– אוטובוס מנמל התעופה לברצלונה – אירובוס הדרך הפופלארית להגיע לעיר

הזמנת כרטיסים לאירבוס בהנחה (קוד קופון HAKO 5)

אוטובוס האירובוס (Aerobus) הוא אוטובוס המותאם במיוחד למגיעים משדה התעופה של ברצלונה אל ברצלונה ולהפך, עם מקום מרווח בפנים המותאם במיוחד למזוודות. זוהי דרך נוחה, מהירה וזולה להגיע אל מרכז העיר מנמל התעופה, וממרכז ברצלונה חזרה אל נמל התעופה.

על האוטובוס אינטרנט אלחוטי חינם ושקעי USB להטענת הפלאפונים. האוטובוס עובר ב-3 תחנות בלבד כך שזמן הנסיעה הוא רק 35 דקות. האוטובוסים נגישים לכסאות גלגלים.

הזמנת כרטיסים לאירבוס בהנחה (קוד קופון HAKO 5)

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.
לאוטובוס שני קווים- קו A1 מגיע אל ומטרמינל 1, וקו A2 אל ומטרמינל 2. שני הקווים יוצאים אל נמל התעופה בכל ימות השבוע החל מהשעה 5:00 ועד 1:05, ומהטרמינל בנמל התעופה מהשעה 5:35 ועד השעה 1:00.

תחנת האוטובוס בטרמינל 2 בנמל התעופה (תמונת מקור)

התחנות בברצלונה מהן יוצאים אל נמל התעופה הן: כיכר קטלוניה (מרכזית ומוכרת מאוד), Sepúlveda-Urgell וכיכר אספניה. התחנות אליהן מגיעים מנמל התעופה אל ברצלונה הן: כיכר אספניה, Gran Vía-Urgell ו-Pl. Universitat.

האירובוס בכיכר קטלוניה ליד הקורט אינגלז (תמונת מקור)
המלצות "הכל על"

  • ככל הידוע לנו אין הגבלה על מספר מזוודות באוטובוס, בניגוד לשירות ההסעות מנמל התעופה בו כל נוסע רשאי להביא עימו תיק יד ומזוודה אחת בלבד, וכל מזוודה נוספת גורתת תשלום נוסף.
  • האירובוס יוצא משתלם לנוסעים יחידים, לזוגות ושלשות. לקבוצות ולמשפחות המבקרות בברצלונה דווקא ההסעות הופכות להיות משתלמות כלכלית. כתבנו על הנושא גם בעמוד הבא: הסעות משדה התעופה של ברצלונה.
  • הלינה באזור תחנות ההורדה לברצלונה היא מבוקשת וכדאית, כדאי לבדוק את המידע שכתבנו בעמודים הרלוונטיים הבאים: מלונות ברובע הגותימלונות ליד כיכר קטלוניהמלונות בראמבלס ומלונות ליד כיכר אספניה.
  • הכרטיס הוא כרטיס אלקטרוני שניתן להציג בסמארטפון בלי צורך להדפיס. רק שימו לב שנשארת לכם מספיק סוללה בנחיתה כדי להציג אותו… כמו כן, אם הזמנת נסיעה הלוך חזור, כרטיס החזור ינתן לכם בהצגתכם את הכרטיס הלוך. יש לשמור את כרטיס החזור שינתן לכם ולא לאבדו, שכן חדש לא יונפק לכם.
  • כמו כן יש לשים לב גם שכרטיסי חזור תקפים רק במשך 15 יום מהשימוש הראשון בכרטיס ההלוך, לכן קניית כרטיס הלוך חזור לא תקפה או כדאית למי שממש מפנק את עצמו ומגיע לברצלונה ליותר מ-15 ימים.

מפה

[wpgmza id=”23″ mashup=true mashup_ids=”23,1″ parent_id=”23″ cat=”21″ zoom=”11″]