מלונות ודירות באזור כיכר סינטגמה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות באזור כיכר סינטגמה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באתונה.

7 מקומות לינה מומלצים באזור כיכר סינטגמה

Polytimon, an Athenian neoclassical apartment

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור כיכר סינטגמה הפופולרית, לינה באזור זה תהיה לרוב זולה יותר מאשר ממש בסמוך לכיכר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Ergon House

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור כיכר סינטגמה הפופולרית, לינה באזור זה תהיה לרוב זולה יותר מאשר ממש בסמוך לכיכר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Chloe Boutique Apartments Metropolis

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בסמוך לכיכר סינטגמה המרכזית והמתויירת, מאזורי הלינה המבוקשים ביותר באתונה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מרפסת ומכונת כביסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Athens Manor Houses

זהו מלון אשר נמצא בשכונת מונסטיראקי המרכזית והצבעונית, המחזיקה בה אטרקציות תיירותיות רבות כולל שוק פשפשים גדול. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Athens Ivy Suites

זהו מלון אשר נמצא באזור כיכר סינטגמה הפופולרית, לינה באזור זה תהיה לרוב זולה יותר מאשר ממש בסמוך לכיכר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Boutique Central Apartments Acropolis View

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות בשכונת מונסטיראקי המרכזית והצבעונית, המחזיקה בה אטרקציות תיירותיות רבות כולל שוק פשפשים גדול. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Athens Cypria Hotel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור כיכר סינטגמה הפופולרית, לינה באזור זה תהיה לרוב זולה יותר מאשר ממש בסמוך לכיכר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות באזור כיכר סינטגמה

למשפחות המחפשות ללון באזור סינטגמה אנו ממליצים להסתכל דירת ארבעה כוכבים Polytimon, an Athenian neoclassical apartment המתאים למשפחות עד 11 נפשות, דירות ארבעה כוכבים Boutique Central Apartments Acropolis View ומלון דירות ארבעה כוכבים Karitsi Place המתאימים למשפחות עד 7 נפשות, דירת ארבעה כוכבים Chloe Boutique Apartments Metropolis המתאים למשפחות עד 10 נפשות ומלון דירות ארבעה כוכבים Heritage Boutique Apartments המתאים למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים באזור סינטגמה אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Ergon House שיש בו גם חניית נכים ומלון ארבעה כוכבים Athens Cypria Hotel, מלון ארבעה כוכבים Elia Ermou Athens Hotel, מלון חמישה כוכבים Perianth Hotel ומלון ארבעה כוכבים Astor Hotel . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאזור סינטגמה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה באזור סינטגמה מומלץ להסתכל על דירת ארבעה כוכבים Chloe Boutique Apartments Metropolis, מלון דירות ארבעה כוכבים Karitsi Place, דירות ארבעה כוכבים Boutique Central Apartments Acropolis View, דירת ארבעה כוכבים A Short Walk to Syntagma and Plaka by Athenian Homes ודירות שלושה כוכבים Loft שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה באזור סינטגמה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון Athens Manor Houses, מלון ארבעה כוכבים Hotel Lozenge, מלון Belle Epoque Suites, מלון The Marblous Athens ומלון חמישה כוכבים Athens Capital Center Hotel - MGallery Collection שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לכיכר סינטגמה ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים CosmosDome. Best view in the heart of Athens! , מלון דירות ארבעה כוכבים Ethereal Athεns , בית הארחה ארבעה כוכבים Voulis Attico Rooms & Apartments , דירות ארבעה כוכבים The Athenians Modern Apartments ומלון דירות ארבעה כוכבים The Athenians Art Apartments .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות באזור כיכר סינטגמה

כיכר סינטגמה היא אחד מהאזורים המרכזיים והמועדפים ללינה על ידי מרבית התיירים שמגיעים לאתונה, שהיא אחד מהיעדים הפופולארים והאהובים ביוון. כיכר סינטגמה ידועה לא רק בשל חיי הלילה השוקקים שבה, אלא גם בשל שילוב אדריכלות ניאו קלאסית ומודרנית, והיותה מרכז התחבורה הראשי, ואיזור הקניות העיקרי של העיר. ישנן אפשרויות לינה רבות בכיכר סינטגמה, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. הלינה בכיכר סינטגמה מאפשרת לכם להיות קרובים למרבית המקומות המרכזיים בעבור תיירים בעיר, ויש באזור זה מסעדות רבות, אטרקציות ותחבורה ציבורית נוחה. לצד כל היתרונות הללו יש לקחת בחשבון שאזור זה הומה יחסית לאזורים אחרים באתונה ולכן גם רועש יותר. כמו כן, לינה אזור זה לרוב יקרה יותר בהשוואה ללינה במלון או דירה ברמה דומה באזורים פחות מרכזיים.
כאשר מחפשים מקום לינה בכיכר סינטגמה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: כיכר סינטגמה נחשבת למיקום המרכזי ביותר באתונה בזכות היותו מרכז תחבורה ידוע באתונה ובשל קרבתו לאתרים המרכזיים של העיר. על כן, יש לקחת בחשבון שהוא סואן ביום ובחלק רב משעות הלילה, ואת קרבתו לאזורים מפוקפקים בעיר.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים ושירותים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה. בנוסף, כדאי לב שיש אפשרות לשלוט במיזוג אוויר. למתכננים לשכור רכב באתונה או שכבר הגיעו לאתונה עם רכב שכור, חשוב לדעת שההתניידות עם רכב באיזור מרכזי כמו כיכר סינטגמה לרוב מסובכת יותר. אבל אם בכל זאת חשקה נפשכם להתמקם בכיכר הידועה בעיר עם רכב כדאי לבדוק שמקום הלינה מציע לכם חניה כחלק מהשהות.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים, הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לאתונה ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רחבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה בהשוואה לאפשרויות לינה אחרות ביעד. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו. הבחירה ללון במיקום מרכזי כמו כיכר סינטגמה יכולה להוביל לפשרות על מחיר גבוה יותר על לינה או ירידה ברמת השירותים שתקבלו. למי שחשוב לחסוך בעלויות הלינה אך לשמור על רמת אירוח גבוה, כדאי לשקול לאזורים מרוחקים יותר.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות באזור כיכר סינטגמה

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באזור סינטגמה ניתן למנות את דירת ארבעה כוכבים J&A Luxury Residence בשכונת מונסטיראקי, דירת ארבעה כוכבים Acropolis View Penthouse באזור כיכר סינטגמה, דירות ארבעה כוכבים Living near Acropolis by Sylvia Staikou באזור כיכר סינטגמה, דירות ארבעה כוכבים La Maison Athenes באזור האקרופוליס ודירת ארבעה כוכבים CosmosDome. Best view in the heart of Athens! בסמוך לכיכר סינטגמה.
  • באתונה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באתונה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים באתונה?

ניתחנו כ-6,200 אפשרויות לינה באתונה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר באתונה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים באתונה (למשל הפרלמנט היווני) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com