חווית גאודי, ברצלונה – כרטיסים בהנחה והמדריך המקיף ביותר בעברית

הזמנת כרטיסים לחווית גאודי

בסוף המאה ה-19 החל להתפתח סגנון אדריכלות חדש בעיר ברצלונה. סגנון ה”מודרניסטה“, תת-סגנון קטלוני של תנועת ה”אר-נובו” הצרפתית. סגנון המודרניסטה, שהיה למעשה שילוב של אמנות מודרנית עם מוטיבים גותיים כלל אמנים קטלונים רבים, אך מהר מאוד הפך להיות מקושר דווקא לאנטוני גאודי והמבנים שלו הפכו להיות הסמל של ברצלונה. סגרדה פמיליה (Sagrada Familia) קאסה באליו (בית העצמות Casa Batlló) לה פדררה – קאסה מילה (La Pedrera – Casa Mila) ופארק גואל (Parc Güell) הם בין אתרי התיירותהפופולריים ביותר של ברצלונה.

הזמנת כרטיסים לחווית גאודי

עדכון חורף 2024

זוהי העונה הרגועה ביותר בברצלונה ומספר התיירים שמגיעים לחופשה נמוך. הדבר מורגש גם באטרקציות הפופולאריות ביותר וביתר שאת כאשר מגיעים אל חווית גאודי, לרוב לא תתיקלו בתור בכניסה או לרכישת הכרטיסים. במידה ואתם יודעים בדיוק מתי תרצו להגיע כדאי להזמין כרטיסים מראש - כך גם תוכלו למצוא הנחות לפעמים וגם תוכלו פשוט להיכנס כשתגיעו. להזמנת כרטיסים מראש לחווית גאודי: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם

חווית גאודי (Gaudí Experience) משתמשת בטכנולוגיות חדשות של 4D כדי להעביר את ההיסטוריה של גאודי ויצירותיו בצורה המוחשית והמעניינת ביותר. מסכי ענק, כיסאות זזים ומערכת שמע שהופכת את הכל למציאותי הרבה יותר ומאפשרת הצצה אל ההיסטוריה של חייו ופועלו של האדריכל הגדול. תזכו לראות לא רק את היצירות הגדולות, אלא גם תכניות ושרטוטים שלא יצאו לפועל, ובכך לקבל הצצה לראש של גאודי ולהבין את מחשבותיו. החוויה מחולקת לשני חלקים – החלק הראשון הוא חווית ה 4D שאורך כ-10 דקות, והחלק השני שאורך כ-20 דקות הוא תערוכה
Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

הצצה אל חווית גאודי

כרטיסים לאטרקציות נוספות לילדים ומשפחות בברצלונה
המלצות של הכל על לחווית גאודי

  • אתר זה כלול ברשימת האתרים של כרטיס האטרקציות המשולב של ברצלונה - iVenture Card. אם הנכם מתכננים לבקר באתר ובאתרי נוספים ברשימה, מומלץ לבדוק האם הכרטיס הזה כדאי לכם. למידע נוסף ראו כרטיס האטרקציות של ברצלונה.
  • גם כרטיס גאודי פאס כולל את חווית גאודי לצד 2 אטרקציות גאודי נוספות, כדאי לבדוק גם אותו.
  • מומלץ לבקר במקום לאחר ביקור בפארק גואל, גם בגלל הקרבה הפיזית, וגם מכיוון שחלק גדול מוקדש למקום ותוכלו לראות איך הדברים שראיתם במציאות התחילו.
  • אין צורך להדפיס את הכרטיסים, רק הורידו לסמארטפון שלכם והציגו בכניסה.
  • סיור מתחיל כל 30 דקות ונמשך 30 דקות. שעות הפתיחה באוקטובר עד מרץ 10:30-17:00. ובאפריל עד ספטמבר 10:30-19:00.
  • התערוכה נגישה לחלוטין לבעלי קשיי ניידות הנעזרים בכיסא גלגלים (למידע נוסף על ברצלונה נגישות לנכים).
  • דרכי הגעה: אוטובוס קווים 24 או 92 (המטרו הוא לא אופציה טובה מכיוון שהתחנה רחוקה ודורשת עלייה די תלולה) תחנת האוטובוס נמצאת ממש בכניסה לפארק גואל.
  • למי שמעוניין ללמוד עוד על גאודי מומלץ לבדוק גם את מרכז התערוכות של גאודי (The Gaudí Exhibition Center) ולגלות את קאסה מילה בלילה (Gaudi’s Pedrera: Night Show).

מפה

[wpgmza id=”1″ cat=”1″ marker=”38″ zoom=”13″]