דירות באיסטנבול – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות באיסטנבול - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באיסטנבול.

7 דירות מומלצות באיסטנבול

BayMari Suites Florya Istanbul

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות באזור שדה התעופה הבינלאומי של איסטנבול, הנמצא ממש בתוך העיר, בחלקה האירופאי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Taxim Suites Residences Istanbul

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בשכונת טאקסים (Taksim) המרכזית וההומה, מלאת חיי לילה, מסעדות, גלריות ומוזאונים. דרכה עובר רחוב איסטקלאל המפורסם. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ואחסון מטען. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Walton Gardens Pera

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בשכונת טאקסים (Taksim) המרכזית וההומה, מלאת חיי לילה, מסעדות, גלריות ומוזאונים. דרכה עובר רחוב איסטקלאל המפורסם. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Neta Residence

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות באיסטנבול. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, חדרים אטומים לרעש ואחסון מטען. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Element Garden

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בשכונת טאקסים (Taksim) המרכזית וההומה, מלאת חיי לילה, מסעדות, גלריות ומוזאונים. דרכה עובר רחוב איסטקלאל המפורסם. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Walton Residence Sisli

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באיסטנבול. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Fraser Place Anthill Istanbul

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות ברובע ביוגלי (beyoglu) שנמצא בצד האירופאי של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות באיסטנבול

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים באיסטנבול אפשר למנות את מלון דירות Taxim Suites Residences Istanbul שיש בו גם חניית נכים ודירות ארבעה כוכבים Neta Residence, מלון דירות ארבעה כוכבים Element Garden, מלון דירות ארבעה כוכבים Walton Gardens Pera ומלון דירות ארבעה כוכבים Element Residence . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאיסטנבול ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות באיסטנבול מומלץ להסתכל על דירות ארבעה כוכבים BayMari Suites Florya Istanbul שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן, מלון דירות ארבעה כוכבים Element Garden ומלון דירות ארבעה כוכבים Walton Gardens Pera שמציעים אזורים המיועדים לעישון וגן ודירות ארבעה כוכבים MySuite Istanbul Cihangir שמציע מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה באיסטנבול כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Walton Gardens Pera ומלון דירות ארבעה כוכבים Walton Residence Sisli שמגישים אוכל טבעוני.

בין הדירות המומלצות באזור שדה התעופה ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים BayMari Suites Florya Istanbul .

בין הדירות המומלצות ברובע ביוגלי ניתן למצוא את דירות חמישה כוכבים Fraser Place Anthill Istanbul .

בין הדירות המומלצות בשכונת טאקסים ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Element Garden , מלון דירות ארבעה כוכבים Walton Gardens Pera , מלון דירות ארבעה כוכבים Element Residence , דירות ארבעה כוכבים MySuite Istanbul Cihangir ומלון דירות Taxim Suites Residences Istanbul .

בין הדירות המומלצות בשכונת סיסלי ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Benesta Residence by NewInn .

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות באיסטנבול

איסטנבול היא ללא ספק אחת מהערים המפורסמות ביותר בעולם, ואין שני לייחודויות המצויה בה. ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לאיסטנבול, המאפשרות לישראלים להגיע בקלות לעיר העוצמתית המהווה מעבר בין אירופה לאסיה. יש לאיסטנבול שפע פעילויות ואתרים תרבותיים והיסטוריים, החל ממונומנטים שהפכו לסמלי העיר כמו המסגד הכחול, האגייה סופיה או מגדל גלאטה, דרך כמה מהמוזיאונים הנחשבים לטובים כמו המוזיאון המודרני החדש, ועד למוזיאון הארכיאולוגי. תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לאיסטנבול, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים דירה בניו יורק, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה ואת הקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא הצד האירופאי, האזור של שכונת טאקסים במרכז העיר – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב באיסטנבול (אנו לא ממליצים לשהות בעיר עם רכב), לחצו כאן כדי לקרוא על השכרת רכב באיסטנבול. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר למרכז התיירותי, האזור של ההאגיה סופיה למשל, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות באיסטנבול

  • בין הדירות המומלצות הנוספות באיסטנבול ניתן למנות את דירות חמישה כוכבים Fraser Place Anthill Istanbul ברובע ביוגלי, מלון דירות ארבעה כוכבים Element Residence בשכונת טאקסים, דירות ארבעה כוכבים Roya Nova Residence by NewInn, דירות ארבעה כוכבים MySuite Istanbul Cihangir בשכונת טאקסים ודירות ארבעה כוכבים Benesta Residence by NewInn בשכונת סיסלי.
  • באיסטנבול יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באיסטנבול.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות באיסטנבול?

ניתחנו כ-6,800 אפשרויות לינה ב עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את הדירות הטובות ביותר ב בדקנו אילו דירות מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים ב (למשל כיכר טאקסים) ובחנו אילו מהן זוכות לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את הדירה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com