סיורי אוכל ויין, מדריד

סיור יין וטאפאס במדריד

סצנת האוכל במדריד מתפתחת בשנים האחרונות ולכן תוכלו ליהנות משפע ומגוון מסעדות (ראה מסעדות במדריד). אך מעבר לבילוי במסעדות ישנה גם אפשרות של סיורי אוכל, חלקם כוללים אטרקציות נוספות כמו טעימות יין או סיור ברחובות העיר. נכון, מדובר על אופציה קצת יותר “תיירותית” אך שווה לנסות לפחות פעם אחת, בשביל החוויה.

סיור יין וטאפאס במדריד
סיור יין וטאפאס

סיור בשכונת איביזה שמדריד (מזרחית לפארק דל בואן רטירו). הסיור אורך כ3 שעות, במהלכן המדריך המקומי יספר לכם את היסטורית האזור ובין לבין תזכו לבקר בשלושה ברי-יין או בר-מסעדה. הסיור כולל טעימות של משקאות ומאכלים מקומיים, כמו גם ארוחה עם מנות מיוחדות ויצירתיות. המחיר כולל הכל. ההשתתפות מגיל 18 ומעלה.

סיור בשוק האוכל סן מיגל

הסיור מתבצע בשוק האוכל סן מיגל וכולל טעימות של שישה סוגים של יין דובדבנים, לצד שש מנות טאפאס המתאימות לסוג היין. הסיור מלווה בהדרכה קולית (זמינה באנגלית, רוסית, צרפתית, איטלקית ועוד), ואורכו כשעה. מומלץ כביקור ראשון בשוק, כדי לאזן את הנחיתה במקום המדהים הזה. ההשתתפות מגיל 18 ומעלה.

טאפאס גורמה וטעימות יין

הסיור מתבצע בעיר העתיקה של מדריד, רובו בהליכה ואורכו כשעתיים וחצי. הסיור כולל טעימות יין מקומי ומאכלים מקומיים. ניתן לצאת לסיור בצהריים (12:30) או בערב (19:30). ההשתתפות מגיל 24 ומעלה
טאפאסים וסיור לילי במדריד

סיור המתבצע ברחובות מדריד, ע”י מדריך מקומי שמכיר את כל הסודות שרק מקומיים אמיתיים מכירים לצד הסברים על ההיסטוריה, התרבות והמנהגים של המדרידאיים. הסיור כולל ביקור ב4 מסעדות וברים מקומיים. מחיר הסיור כולל טאפאס ומשקה במקום הראשון בו תבקרו, בשאר המקומות תוכלו לבחור אם וכמה לאכול ולשתות. הסיורים מתבצעים בקבוצות קטנות (עד 8 אנשים) ואורכים כ4 שעות.
ההשתתפות מגיל 17 ומעלה.

סיור יין וטאפאס

הסיור כולל ביקור ב4 ברי טאפאס בהם תטעמו יינות ספרדים ו10 סוגים שונים של מנות טאפאס. הסיור אורך כשלוש שעות, בקבוצות של עד 12 איש. לצמחונים שבינכם – קיים תפריט עשיר ולכן הסיור מאוד מומלץ למי שצמחוני או שומר כשרות. אין הגבלת גיל על השתתפות בסיור, אך טעימות היין מורשות רק לגילאי 18 ומעלה.

סיור יקבים (יום שלם)

ביקור בשלוש אחוזות יין נחשבות באזור מדריד (כ30 ק”מ מהעיר). הסיור כולל טעימות יין ומדריך צמוד. הסיור אורך יום שלם, כ8 שעות, ומתבצע בקבוצות של עד 19 אנשים.
שימו לב כי ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר.
אין הגבלת גיל על השתתפות בסיור, אך טעימות היין מורשות רק לגילאי 18 ומעלה.