מלונות מומלצים באזור סן מרקו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם באזור סן מרקו בונציה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 מלונות מומלצים באזור סן מרקו בונציה

Baglioni Hotel Luna – The Leading Hotels of the World

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בגליוני לונה (Baglioni Hotel Luna – The Leading Hotels of the World) – מלון חמישה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 9 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Palazzo Barocci

⭐⭐⭐⭐
מלון הארמון בארוצ’י (Palazzo Barocci) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Flora

⭐⭐⭐
מלון פלורה (Hotel Flora) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Serenissima

⭐⭐
מלון סרניסימה (Hotel Serenissima) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון אפריל, 2024

אזור סן מרקו הוא מאזורי הלינה הפופולאריים ביותר בונציה ובשבועות אלו הביקוש ללינה בו הולך ועולה. אם אתם מגיעים לחופשה בפסח כדאי להקדים ולהזמין מקום לינה מראש לאחד מהמלונות באזור. מומלץ לעשות זאת בקישור הזה בו מקומות לינה רבים המציעים ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות למרות ההזמנה מראש.

מידע כללי על מלונות מומלצים באזור סן מרקו

סן מרקו (San Marco) הינו הרובע המרכזי של ונציה, זהו המרכז התיירותי של העיר ושטחו כולל גם את האי סן ג׳ורג׳ו מג׳ורה (San Giorgio Maggiore). הרובע כולו מוקף (מלבד הגבול המזרחי שגובל עם רובע קסטלו) בתעלה הגדולה, ועל כן נגיש מאוד לתחנות העגינה של סירת האוטובוס. בין האתרים הרבים שתמצאו באיזור נמנים גם ארמון הדוג’ה – פאלאצו דוקאלה (Palazzo Ducale), בזיליקת סן מרקו (Basilica di San Marco) וכיכר סן מרקו (Piazza San Marco)– כולם מאתרי החובה של העיר, כמו גם את גשר ריאלטו (Ponte di Rialto) המפורסם המחבר בין סן מרקו לסן פולו.

בסן מרקו פועלים כ-300 בתי מלון, רובם הגדול בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים, לצד דירות אירוח רבות, B&B וגסטהאוסים. ריכוז גדול של מלונות ניתן למצוא בכל חלקי הרובע, ויש לקחת בחשבון כי מדובר ברובע התוסס והתיירותי של ונציה, ועל כן גם הרועש ביותר. בשל הפופולריות של הרובע קיימות בו אפשרויות לינה רבות, כך שבין אם תרצו להתפנק או בין אם אתם מחפשים הוסטל לצעירים – בסן מרקו אתם צפויים למצוא כל אופציית לינה שבה תחפצו.בין המלונות המומלצים באיזור סן מרקו ניתן למנות את מלון באליוני לונה (Baglioni Hotel Luna – The Leading Hotels of the World), מלון NH קולקשן ונציה פאלאצו בארוצ’י (NH Collection Venezia Palazzo Barocci), מלון פלורה (Hotel Flora) ומלון סרניסימה (Hotel Serenissima).

המלצות על מלונות באזור סן מרקו בונציהBooking.com