מלונות מומלצים באתונה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות מומלצים באתונה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באתונה.

7 מלונות מומלצים באתונה

Electra Metropolis

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא בסמוך לכיכר סינטגמה המרכזית והמתויירת, מאזורי הלינה המבוקשים ביותר באתונה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Niche Hotel Athens

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בשכונת קוקאקי הקרובה לאזורים המתויריים של אתונה מצד אחד, אך מציעה לינה במחירים נוחים יותר מצד שני. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Stanley

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור מרוחק מעט מהעיר העתיקה בו ניתן למצוא אפשרויות לינה במחירים נמוכים יותר מאשר אזורים פופולאריים יותר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Urban Frame Hotel

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא באזור כיכר סינטגמה הפופולרית, לינה באזור זה תהיה לרוב זולה יותר מאשר ממש בסמוך לכיכר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Pallada Athens boutique rooms & apartments

זהו מלון אשר נמצא בשכונת פסירי הצעירה שמהווה מרכז לחיי הלילה באתונה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

BED in Athens

זהו מלון אשר נמצא בשכונת פסירי הצעירה שמהווה מרכז לחיי הלילה באתונה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Electra Palace Athens

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא באזור כיכר סינטגמה הפופולרית, לינה באזור זה תהיה לרוב זולה יותר מאשר ממש בסמוך לכיכר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות מומלצים באתונה

למשפחות המחפשות ללון באתונה אנו ממליצים להסתכל מלון חמישה כוכבים Electra Metropolis, מלון ארבעה כוכבים Amalia Hotel Athens ומלון חמישה כוכבים Athenaeum Intercontinental, an IHG Hotel המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון חמישה כוכבים Electra Palace Athens ומלון ארבעה כוכבים The Stanley המתאימים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים באתונה אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Niche Hotel Athens, מלון ארבעה כוכבים Holiday Inn Athens Attica Av, Airport W., an IHG Hotel ומלון ארבעה כוכבים NLH MONASTIRAKI - Neighborhood Lifestyle Hotels ומלון ארבעה כוכבים ibis Styles Athens Routes ומלון ארבעה כוכבים Ergon House שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאתונה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות באתונה מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים The Stanley שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון athensotel, מלון ארבעה כוכבים Hotel Lozenge, מלון Evripidou Suites ומלון Belle Epoque Suites שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה באתונה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים Athenaeum Intercontinental, an IHG Hotel, מלון ארבעה כוכבים The Gem Society Hotel, מלון Athens Manor Houses, מלון ארבעה כוכבים Hotel Lozenge ומלון Belle Epoque Suites שמגישים אוכל טבעוני.

בין המלונות המומלצים עבור דתיים ושומרי מסורת באתונה ניתן למצוא את מלון Pallada Athens boutique rooms & apartments, מלון ארבעה כוכבים Hotel Fresh, מלון חמישה כוכבים Grecotel Pallas Athena, מלון The Residence - Christokopidou Hotel & SPA ומלון Ederlezi Boutique Hotel שנמצאים בקרבת בית כנסת ומאפשרים כניסה לחדרים באמצעות מפתח רגיל. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין המלונות המומלצים בשכונת פסירי ניתן למצוא את מלון BED in Athens , מלון Pallada Athens boutique rooms & apartments , מלון שלושה כוכבים Arion Athens Hotel , מלון ארבעה כוכבים The Artisan Suites ומלון athensotel .

בין המלונות המומלצים באזור כיכר סינטגמה ניתן למצוא את מלון Athens Ivy Suites , מלון Belle Epoque Suites , מלון חמישה כוכבים Gatsby Athens , מלון ארבעה כוכבים Ergon House ומלון ארבעה כוכבים Hotel Lozenge .

בין המלונות המומלצים בשכונת מונסטיראקי ניתן למצוא את מלון Ederlezi Boutique Hotel , מלון L'Avventura Athens , מלון חמישה כוכבים Perianth Hotel , מלון A for Athens ומלון Athens Manor Houses .

בין המלונות המומלצים בשכונת קוקאקי ניתן למצוא את מלון Acropolis Stay , מלון חמישה כוכבים Coco-mat Athens BC , מלון ארבעה כוכבים Niche Hotel Athens , מלון שלושה כוכבים Acropolis View Hotel ומלון ארבעה כוכבים The Athens Gate Hotel .

בין המלונות המומלצים באזור האקרופוליס ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים The Gem Society Hotel , מלון ארבעה כוכבים Blend Hotel , מלון ארבעה כוכבים NLH MONASTIRAKI - Neighborhood Lifestyle Hotels , מלון Evripidou Suites ומלון חמישה כוכבים Grecotel Pallas Athena .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות מומלצים באתונה

אתונה, בירתה של יוון, הינה אחת הערים המפורסמות ביותר באירופה, ואחת האהובות על מטיילים ישראלים, בין אם לחופשה ארוכה או לחופשה של סוף שבוע. יש לאתונה הרבה מה להציע, מסמלי העיר כמו האקרופוליס או בניין האגורה העתיקה, ועד מוזיאונים כמו מוזיאון האקרופוליס. בהתאם למעמדה כאחד מהיעדים המתויירים ביוון ישנם מלונות רבים בעיר לבחירה, החל ממלונות יוקרתיים ועד אפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מלון באתונה, יש לציין שהעיר מחולקת לשכונת רבות, ולכל אחת מהן אופי שונה וייחודי, חלקן נפלאות למשפחות ובטוחות להפליא, ואחרות עדיפות לאלה שרוצים לראות ולחיות, או ללון, בצד המחוספס של העיר. על כן, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: כפי שנאמר, קחו בחשבון את השכונה בה נמצא המלון ואת הקרבה שלו לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא שכונת פלאקה – במידה ואתם מעדיפים מלונות שנמצאים במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו חדר כושר, בריכה או חנייה במלון במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב באתונה. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר טוב בהתאם לעונה בה אתם מתכננים את הטיול שלכם.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שהמלון יהיה קרוב יותר לאקרופוליס כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

איפה ללון באתונה?

כיכר סינגמטה

הכיכר המרכזית של אתונה שמושכת אליה את מירב תשומת הלב. בין אפשרויות הלינה המומלצות באזור ניתן למנות את: Polytimon, an Athenian neoclassical apartment, Chloe Boutique Apartments Metropolis וAthens Manor Houses. מומלץ לקרוא את העמוד המקיף שלנו: מלונות ודירות בכיכר סינגמטה

פלאקה השכונה המבוקשת והמוכרת של אתונה

פלאקה: פלאקה היא אחת השכונות העתיקות והציוריות ביותר באתונה, היא ממוקמת ממש מתחת לאקרופוליס. השהות בפלאקה תאפשר לכם לשקוע בהיסטוריה של העיר, עם הרחובות הצרים, המבנים הניאו-קלאסיים והטברנות היפות שמאפשרות לכם לחגוג כל הלילה. בנוסף מדובר באזור נעים ויוקרתי – כל אילו ביחד הופכים את הפלאקה לאחד האזורים הכי אהובים ללינה על ידי ישראלים. מומלץ לקרוא את העמוד המקיף שלנו מלונות ודירות בפלאקה.

יש באזור זה מגוון אפשרויות לינה מומלצות מסוגים שונים כמו: Acron Athens, Just Under Acropolis ו Acro&Polis

צריך לקחת בחשבון שהביקוש ללינה באזור זה גבוהה מאוד ויחסית יקרה, לכן מומלץ מאוד להזמין את הלינה מראש במיוחד בעונות התיירות (מי שחושש מהתחייבות, אפשר למצוא בלינק זה מגוון אופציות מצויינות ללינה בפלקה עם אפשרות ביטול, ולמי שרוצה לחסוך מעט במחיר אפשר למצוא בלינק מגוון הנחות ודילים לאופציות לינה אחרות בפלאקה).

הפלאקה היא אחד האזורים המבוקשים ביותר ללינה באתונההפלאקה היא אחד האזורים המבוקשים ביותר ללינה באתונה

מונאסטיראקי – האזור השוקק והפעיל

מונסטיראקי ממוקמת בסמוך לפלאקה, שכונה תוססת ושוקקת חיים המפורסמת בזכות שוק הפשפשים שלה, המציעה מגוון רחב של חנויות ודוכנים המוכרים הכל, החל מעתיקות ועד מזכרות. השהות כאן מספקת גישה נוחה לאתרים עתיקים כמו האגורה ומגדל הרוחות, וחיי הלילה תוססים ואוכל רחוב טעים.
יש באזור זה מגוון אפשרויות לינה מומלצות כמו: Muse Urban Suites, Suitas ו The Zillers Boutique Hotel

צריך לקחת בחשבון שהביקוש ללינה באזור זה גבוהה מאוד ויחסית יקרה, לכן מומלץ מאוד להזמין את הלינה מראש במיוחד בעונות התיירות (מי שחושש מהתחייבות, אפשר למצוא בלינק זה מגוון אופציות מצויינות ללינה במונסטיראקי עם אפשרות ביטול, ולמי שרוצה לחסוך מעט במחיר אפשר למצוא בלינק מגוון הנחות ודילים לאופציות לינה אחרות ברובע).

קולונאקי – למי שמחפש יוקרה

קולאונאקי (Kolonaki): אם אתם מחפשים חוויה יוקרתית יותר, שקול להישאר בקולונאקי. שכונה עשירה זו ידועה בבוטיקים היוקרתיים, בתי הקפה האופנתיים והאווירה המתוחכמת שלה. קולונקי היא בחירה מצוינת לקניות יוקרתיות, גלריות אמנות וברים אופנתיים.
יש באזור זה מגוון אפשרויות לינה מומלצות כמו: 33SolonosSuites, Luxurious apartment in Kolonakiו Elia Kolonaki Luxury Apartments

איפה פחות מומלץ ללון באתונה?

יש באתונה מספר אזורים בהם תרגישו פחות נוח ללון (למשל אזור כיכר אומניה, או איזור המוזיאון הארכיאולגי) – בגלל המהגרים, הזנות והסמים שיש ברחובות. נניח אזורים כמו מצד שני למי שנושאים אילו פחות מפריעים לו, אזורים אילו הם אופציה מעולה למצוא לינה במחיר זול בעיר.

מלונות עם חניה באתונה – למי שמגיע עם רכב פרטי

תיירים יגיעו לרוב לאתונה עם רכב שכור ללילה אחד או שניים, אז יחפשו מלונות או דירות עם חניה. לרוב אנו ממליצים על לינה לא במרכז במקרה כזה, אז אפשר למצוא חניה זולה או חינמים במקומות לינה כמו: Colors Hotel Athens,  Alter Athensו New Amaryllis Hotel. למי שרוצה לינה במרכז בכל זאת ולשלם את מחיר הפקקים והחניה כמו: The One Acropolis,  Altar Suites  וMEDLEY. 
המלצות על מלונות מומלצים באתונה

  • בין המלונות המומלצים הנוספים באתונה ניתן למנות את מלון Athens Ivy Suites באזור כיכר סינטגמה, מלון Ederlezi Boutique Hotel בשכונת מונסטיראקי, מלון Belle Epoque Suites באזור כיכר סינטגמה, מלון Acropolis Stay בשכונת קוקאקי ומלון חמישה כוכבים Gatsby Athens באזור כיכר סינטגמה.
  • באתונה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באתונה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים באתונה?

ניתחנו כ-6,200 אפשרויות לינה באתונה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את המלונות המומלצים ביותר באתונה בדקנו אילו מלונות מתאימים לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים באתונה (למשל שכונת פלאקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את המלון המתאים לכם ביותר.

Booking.com