקו, וכולל כניסה למוזיאון יחד עם מדריך. להזמנת הכרטיס עם הנחה של 5% לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה.

מומלץ להקדיש כשעתיים לביקור בזירת מלחמות השוורים.
חשוב לדעת והמלצות

 • שימו לב – בעת הסיור לא מתקיימים קרבות. למעשה הסיור אינו מיועד לי שמעוניין לצפות בקרב, אלא למי שמעוניין ללמוד על המסורת, התרבות והמנהגים הספרדיים. בימים בהם מתקיים קרב הסיורים נסגרים מוקדם יותר. כרטיסים לקרבות יש לקנות בנפרד באתר (אנו החלטנו לא לספק לינק לקרבות ולא לקדם את הביקור בקרבות עצמם – מקווים שאתם מקבלים זאת בהבנה). הביקור במוזיאון מתאים לדעתינו לכל המשפחה גם למבקרים במדריד עם ילדים ואפילו לממ שבוחר לא להיכנס פנימה או לשלם את מחיר הכרטיס, שווה לעבור במקום ולראות את המבנה האדריכלי המפואר (מבנה הבנוי בסגנון ניאו-מורי שלא רואים הרבה ממנו במדריד).
 • שעות הפתיחה – בכל יום, 10:00-18:00. בחודשים מרץ עד אוקטובר מתקיימים קרבות בימי ראשון ולכן המקום פתוח לסיורים רק עד השעה 15:00.
 • ההדרכה הקולית זמינה בשפות ספרדית, אנגלית, צרפתית, איטלקית, רוסית, פורטוגזית, גרמנית וסינית.
 • אין צורך להדפיס את הכרטיסים, לאחר ביצוע ההזמנה – הורידו את הכרטיס לסמארטפון והציגו בכניסה.
 • כתובת: Plaza de Toros de Las Ventas, Calle de Alcalá, 237, 28028, מדריד, ספרד.
 • דרכי הגעה: אוטובוסים 12, 21, 38, 53, 106, 110, 146 עד לתחנת Ventas. או מטרו קו 2 (אדום) או קו 5 (ירוק) עד לתחנת Ventas. למשתמשים באוטובוס תיירים של מדריד, שימו לב, ישנם רק פעמים בודדות בכל יום שהאוטובוס הנל מגיע לאתר.

רכישת כרטיסים לאטרקציות שונות למתעניינים בהיסטוריה ותרבות מדריד

ביקורות של גולשים על האטרקציה:

 • משה: בקרנו במקום עם זוג + ילד ועשינו שימוש במדריך הקולי. נהנו ובעקר הבענו את התרבות של מלחמת השוורים.
 • XX:  האטרקציה בהחלט שווה ביקור עבורה הבנה של התרבות הייחודית הזו  ההסבר באודיו מפורט. ישנם שפע של הזדמנויות צילום. קל  להגיע לאתר באמצעות המטרו.
 • דניאל: אני לא ממש להוט על מלחמות שוורים בלשון המעטה. אני ללא ספק מהמתנגדים, אבל מבנה הזירה עצמו יוצא דופן. הבניין הוא ייחודי ומרשים, והסיור המודרך עובר דרך “תחנות” שונות בתוך המוזיאון, היציעים וזירת מלחמת השוורים. הוא עשיר במידע על ההיסטוריה והתרבות שבבסיס תופעת מלחמת השוורים. בתום הסיור, לא שיניתי את דעתי על מלחמת שוורים, אבל – לכל הפחות – התחלתי להבין למה הרבה אנשים רואים את זה כאומנות ומסורת תרבותית חשובה.