1. עמוד הבית
 2. »
 3. בולגריה 2022 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. מחוז בורגס
 6. »
 7. כל מה שצריך לדעת לפני שמבקרים בסאני ביץ’

כל מה שצריך לדעת לפני שמבקרים בסאני ביץ' | Sunny Beach

ריזורט המסיבות והכיף של בולגריה.

מידע כללי על סאני ביץ'

סאני ביץ’ היא הריזורט המרכזי במחוז בורגס ואהובה במיוחד על ידי צעירים ומי שמגיע לבולגריה לחופשה של חיי לילה, מסיבות ואטרקציות אקסטרים ימיות. למעשה זהו הריזורט הגדול ביותר בבולגריה כולה, בסאני ביץ’ יש בערך 500 מלונות, אשר בשיא עונת התיירות – בקיץ – מלאים עד אפס מקום. ניתן לומר כי כמעט כל מי שטס לחופשה בבורגס בעצם טס לחופשה בסאני ביץ’ ורק עובר בשדה התעופה של בורגס או מגיע לעיר בורגס כדי לנצל את המחירים הנמוכים בבולגריה לשופינג משתלם. סאני ביץ’ מפורסמת בזכות החופים הזהובים שלה, מגוון האטרקציות הרחב וחיי הלילה. חופשה בסאני ביץ’ מתאימה למי שרוצה להיות במרכז ההמולה התיירותית. באזור המדרחוב, הטיילת והחופים יש מסעדות וברים רבים כמו גם מועדונים ומסיבות. למרות שסאני ביץ’. פונה בעיקר לצעירים בהחלט אפשר למצוא בה מלון גם לחופשה משפחתית, באזורים המעט יותר מרוחקים מהמדרחוב והטיילת למשל.

חופי סאני ביץ' (צילום: צילום מקורי)חופי סאני ביץ’ (צילום: צילום מקורי, רישיון)

מה עושים בסאני ביץ'

בסאני ביץ’ לא תמצאו את עצמכם משועממים. יש מגוון הצעות לספורט ימי – אקסטרימי יותר או פחות, שייט בים השחור ואף פארק המים אקשן אקווה פארק. חופי הים של סאני ביץ’ זכו ליות מוכרים כחופי דגל כחול – אות בינלאומית הניתנת לחופים העומדים בדרגה הגבוהה ביותר של ניקיון החוף והמים, זהו החוף הראשון בבולגריה שהוכר כחוף דגל כחול. בסמוך לסאני ביץ’ – ממש בהמשך לטיילת לאורך החוף – נמצאת עיירת הדייגים נסבר, שלא כדאי להחמיץ. מעבר לעיר העתיקה של נסבר, יש בעיירה שני פארקי מים, אקווה פארק נסבר שהוא הפארק עם מגוון מגלשות המים והאטרקציות הגדול ביותר בכל אירופה, ופארק המים שודדי הקאריביים שהוא פארק קטן בהרבה המתאים בעיקר לילדים הקטנים יותר. מהאזור של נסבר וסאני ביץ’ ניתן לצאת לשייט בים השחור או לצאת לטיולי ג’יפים וטיולי טרקטורונים. בנוסף לכל אלו, למי שחובב את הז’אנר יש בסאני ביץ’ גם קזינו בו תוכלו לנסות את מזלכם.

המדרחוב של סאני ביץ' (צילום: צילום מקורי)המדרחוב של סאני ביץ’ (צילום: צילום מקורי, רישיון)המלצות "הכל על" לסאני ביץ'

 • דרך ההגעה המומלצת לסאני ביץ’ היא באמצעות רכב פרטי או שאטלים של בתי המלון הגדולים.
 • מאחר וסאני ביץ’ היא בראש וראשונה ריזורט תיירות היא פעילה ותוססת בעונת התיירות בלבד – בין החודשים מאי לאוקטובר. בשאר חודשי השנה המקום שומם ומרבית העסקים סגורים.
 • סאני ביץ’ היא יעד אהוב מאוד על הישראלים, ויש שם מודעות לכל נושא הכשרות. יש בריזורט בית חב”ד אשר נערכות בו סעודות שבת ותפילות בעונות התיירות, ויש מספר מסעדות שטוענות שהן כשרות, אך למי שהנושא חשוב לו כדאי להגיע ערוכים כבר מהארץ מאחר ואין במקום סופר המוכר מוצרים כשרים.
 • סאני ביץ’ היא מקום נהדר למי שחפש חופשה עם הרבה פעילויות אקסטרים. בריזורט יש כמעט את כל הפעילוות שתוכלו לדמיין, גם מבחינת ספורט ימי וגם מבחינת טיולי ג’יפים, טרקטורונים ועוד.
 • סאני ביץ’ היא יעד פופולארי מאוד בקרב צעירים, לא רק מישראל אלא גם מרחבי בולגריה ושאר מדינות מזרח אירופה והבלקן. בזכות המסיבות והברים התוססים שלה תמיד יהיה לצעירים מה לעשות בה, מועדון אהוב על ידי תיירים רבים הוא מועדון הקקאו שנמצא ממש על החוף.

מידע שימושי על סאני ביץ'

מאחר וסאני ביץ’ הינה ריזורט כה מרכזי ניתן להגיע עליה גם באופן פרטי – בין אם באמצעות שאטלים של המלונות, רכב פרטי או רכב שכור – אך יש אליה גם תחבורה ציבורית מהערים הגדולות בבולגריה. ניתן להגיע אליה באמצעות אוטובוס (שימו לב כי התחבורה הציבורית בבולגריה פחות מוצלחת והנסיעה בתחבורה הציבורית תהיה זולה יותר אבל עלולה לקחת זמן רב מאוד).
למגיעים עם רכב – הכביש המוביל לסאני ביץ’ הינו כביש 909.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב