לינה למשפחות באורלנדו – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות באורלנדו - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באורלנדו.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות באורלנדו

Great Condo Incredible Location

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לאורלנדו מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור אינטרנשיונל דרייב שהינו מאזורי הלינה הפופולארים ביותר בקרב מי שמגיע לפארקים של אורלנדו. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Residence Inn by Marriott Orlando at FLAMINGO CROSSINGS Town Center

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לאורלנדו מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון אשר נמצא באורלנדו. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Bryan’s Spanish Cove

מבין מקומות הלינה באורלנדו, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באורלנדו. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Hampton Inn & Suites Orlando/Downtown South – Medical Center

⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה באורלנדו בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא בדאון טאון אורלנדו אשר נמצא בעיר עצמה ומרוחק מעט מהפארקים הרבים. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Like at home

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות באורלנדו, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה בריכה פרטית, מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור אינטרנשיונל דרייב שהינו מאזורי הלינה הפופולארים ביותר בקרב מי שמגיע לפארקים של אורלנדו. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Hyatt Regency Orlando International Airport Hotel

⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לאורלנדו מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה ומעלית. מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באזור שדה התעופה שהלינה בו מתאימה למי שרוצה להגיע בנוחות אל או משדה התעופה למלון בשל טיסה בשעה מאורחת. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Tru By Hilton Orlando Convention Center

⭐⭐⭐
מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לאורלנדו מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה, משחקי לוח ופאזלים ואזור משחקים פנימי. מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא באזור אינטרנשיונל דרייב שהינו מאזורי הלינה הפופולארים ביותר בקרב מי שמגיע לפארקים של אורלנדו. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות באורלנדו

מבין הדירות המתאימות למשפחות באורלנדו אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות Beautiful Condo Near Disney World המתאים למשפחות עד 6 נפשות, דירת ארבעה כוכבים DISNEY PARKS- International Dr - Orlando Luxury Condominium- Fully Equipped - 3bed and 2 bath- המתאים למשפחות עד 8 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Sonder at The Point המתאים למשפחות עד 8 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים STUNNING CONDO NEAR UNIVERSAL STUDIOS המתאים למשפחות עד 8 נפשות ומלון דירות שלושה כוכבים Silver Lake Resort by Capital Vacations המתאים למשפחות עד 7 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב באורלנדו או להגיע לאורלנדו עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון דירות Great Condo Incredible Location (חניה ציבורית במקום בחינם), מלון Residence Inn by Marriott Orlando at FLAMINGO CROSSINGS Town Center ומלון שלושה כוכבים Fairfield by Marriott Inn and Suites Orlando at FLAMINGO CROSSINGS® Town Center (חניה פרטית במקום במחיר של 10$ לכל יום) ובתי נופש ארבעה כוכבים Formosa Valley Resort by UNE Homes ובתי נופש ארבעה כוכבים Orlando Resort Rentals at Universal Boulevard (חניה פרטית במקום בחינם).

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות באורלנדו ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות Great Condo Incredible Location המתאים למשפחות עד 6 נפשות, בתי נופש Orlando Resort Rentals at Universal Boulevard המתאים למשפחות עד 8 נפשות, מלון Hyatt Regency Orlando International Airport Hotel ומלון Wyndham Garden Orlando Universal / I Drive המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון Tru By Hilton Orlando Convention Center המתאים למשפחות עד 4 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון Hampton Inn and Suites Orlando North Altamonte Springs המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Rosen Centre Hotel Orlando Convention Center, אתר נופש Universal's Loews Royal Pacific Resort, אתר נופש Universal's Loews Sapphire Falls Resort ומלון Rosen Plaza Hotel Orlando Convention Center המתאימים למשפחות עד 4 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים באורלנדו אפשר למנות את מלון Residence Inn by Marriott Orlando at FLAMINGO CROSSINGS Town Center ומלון Fairfield by Marriott Inn and Suites Orlando at FLAMINGO CROSSINGS® Town Center המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, מלון Hyatt Regency Orlando International Airport Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון TownePlace Suites By Marriott Orlando Southwest Near Universal ומלון Wyndham Garden Orlando Airport המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

עדכון מאי, 2024

אנו נמצאים בעיצומו של האביב באורלנדו והביקוש ללינה הולך ועולה, ויגיע לשיא בעוד כחודשיים. לכן כדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש, במיוחד כאשר מחפשים דירה או חדר במלון שיתאימו ליותר מארבע נפשות כמו שמשפחות ישראליות רבות צריכות. כדי לבחור מתוך מספר אפשרויות רלוונטיות אנו ממליצים מאוד להזמין מקום לינה מראש, אפשר לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם - וכך להיות בראש שקט בידיעה שמצאתם מקום מתאים למשפחתכם, אבל למשור על האפשרות להחליף את מקום הלינה במידה ותמצאו הצעה טובה יותר. הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחפשה ורבים מחפשים כיצד ניתן להוזיל הוצאה זו, תוכלו לבדוק אילו מקומות לינה מציעים הנחות ומבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות באורלנדו

אורלנדו (Orlando) הינה אחת הערים המתויירות בעולם, ואחד מהיעדים הפופולאריים ביותר בקרב משפחות, זאת בשל הפארקים הרבים והמפורסמים שנמצאים בה. למרות שאין טיסות ישירות לאורלנדו, ישנן משפחות רבות שמגיעות לאורלנדו כחלק מטיול ברחבי ארצות הברית, וחלק אפילו מתכננות את מרבית הטיול במדינה בפארקים שבאורלנדו – דיסניוורלד, פארק יוניברסל וסיי וורלד הם המפורסמים שבהם, אך לא היחידים. קיימות מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים, ובעבור משפחות המגיעות לאורלנדו ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום צריכים להכין לבד. אך מצד שני, מרוויחים אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – ובעבור משפחות רבות היתרונות של לינה בדירה עולים על היתרונות של לינה במלון, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית. בנוסף לזה לינה בדירה יכולה להוזיל מעט את עלות הלינה, בין אם בשל האפשרות להכין אוכל למהלך היום או למצוא אפשרות לינה מרווחת מספיק ובמחיר יחסית נוח לעומת מלון.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות לכמה חדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלושה, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר שלה הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם אתם מגיעים עם תינוקות ופעוטות, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
  • האם אפשרות הלינה מספקת שירותי הסעות לפארקים אליהם תרצו להגיע ואם לא כיצד תוכלו לעשות זאת.
המלצות על לינה למשפחות באורלנדו

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעים לאורלנדו הינם מלון שלושה כוכבים Wyndham Garden Orlando Universal / I Drive המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון שלושה כוכבים Candlewood Suites – Orlando – Lake Buena Vista, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 8 נפשות, מלון שלושה כוכבים Wyndham Garden Orlando Airport המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים Home2 Suites By Hilton Orlando South Park המתאים למשפחות עד 10 נפשות ומלון שלושה כוכבים Hampton Inn & Suites Orlando Airport at Gateway Village המתאים למשפחות עד 5 נפשות.
  • באורלנדו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות באורלנדו

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באורלנדו.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות באורלנדו?

ניתחנו כ-2,400 אפשרויות לינה באורלנדו עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר באורלנדו בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לאורלנדו, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות באורלנדו (למשל אזור הפארקים של אורלנדו) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com