ברצלונה פאס | The Barcelona Pass

הזמנת כרטיס ברצלונה פאס

ברצלונה פאס (The Barcelona Pass) הוא כרטיס משולב המעניק כניסה לסגרדה פמיליה ולפארק גואל, 2 מהאתרים המרכזיים ביותר בעיר. בנוסף מעניק הכרטיס את האפשרות לעלות לאוטובוס התיירים בברצלונה למשך יום אחד או יומיים, והוא נותן גישה למדריך קולי באנגלית על העיר והטבה של 10% הנחה בהזמנת כרטיסים לאתרים בעיר באתר Tiqets. את הכרטיס מקבלים למייל וניתן להציגו בסמארטפון באתרים הכלולים בכרטיס.

הזמנת כרטיס ברצלונה פאס

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

אפשר להתייעץ איתנו באופן אישי לפני הזמנה (על ידי הכנסת פרטים בטופס מתחת)
אנו מייעצים לכם לנצל שירות זה, מפני שיש תיירים שהכרטיס הוא מצויין עבורם וישנם כאלו שהכרטיס בשבילם הוא בזבוז כסף.

 

מה כרטיס ברצלונה פאס כולל?

האתרים שכלולים בכרטיס:

הנחה ייחודית למחזיקי הכרטיס:

מי שרוכש את ברצלונה פאס מקבל למייל את הכרטיס האלקטרוני שלו ובנוסף קוד הנחה ייחודי אשר מעניק הנחה של 10% לכל האתרים והאטרקציות שמוצעות באתר Tiqets. ניתן לממש את ההטבה בעבור עד 5 אתרים ואטרקציות.

הסגרדה פמיליה (צילום: tiqets)
למי כרטיס ברצלונה פאס מתאים?

כרטיס ברצלונה פאס הינו כרטיס משולב המתאים לכלל התיירים המגיעים לעיר. הכרטיס מקנה כניסה לשני האתרים המרכזיים של העיר ומקנה הנחה לאתרים ואטרקציות נוספות.
באופן כללי מומלץ לתכנן קודם באיזה אתרים תרצו לבקר בעיר, לאחר מכן לבדוק האם הם כלולים בהנחות של הכרטיס וכך להחליט האם להזמינו או לא.

האם הכרטיס משתלם?

במידה והינכם מעוניינים להיכנס לכל האתרים שהכרטיס מציע, תגלו כי על פניו הכרטיס אינו משתלם

עלות כניסה לסגרדה פמיליה הינה 33.8€
עלות כניסה לפארק גואל הינה 13.5€
עלות כרטיס לאוטובוס התיירים הינו 30€, למשך יום אחד

העלות של כלל האתרים בנפרד הינה 77.3€, ועלות הכרטיס המשולב היא 86.5€. עם זאת, כדאי לציין כי לעיתים ישנה הנחה על כרטיס ברצלונה פאס ובכך הוא יצא משתלם יותר מאשר לקנות כרטיס כניסה בנפרד לכל אתר. בנוסף הכרטיס מקנה כאמור הנחה של 10% להזמנת כרטיסים נוספים דרך האתר, כך שהוא יוביל לחסכון בעלות הכללית של האטרקציות. כמו כן הכרטיס כולל מדריך קולי באנגלית על ברצלונה בכלל וסיור קולי בפארק גואל, גם האו באנגלית.

כל המחירים המצוינים לעיל הם נכונים לשנת 2022. היות והצעות ומחירים משתנים עם הזמן (לא תדיר אך קורה, ומדי פעם יש גם הצעות ייחודיות למחירים נמוכים יותר) אנו מציעים לכם תמיד לבצע בעצמכם את הבדיקה העדכנית ולבחון את כדאיות הכרטיס אל מול המחירים של האתרים הכלולים בכרטיס.

הזמנת כרטיסי הנחות משולבים בברצלונה
המלצות הכל על לכרטיס ברצלונה פאס